Út 18.10.16 20:45 MIKU2 Rowdies HFC Dvorce SK MPI   (HL2A)
Po 7.11.16 18:15 CESMI Tatra 04 Břewnow boys KMK   (HL2A)
Po 7.11.16 19:30 CESMI Equáci Hells Bells 1.FC   (HL8C)
Po 7.11.16 20:45 CESMI Orange Predators A Trops 1.SK   (HL3A)

5. 12. 16 20:45 MIKU4 STS Chvojkovice - Brod Batalion 91 A 11. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání velmi dobré úrovně. Vítěz byl šťastnější v koncovce.
Martin Dlouhý – Tomáš Barták, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Oldřich Vohnout – Tomáš Demjanovič, Marek Fiedler, Pavel Gruda, David Grym, Martin Jenšík, Jan Šimpach
20. Jan Modlík
33. Michal Opravil
25. Pavel Gruda
23. 11. 16 18:30 HRAB3 Tralalalala STS Chvojkovice - Brod 10. 2:4 (2:2)
Zápas hraný nahoru dolů, řada šancí na obou stranách, v závěru ale byli hosté lepší a zaslouženě vyhráli.
Tralalalala STS Chvojkovice - Brod
Ondřej Bartoněk – Pavel Bartl, Veronika Blechová, Jan Gubiš, Jaroslav Homoláč, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Milan Lecián, Filip Petrásek, Jakub Šandera, Vladimír Španihel vs Martin Dlouhý – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa
5. Jan Gubiš
29. Jakub Šandera
16., 53. Michal Opravil
19. Radim Fiala
40. Jan Váňa
16. 11. 16 18:15 MIKU3 Puk PFC STS Chvojkovice - Brod 9. 3:2 (2:0)
Hattrick Čížka rozhodl o dvou bodech pro Puk ve velmi pohledném, slušném a férovém utkání.
Puk PFC STS Chvojkovice - Brod
Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Martin Čížek, Tomáš Podvín, Filip Sobota, Jan Špinka vs Martin Suchý – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa
8., 14., 50. Martin Čížek 38., 41. Tomáš Barták
31. 10. 16 20:45 MIKU4 STS Chvojkovice - Brod Pražská legie 2000 8. 2:2 (1:0)
Utkání bylo v původním termínu přerušeno ve 23. minutě pro poruchu osvětlení. Výborné utkání s pěknými akcemi na obou stranách. Hosté dokázali dvěma slepenými góly vybojovat remízu. Čapla
STS Chvojkovice - Brod Pražská legie 2000
Michal Opravil – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Radek Štulík – Matúš Drábik, Alexander Jász, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Karel Roskowetz, Jan Škvor, Milan Starý, Daniel Tůma
15., 44. Tomáš Barták 56. Karel Roskowetz
57. Petr Ondruš
44. Jan Škvor
24. 10. 16 19:30 MIKU4 Dukla Praha FK STS Chvojkovice - Brod 7. 6:6 (6:3)
Zasloužená remíza.
Dukla Praha FK STS Chvojkovice - Brod
Tibor Szenczi – Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk vs Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa
49. Jan Váňa
19. 10. 16 19:30 zzNOVOB STS Chvojkovice - Brod Líheň talentů 2015 6. 4:3 (0:2)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Vyhrál šťastnější tým.
STS Chvojkovice - Brod Líheň talentů 2015
Martin Dlouhý – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa vs Miroslav Kučera – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Roman Marcelis, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk
34., 54. Michal Opravil
37. Radim Fiala
40. Martin Suchý
14. David Hruška
23. OG
45. David Adamček
3. 10. 16 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC STS Chvojkovice - Brod 5. 4:0 (2:0)
Ačkoli předvedly Chvojkovice divácky pohlednou hru, nedokázaly se prosadit a také doplatily na chyby v obraně.
Farkáň 92 1.FC STS Chvojkovice - Brod
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Martin Suchý – Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa
10., 20., 47. Petr Adam
51. Jan Mandelík
28. 9. 16 19:15 STER2 STS Chvojkovice - Brod Dirty Bastards 4. 1:4 (0:1)
Zápas byl poměrně vyrovnaný, i když hosté vedli od 29. minuty, definitivní zlom přišel až pět minut před koncem.
STS Chvojkovice - Brod Dirty Bastards
Jakub Hrubeš – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Tomáš Kallausch, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Jaroslav Uhlík
36. Jan Váňa 29. Milan Hložek
38. Jaromír Ambrus
55., 57. Martin Šebesta
21. 9. 16 20:45 MIKU3 Bratři v triku STS Chvojkovice - Brod 3. 2:2 (1:0)
Pěkné férové utkání. Vzhledem k tomu, že byly oba týmy bez střídání, se zápas trošku odchodil. Fotbalovější byli Bratři, STS byli zase mladší, takže remíza byla zasloužená. Vladimír Nedvídek, Radek Palkoska
Bratři v triku STS Chvojkovice - Brod
Miroslav Kastner – Martin Pác, Pavel Rychetský, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Martin Suchý – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jan Modlík, Michal Opravil, Lukáš Trš
24. Vojtěch Sochor
56. Martin Pác
35. Lukáš Trš
49. Jan Modlík
12. 9. 16 18:00 SCBEC STS Chvojkovice - Brod Borussia Bubeneč 2. 1:6 (1:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém hosté strhli zápas na svou stranu a zaslouženě vyhráli. Kohout
STS Chvojkovice - Brod Borussia Bubeneč
Michal Opravil – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jan Modlík, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Karel Holeček – Petr Klouček, Petr Klouček, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Michal Rada, Vladimír Stibora, Roman Venc, Tomáš Vlček
1. Martin Dlouhý 13., 41., 51. Vladimír Stibora
24., 50. Tomáš Vlček
58. Michal Rada
7. 9. 16 18:15 MIKU4 Blšany FK STS Chvojkovice - Brod 1. 8:2 (2:0)
Do 42. minuty vyrovnané utkání, pak už byli domácí o třídu lepším mužstvem. Kovařík