Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Zdeněk Štěpán, Habil Doguscan Tekin vs Alzhan Turlybekov – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Michel Matrossov, Jaroslav Šejko, Nikita Sobalev
34., 49., 57. Pavel Belov
36. OG
53. Eduard Danylaš
4. 6. 17 12:30 ZAK Taggart Real Praga C.F. 10. 6:1 (3:0)
Domácí fotbalovým výkonem nedali šanci domácím. Miroslav Kosina, Miroslav Kosina
Taggart Real Praga C.F.
Alzhan Turlybekov – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Michel Matrossov, Jaroslav Šejko, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev vs Pavel Trampota – Petr Fusek, Matěj Kolář, Vojtěch Kolář, Martin Pejpal, Sebastian Pohunek, Lukáš Trampota, Tomáš Vaněk, Lukáš Vejmelka
14., 56. Eduard Danylaš
21. Yan Bastrykin
27., 47. Ivan Shchegolev
38. Jaroslav Šejko
42. Matěj Kolář
28. 5. 17 17:30 HANSP Mestek 97 FC Taggart 9. 2:2 (2:1)
Bojovné utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Mestek 97 FC Taggart
Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára vs Alexey Bakutin – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Vitaliy Dobryanskyy, Michel Matrossov, Jaroslav Šejko, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev
7. Oldřich Šára
21. Vojtěch Kišš
20 Oldřich Šára 27. Vitaliy Dobryanskyy
48. Jaroslav Šejko
56. Vitaliy Dobryanskyy
21. 5. 17 16:15 ZAK Taggart Real Hagrid CF 8. 3:1 (1:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Michael Bělík, Tomáš Matějek
Taggart Real Hagrid CF
Alzhan Turlybekov – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Michel Matrossov, Jaroslav Šejko, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev vs Petr Šimsa – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Heřmánek, Matěj Jungwirth, Ondřej Pavelka, Vít Pavelka, Ondřej Svatoš, Tomáš Žatečka
23. Pavel Belov
57., 59. Ivan Shchegolev
53. Vít Pavelka
14. 5. 17 17:30 ARIT Masokombinát Taggart 7. 0:4 (0:0)
Velmi vyrovnaný první poločas, který nakonec skončil remízou. Druhý poločas už tým Taggart dokázal proměnit své šance a nakonec zvítězil jasným rozdílem. Ondřej Kysilka, Martin Nesvorný
Masokombinát Taggart
Martin ŽidlickýJakub Blažek, Martin Doubek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Václav Žalud, Petr Zátorský vs Jaroslav Šejko – Alexey Bakutin, Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Michel Matrossov, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev
44. Yan Bastrykin
47. Eduard Danylaš
55. Nikita Sobalev
56. Pavel Belov
8. 5. 17 16:15 KBELY Taggart Palmeiras Prosek 6. 2:3 (1:1)
Zpočátku dominovali domácí, postupem času se ovšem začali prosazovat hosté, kteří nakonec vyhráli.
Taggart Palmeiras Prosek
Alexey Bakutin – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Michel Matrossov, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev vs Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Nikita Ivanov, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Pavel Mikulec, Petr Pochman
24. Yan Bastrykin
39. Eduard Danylaš
30., 48. Filip Dlabola
39. Nikita Ivanov
4. Filip Dlabola
51. Marcel Macháček
23. 4. 17 18:45 ARIT Mamissero Taggart 5. 1:3 (1:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodli hosté již v prvním poločase o svém vítězství, hlavně díky výborné obraně a smrtícím brejkům. Michal Báča, Benjamin Činčila
Mamissero Taggart
Lukáš Rob – Dan Buchta, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Martin Šebek, Adam Suchomel vs Alexey Bakutin – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Michel Matrossov, Jaroslav Šejko, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev
30. Adam Suchomel 3. Michel Matrossov
20., 23. Eduard Danylaš
17. 4. 17 17:30 MIKU1 Taggart Na zdraví p.Macháčka 4. 6:3 (2:2)
Pohledné utkání dobré úrovně. Po vyrovnaném prvním poločase se domácí rozehráli a zaslouženě rozhodli o svém vítězství.
Taggart Na zdraví p.Macháčka
Alexey Bakutin – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Michel Matrossov, Jaroslav Šejko, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev vs Jan Markalous – David Balun, Jakub Drbohlav, Lukáš Horna, Ondřej Jesenský, Tomáš Komoň, Michal Nehasil
4., 16. Pavel Belov
49., 59. Nikita Sobalev
54., 60. Jaroslav Šejko
16., 23. Jakub Drbohlav
52. David Balun
9. 4. 17 17:30 MIKU3 Levá fuska Taggart 3. 3:2 (1:0)
Těsné vítězství týmu Levá Fuska.
Levá fuska Taggart
Jan Fiala – Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, David Neužil, David Passler, Jiří Plachý, Jan Vencour vs Alexey Bakutin – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Vitaliy Dobryanskyy, Michel Matrossov, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev
13. David Neužil
44. Tomáš Hes
55. Jan Vencour
43. Pavel Belov
49. Yan Bastrykin
2. 4. 17 13:45 HANSP Taggart Sokol Suchdol TJ 2. 1:4 (0:4)
Sokol byl v první půli jasně lepší, pak ale odešel fyzicky. Domácí se snažili dotáhnout, ale bez gólových šancí. Janča