8. Restaurace U Pecků B 11 3 2 6 21:31 8

Po 3.4.17 18:15 DEKAN Houbaři Socra SUP   (SVL3A)
Po 3.4.17 19:30 DEKAN Limita Milenium Praha FC   (HL6A)
Po 3.4.17 20:45 DEKAN Líheň talentů 2015 Litrpůl FC   (HL5A)
St 12.4.17 18:15 DEKAN Bronx KKK VET B FC Střešovice   (VL4C)
St 12.4.17 19:30 DEKAN Budvarka B Hulla hulla FC   (HL7E)
St 12.4.17 20:45 DEKAN Uličníci FC Kojots United   (HL6F)

26. 6. 17 19:30 MIKU2 Torpedo Ohrobec SKA Vojenské lesy 11. 4:7 (0:4)
V první půli hostům vyšlo vše, na co sáhli. Po přestávce se hrál vyrovnaný, oboustranně útočný fotbal se šancemi na obou stranách. Husák
Torpedo Ohrobec SKA Vojenské lesy
Ladislav Nezbeda – Viktor Chačaturov, David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Roberto Terragni – Martin Dömisch, Daniel Dvořák, Miloslav Moravec, Jan Novák, Richard Peer, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, Daniel Venhoda
54. Jan Novák
12. 6. 17 19:00 P1 Šrot FC Torpedo Ohrobec SKA 10. 2:3 (0:1)
Pohledné utkání se spoustou šancí, ve kterém excelovali oba gólmani. Torpedo se dostalo po přestávce do třígólového trháku, domácí ale ještě dokázali závěr zdramatizovat.
Šrot FC Torpedo Ohrobec SKA
Petr Dubec – Zbyněk Adamec, Peter Dedina, Dominik Dlugoš, Jiří Kurka, Stanislav Netolický, Jan Olah, Karel Petřina vs Miroslav Lišaník – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vejražka
49. Dominik Dlugoš
53. Karel Petřina
7., 38. Viktor Chačaturov
46. Jan Vejražka
6. 6. 17 19:00 METE1 Koberce Trend ARG Torpedo Ohrobec SKA 9. 5:3 (3:1)
Domácí byli v první půli lepší, ale postupně se hra vyrovnala. V závěru se přeci jen prosadily o něco kvalitnější Koberce.
Koberce Trend ARG Torpedo Ohrobec SKA
Pavel Drábik – Martin Bárta, Roman Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Tomáš Fichtner, Ondřej Hrubý, Radim Jakubec, Tomáš Kamler, Lukáš Mitro, Marcel Němec, Tomáš Vyhnal vs Ladislav Nezbeda – Robert Chačaturov, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vejražka
2., 60. Ondřej Hrubý
10., 12., 54. Martin Bárta
26., 47. Jan Vejražka
33. Michal Suchánek
30. 5. 17 19:00 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Youngsters FC 8. 9:3 (4:2)
Youngsters hráli a bojovali až do konce, ale ve druhé půli už fyzicky nestíhali. Výsledek je ale pro ně i tak krutý. Slušně hrané utkání. Jan Severa, Radek Škarda
Torpedo Ohrobec SKA Youngsters FC
Miroslav Lišaník – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Jan Nováček – Filip Jíša, Tomáš Koubek, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Petr Verbíř
12., 55. Jakub Maršoun
22. 5. 17 20:45 CESMI Orange Predators A Torpedo Ohrobec SKA 7. 7:3 (1:1)
Pěkné bojovné utkání v rychlém tempu. Zápas byl dlouho vyrovnaný, okolo 40. minuty ale domácí dali dva rychlé góly a strhli vedení na svou stranu. Torpedo pak začalo hrát power play, to ale k vyrovnání nevedlo, naopak inkasovalo další góly.
Orange Predators A Torpedo Ohrobec SKA
Jakub Perník – Martin Löwe, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Ondřej Soudný, Jiří Zika vs Ladislav Nezbeda – Viktor Chačaturov, David Cicala, Pavel Kejř, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vejražka
58. Ladislav Nezbeda
16. 5. 17 19:00 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Ferri FC 6. 7:2 (3:1)
Jasná převaha domácích, kteří dokázali využít lepší znalosti hřiště. Boubín
Torpedo Ohrobec SKA Ferri FC
Ladislav Nezbeda – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Marek Kutina – Martin Bednář, Radek Hanzák, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Tomáš Strnad, Jan Svoboda
6., 14., 45. Jan Vejražka
21. Michal Suchánek
42. Filip Šmied
48. Lukáš Mašek
53. Viktor Chačaturov
9., 35. Martin Bednář
1. 5. 17 19:30 ARIT Ekonom WT Torpedo Ohrobec SKA 5. 0:6 (4:0)
Po poločasové konfrontaci domácí odstoupili z utkání. Zápas byl kontumován ve prospěch Torpeda Ohrobec pro start hráče na cizí RP v týmu Ekonom.
Ekonom WT Torpedo Ohrobec SKA
Karel Diviš – Lukáš Fabera, Daniel Filip, Michal Pivoňka, Michal Pivrnec, Ondřej Příbaň, Lukáš Rybka, Ondřej Rybka vs Miroslav Lišaník – Robert Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek
12., 28. Michal Pivrnec
22., 29. Lukáš Fabera
25. 4. 17 19:00 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Restaurace U Pecků B 4. 4:1 (1:0)
Torpedo vlétlo do utkání. Rozhodla lepší technika. Zasloužená výhra. Janča
Torpedo Ohrobec SKA Restaurace U Pecků B
Ladislav Nezbeda – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Jan Vejražka vs Jaroslav Šuranský – Petr Kovařík, Petr Kubát, David Mikoláš, Michal Musil, Martin Rutrle, Karel Tureček, Štěpán Velek, Pavel Žitný
29., 44. Ondřej Kozák
37. Viktor Chačaturov
38. Jan Vejražka
59. Jaroslav Šuranský
10. 4. 17 19:30 LITVI Domácí potřeby A Torpedo Ohrobec SKA 3. 5:4 (3:1)
Do 35. minuty jasdná záležitost domácích. Pak se jim ovšem zranil nejlepší hráč a Torpedo dokázalo v power-play málem vyrovnat.
Domácí potřeby A Torpedo Ohrobec SKA
Adam Roušal – Miroslav Grobár, Jan Hrazdira, Adam Krmela, Matěj Pikous, Vlastimil Schwarz, Patrik Urban, Petr Vaněk vs Ladislav Nezbeda – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Jan Vejražka
7., 23., 32. Matěj Pikous
18., 34. Patrik Urban
15., 45., 55. Jan Vejražka
51. Viktor Chačaturov
4. 4. 17 19:00 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA BongoBongo AC 2. 1:5 (0:4)
Hosté byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Dufek
Torpedo Ohrobec SKA BongoBongo AC
Ladislav Nezbeda – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek vs Michal Peták – Lukáš Bejlovec, Filip Císařovský, Václav Císařovský, Karel Masopust, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski
51. Viktor Chačaturov 59 Michal Suchánek 10. Petr Sochůrek
13., 17., 18. Filip Císařovský
60. Václav Císařovský
59. Lukáš Bejlovec
27. 3. 17 19:30 MIKU4 Břewnow boys KMK Torpedo Ohrobec SKA 1. 4:2 (3:1)
Velmi pěkný zápas zásluhou obou týmů.
Břewnow boys KMK Torpedo Ohrobec SKA
Michal Šiškun – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Karel Tůma, Pavel Vávra, Zdeněk Vávra, Martin Zalužanský vs Ladislav Nezbeda – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Pavel Kejř, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek