Pá 7.4.17 18:15 HANSP Efficenza AC La Famiglia   (HL4D)
Pá 7.4.17 19:30 HANSP Přezletice SK RSC Noční dravci   (HL3C)
Pá 28.4.17 18:45 TEMPO Power Rangers Hodkovičky United FC   (HL3C)
Pá 28.4.17 20:00 TEMPO Los Bimbananos Hajduk Hůrka A   (HL6I)
Po 15.5.17 19:00 MOTO3 Vibromax 2012 Super Naděje B   (SVL3A)
Po 15.5.17 20:15 MOTO3 Praetorians FC B Nounejm   (HL8B)

27. 6. 17 18:15 MIKU4 Tralalalala Banana Chiquíta 11. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Martin Löwe, Jiří Zika
Tralalalala Banana Chiquíta
Martin Cuhra – Jan Gubiš, Jaroslav Homoláč, Karolína Kopecká, Filip Petrásek, Jakub Šandera, Vladimír Španihel, Jiří Urban vs František Kouba – Ondřej Petrželka, Viktor Povýšil, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
45. Jakub Šandera 32. Petr Šindelář 29. Radek Vojtěch
14. 6. 17 18:00 ZAK VSK MFF UK Praha A Tralalalala 10. 1:1 (0:1)
Krásné utkání se šancemi na obou stranách. Oba brankáři byli výborní. Utkání v duchu fair play. Milan Dolejš
VSK MFF UK Praha A Tralalalala
Šimon Srp – Viktor Bobro, Pavel Borský, Radek Hanáček, Petr Kos, Tomáš Marek, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Vítězslav Stejskal, Marek Zelc vs Ondřej Kollert – Jan Gubiš, Karolína Kopecká, Filip Petrásek, Marek Sommer, Jiří Urban
59. Viktor Bobro 10. Filip Petrásek
7. 6. 17 18:00 HRAB2 Růžoví delfínci 97,2 Tralalalala 9. 6:2 (5:1)
Hosté byli většinu zápasu bez střídání, přesto se nevzdávali, ale bohužel na body to nestačilo.
Růžoví delfínci 97,2 Tralalalala
Lukáš Merta – Emil Danihelka, Tomáš Holomek, Dušan Merta, Karel Stolín, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Pavel Bartl – Veronika Blechová, Jan Gubiš, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Filip Petrásek, Marek Sommer
16. Tomáš Holomek
18., 28. Jiří Vrzal
20., 26., 57. Emil Danihelka
19. Filip Petrásek
50. Karolína Kopecká
1. 6. 17 19:00 MOTO3 Tralalalala Prokaryota FZ 8. 1:2 (1:1)
Bezstarostný zápas, velmi férový. Bylo znát, že hráči i hráčky si chtějí především užít hru a v postup už nedoufají. Zdeněk Švajda
Tralalalala Prokaryota FZ
Pavel Bartl – Veronika Blechová, Martin Cuhra, Jan Gubiš, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Jakub Šandera, Marek Sommer, Vladimír Španihel, Jiří Urban vs Dávid Kuczik – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Marek Švec, Jaromír Talíř
29. Milan Lecián 30. OG
40. Michal Hacaperka
25. 5. 17 19:00 MOTO2 Planners Prague FC A Tralalalala 7. 2:3 (0:2)
Domácí vůbec nezvládli vstup do utkání a po nedůrazu v obraně a následné chybě brankáře brzy prohrávali o dvě branky. Hosté poté vsadili na tuhou defenzivu, kterou dokázali domácí prolomit pouze dvakrát, a tak hosté zaslouženě vyhráli.
Planners Prague FC A Tralalalala
Pavel Janák – Marek Brejcha, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Filip Ksandr, Petr Menzl, Michal Mikeš, Aleš Potěšil, Petr Silovský vs Pavel Bartl – Veronika Blechová, Martin Cuhra, Ondřej Kollert, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Marek Sommer, Vladimír Španihel, Jiří Urban
35. Petr Silovský
58. Filip Ksandr
4., 32. Martin Cuhra
5. Ondřej Kollert
17. 5. 17 18:00 HRAB2 Tralalalala Homunculus 6. 2:10 (1:7)
Po první půli to vypadalo na velký debakl, nicméně Homunculus ve druhém poločase střelecky polevil. Michal Žák
Tralalalala Homunculus
Jan Gubiš – Veronika Blechová, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Marek Sommer, Vladimír Španihel, Jiří Urban vs Filip Spišak – Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Jan Jelínek, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl
51., 56. Lubomír Trojan
10. 5. 17 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC A Tralalalala 5. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
27. 4. 17 20:45 CESMI Tralalalala GE Team 4. 2:4 (1:1)
Přestože bylo skóre prvního poločasu vyrovnané, byl tým Tralalalala lepším celkem, ovšem neproměnil několik vyložených brankových šancí. Josef Dufek
Tralalalala GE Team
Martin Cuhra – Pavel Bartl, Veronika Blechová, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Filip Petrásek, Jakub Šandera, Marek Sommer, Vladimír Španihel vs Davide Ricciardi – Mattia Chiodi, Alberto Fronticelli, Carmelo La Gorga, Luka Milovanovic, Claudio Nappi, Denis Yildirim, Piero Zappaterra
5. Jakub Šandera
40. Vladimír Španihel
27. Carmelo La Gorga
35. Alberto Fronticelli
59., 60. Claudio Nappi
19. 4. 17 19:30 PRKOP El Barto Tralalalala 3. 2:4 (1:2)
Hosté byli bojovnější a zaslouženě vyhráli. Mlynařík
El Barto Tralalalala
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Hynek Petřík, Ondřej Vokáč vs Martin Cuhra – Pavel Bartl, Veronika Blechová, Jan Gubiš, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Milan Lecián, Jakub Šandera, Jiří Urban
10. Hynek Petřík
60. Matouš Černý
14. Jakub Šandera
25., 52. Jan Gubiš
38. Tomáš Kouřim
6. 4. 17 19:30 CESMI Tralalalala DHL Brohemians 2. 7:2 (2:1)
Jednoznačné utkání, domácí byli ve všem lepší a zaslouženě vyhráli. Hráno čistě, bez faulů. Lukáš Augustýn, František Presl
Tralalalala DHL Brohemians
Martin Cuhra – Pavel Bartl, Jan Gubiš, Ondřej Kollert, Filip Petrásek, Jakub Šandera, Vladimír Španihel, Jiří Urban vs Martin Plávek – Oluwatosin Adeogun, Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Jonathan Kenyon, Miloslav Kloz, Robert Millan, Jeremie Touret