Pá 8.4.16 17:45 ZABEH Tutto bene A Gólostroje FC   (HL5F)
Pá 8.4.16 19:00 ZABEH Guláš FC Los Bimbananos   (HL6H)
Pá 8.4.16 20:15 ZABEH Rito Pls Papíráci CF   (HL7H)
Čt 9.6.16 19:00 ZABEH Proradost FK ZAK Praha   (HL7C)
Čt 9.6.16 20:15 ZABEH Žabí hlen Rarach FC   (HL8J)

21. 6. 16 18:30 HRAB3 VŠSK MFF UK VET B Folprecht 1.FC VET 11. 4:3 (2:3)
Matfyz využil početnější střídačku a dokázal otočit zápas, ve kterém už prohrával o dva góly. Čapla J., Procházka T.
VŠSK MFF UK VET B Folprecht 1.FC VET
Oleksandr Chimič – Petr Adamec, Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Denis Gornostaev, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, Tomáš Marek, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal vs Roman Kubálek – Robert Benda, Jiří Benda ml., Miroslav Durdil, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Schich
4. Pavel Borský
27., 37. Vítězslav Stejskal
43. Zdeněk Rašovský
11., 24. Robert Benda
13. Josef Körner ml.
7. 6. 16 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET UTS Vršovice VET 10. 6:2 (2:2)
Vyrovnaný první poločas, který skončil remízou. Druhý hosté dohráli bez zraněného hráče. Domácí toho využili ve svůj prospěch. Štefan Ševčík
Folprecht 1.FC VET UTS Vršovice VET
Roman Kubálek – Robert Benda, Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, Roman Schich vs Jiří Filip – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Petrásek, David Šefara, Jan Suchánek, Michal Wágner
2., 12., 52. Josef Körner ml.
43. Robert Benda
49. Pavel Hornek
53. Roman Schich
6. Michal Wágner
13. Pavel Petrásek
31. 5. 16 19:30 HOSTI Trenhos VET Folprecht 1.FC VET 9. 2:4 (2:3)
Vyrovnané utkání s lépe zakončujícími hosty. Faltys
Trenhos VET Folprecht 1.FC VET
Tomáš Kůstka – Milan Čermák, Vladimír Černý, Robert Charousek, Jaroslav Dvořáček, Václav Kočárek, Michal Mlejnek, Václav Novák vs Jan Forejt – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Tomáš Petrach, Roman Schich
19. Michal Mlejnek
24. Jaroslav Dvořáček
23., 30., 50. Jiří Benda ml.
28. Josef Körner ml.
17. 5. 16 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET X-team 8. 9:1 (3:0)
Jednoznačné utkání, domácí lepší po všech stránkách.
Folprecht 1.FC VET X-team
Roman Kubálek – Robert Benda, Jiří Benda ml., Miroslav Durdil, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Jaroslav Láznička, Tomáš Petrach, Roman Schich vs Pavel Fiala – Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Zdeněk Míka, Kamil Molnár, Pavel Pokorný, Ivan Šimáček
3., 36. Pavel Hornek
9., 33., 46. Jiří Benda ml.
28., 38., 43. Josef Körner ml.
34. Robert Benda
40. Kamil Molnár
10. 5. 16 20:15 METE2 Rokoska VET A Folprecht 1.FC VET 7. 2:5 (0:3)
Pohledné utkání, kde hosté měli více sil a díky tomu vyhráli. Jakub Čermák, Filip Ksandr
Rokoska VET A Folprecht 1.FC VET
Petr Louša – Petr Bráza, Milan Énok, Roman Havel, Marek Hybeš, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Tomáš Petrach – Robert Benda, Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich
41. Petr Bráza
43. Pavel Šnor
6., 37. Pavel Hornek
27. Jiří Benda ml.
29. Roman Kubálek
58. Josef Körner ml.
3. 5. 16 19:30 MIKU4 Folprecht 1.FC VET Stýbla Ďáblic VET 6. 4:5 (2:4)
Vyrovnané utkání, kdy 1. poločas patřil Stýblům Ďáblic a po přestávce Folprecht vyrovnal. V 53. rozhodl pro Stýbla zápas Těžký. Husák
Folprecht 1.FC VET Stýbla Ďáblic VET
Josef Körner ml. – Robert Benda, Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Tomáš Petrach, Roman Schich vs Michal Bartůněk – Václav Friml, Aleš Jehlička, Petr Michetschläger, Pavel Novák, Bohumil Pavlík, Roman Štochl, Martin Těžký, Roman Venc
53. Martin Těžký
26. 4. 16 18:15 MIKU2 Legends a Veterans Folprecht 1.FC VET 5. 3:10 (2:4)
Poklidně hrané utkání. Zasloužená výhra týmu Folprecht. Tomáš Hettner, Radek Sahula
Legends a Veterans Folprecht 1.FC VET
Marián Pašiak – Josef Bešta, Marek Černý, Tomáš Drahovzal, Luboš Rybár, Radek Švarc, Jakub Urban vs Tomáš Petrach – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Jaroslav Láznička, Roman Schich
3. Marek Černý
29. Radek Švarc
55. Luboš Rybár
14. Robert Benda
15., 41., 46., 47., 53., 54. Josef Körner ml.
18., 24., 35. Jaroslav Láznička
19. 4. 16 19:30 MIKU4 Folprecht 1.FC VET Křídla Ďáblic VET B 4. 4:2 (0:0)
Tento zápas hodně ovlivnily nepřesnosti a skvělé zákroky brankářů. Gól hostů nabudil domácí k silné desetiminutovce, kdy skórovali celkem třžikrát. Výsledek udrželi a zaslouženě vyhráli.
Folprecht 1.FC VET Křídla Ďáblic VET B
Roman Kubálek – Robert Benda, Jiří Benda ml., Miroslav Durdil, Josef Körner ml., Jaroslav Láznička, Tomáš Petrach, Roman Schich vs Michal Král – David Benedikt, Jan Beneš, Martin Dauda, Karel Kreuzer, Aleš Kvasnička, Martin Ponikelský, Jiří Prokop
42., 44., 49. Josef Körner ml.
57. Jaroslav Láznička
36. Michal Král
54. David Benedikt
12. 4. 16 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Po Útlumu 06 3. 6:0 (2:0)
Výsledek hovoří za vše. Domácí i přes snahu hostů jasně ovládli utkání především v druhém poločase. Stanislav Kohoutek, Luboš Urban
Folprecht 1.FC VET Po Útlumu 06
Tomáš Petrach – Robert Benda, Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich vs Jan HarazímVojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček
18., 56. Jaroslav Láznička
22. Jiří Benda ml.
43. Pavel Hornek
48. Josef Körner ml.
60. Robert Benda
29. 3. 16 19:30 MIKU2 Bílý lev CF VET Folprecht 1.FC VET 2. 3:6 (1:3)
Jasně lepší hosté v kombinaci. Janča
Bílý lev CF VET Folprecht 1.FC VET
Michal Vodička – Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, Tadeáš Novák, Ondřej Pecák, Miroslav Rajchart, Jan Salava, Martin Urbanec, Jan Zavázal vs Roman Kubálek – Robert Benda, Jiří Benda ml., Miroslav Durdil, Josef Körner ml., Jaroslav Láznička, Tomáš Petrach, Roman Schich
14., 45. Vladimir Merkulov
56. Miroslav Rajchart
31 Martin Urbanec 4., 6., 45., 47. Jaroslav Láznička
23. Tomáš Petrach
52. Josef Körner ml.
22. 3. 16 19:30 MIKU4 Folprecht 1.FC VET Deko VET 1. 5:3 (2:2)
Velmi dobré utkání z obou stran. Deko pět minut před koncem dokázalo zlomit nerozhodný stav, pak ale domácí třemi góly rozhodli. Kohout