27. 6. 17 18:15 MIKU1 Homunculus GE Team 11. 5:5 (3:3)
Vyrovnaný, vyhrocený zápas, šance na obou stranách. Zasloužená remíza. Vostatek
Lubomír Trojan – Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Vojtěch Dolejský, Jan Šelle, Filip Spišak, Ondřej Vancl vs Davide Ricciardi – Claudio Berna, Mattia Chiodi, Alberto Fronticelli, Carmelo La Gorga, Nicolas Riabsameu
35. Nicolas Riabsameu
28. Mattia Chiodi
48. Mattia Chiodi
13. 6. 17 19:30 HANSP GE Team Tamu Pua 1.FC A 10. 6:2 (2:1)
V prvním poločase se velmi rychlý italský tým dostal do dvoubrankového vedení, Tamu Pua ale stačil před půlí snížit na rozdíl gólu. Ve druhém poločase opět začal hrát lépe GE team, zvýšil na 3:1 a následně přidal další góly. Husák
GE Team Tamu Pua 1.FC A
Davide Ricciardi – Claudio Berna, Mattia Chiodi, Carmelo La Gorga, Petr Malý, Denis Yildirim, Piero Zappaterra vs Ondřej Mlýnek – Michal Beneš, Josef Brixi, Roman Čapka, Josef Hofman, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jiří Jiřík, Ota Koláček, Michal Šich, Pavel Synek, Petr Učík
2., 15. Claudio Berna
31. Petr Malý
41., 48. Carmelo La Gorga
55. Mattia Chiodi
21., 49. Petr Učík
7. 6. 17 20:30 STER1 GE Team VSK MFF UK Praha A 9. 2:0 (0:0)
Utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím GE Teamu. Michal Trnka, Klail
GE Team VSK MFF UK Praha A
Davide Ricciardi – Claudio Berna, Carmelo La Gorga, Antongiulio Migliacci, Denis Yildirim, Piero Zappaterra vs Šimon Srp – Tiago Manuel De Oliveira Marques, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Marek Zelc
35. Claudio Berna
48. Carmelo La Gorga
55 Davide Ricciardi
30. 5. 17 20:15 MOTO1 El Barto GE Team 8. 3:6 (1:1)
Po vyrovnané první půli začal GE Team přehrával El Barto, v cestě mu ale stály vynikající zákroky gólmana Jandy. Byla tedy otázka, zda vydrží a vychytá remízu. Rozhodlo posledních deset minut a střelec Frontincelli, který po zásluze dovedl hosty ke dvěma bodům. Velmi slušně a korektně hraný zápas. Jan Severa, Radek Škarda
El Barto GE Team
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Peter Maurer, Ondřej Vokáč vs Nicolas Riabsameu – Mattia Chiodi, Alberto Fronticelli, Carmelo La Gorga, Petr Malý, Davide Ricciardi, Denis Yildirim
20., 54. Jakub Karhánek
53. Ondřej Vokáč
22., 50., 54., 56. Alberto Fronticelli
37. Carmelo La Gorga
52. Mattia Chiodi
25. 5. 17 19:15 STER3 GE Team DHL Brohemians 7. 1:0 (0:0)
Bojovné utkání, vyhrál šťastnější tým.
GE Team DHL Brohemians
Davide Ricciardi – Carmelo La Gorga, Petr Malý, Nicolas Riabsameu, Michel Rizzetto, Denis Yildirim vs Ilya Paul Kreys – Oluwatosin Adeogun, Rupert Baltrock, Ghassen Chater, Robert Millan, Martin Plávek, Jeremie Touret
33. Carmelo La Gorga
16. 5. 17 18:15 LITVI Demoliční četa GE Team 6. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání týmů, které hrají o čelo 6. ligy a nechtěly dát svou kůži zadarmo. Na Hanspaulku vcelku netradiční výsledek, ale každý bod se počítá. Dufek
Demoliční četa GE Team
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Davide Ricciardi – Claudio Berna, Mattia Chiodi, Alberto Fronticelli, Petr Malý, Claudio Nappi, Denis Yildirim
11. 5. 17 19:00 MOTO2 GE Team Banana Chiquíta 5. 0:6 (0:3)
Jasné utkání, které poznalo svého vítěze již v první půli. Jakub Halamka
GE Team Banana Chiquíta
Davide Ricciardi – Claudio Berna, Mattia Chiodi, Claudio Nappi, Denis Yildirim, Piero Zappaterra vs František Kouba – Viktor Povýšil, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
8., 45., 48. Jan Zelenka
9., 17. Viktor Povýšil
43. OG
27. 4. 17 20:45 CESMI Tralalalala GE Team 4. 2:4 (1:1)
Přestože bylo skóre prvního poločasu vyrovnané, byl tým Tralalalala lepším celkem, ovšem neproměnil několik vyložených brankových šancí. Josef Dufek
Tralalalala GE Team
Martin Cuhra – Pavel Bartl, Veronika Blechová, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Filip Petrásek, Jakub Šandera, Marek Sommer, Vladimír Španihel vs Davide Ricciardi – Mattia Chiodi, Alberto Fronticelli, Carmelo La Gorga, Luka Milovanovic, Claudio Nappi, Denis Yildirim, Piero Zappaterra
5. Jakub Šandera
40. Vladimír Španihel
27. Carmelo La Gorga
35. Alberto Fronticelli
59., 60. Claudio Nappi
19. 4. 17 20:30 STER1 GE Team Růžoví delfínci 97,2 3. 4:1 (2:0)
Celkem jednoznačný průběh určil spravedlivého vítěze.
GE Team Růžoví delfínci 97,2
Davide Ricciardi – Claudio Berna, Mattia Chiodi, Carmelo La Gorga, Claudio Nappi, Michel Rizzetto, Denis Yildirim vs Petr Kraus – Emil Danihelka, Tomáš Holomek, Lukáš Krajník, Jiří Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Karel Stolín, Jan Tumpach
11., 38., 59. Michel Rizzetto
12. Claudio Berna
40. Dušan Merta
6. 4. 17 17:00 HANSP Prokaryota FZ GE Team 2. 3:4 (0:3)
První poločas v jednoznačné režii GE, poté Prokaryota zabrala, ale bohužel to nestačilo. Husák