27. 6. 17 18:15 MIKU1 Homunculus GE Team 11. 5:5 (3:3)
Vyrovnaný, vyhrocený zápas, šance na obou stranách. Zasloužená remíza. Vostatek
Lubomír Trojan – Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Vojtěch Dolejský, Jan Šelle, Filip Spišak, Ondřej Vancl vs Davide Ricciardi – Claudio Berna, Mattia Chiodi, Alberto Fronticelli, Carmelo La Gorga, Nicolas Riabsameu
35. Nicolas Riabsameu
28. Mattia Chiodi
48. Mattia Chiodi
13. 6. 17 20:45 ARIT El Barto Homunculus 10. 4:8 (1:3)
Velmi bojovný El Barto držel naději proti výrazně fotbalovějšímu Homunculu díky lajdáckosti hostů, kteří se do obrany opravdu nehrnuli. Nakonec ale jejich kvalita vpředu slavila i přes veškerou snahu výtečného brankáře Jandy úspěch. Aleš Řeřicha, Miroslav Malý
El Barto Homunculus
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Peter Maurer, Hynek Petřík, Ondřej Vokáč vs Filip Spišak – Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Vojtěch Dolejský, Kristián Hruška, Jan Jelínek, Matúš Majer, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl
22. Ondřej Vokáč
31., 60. Jakub Karhánek
43. Peter Maurer
5., 20., 28., 52., 59. Lukáš Dibelka
35., 56. Kristián Hruška
50. Tomáš Buček
7. 6. 17 20:30 STER2 Homunculus DHL Brohemians 9. 6:5 (5:2)
Korektní utkání, hráno bez obran s hezkými brankami. Homunculus by si zasloužil vyšší soutěž. Procházka
Homunculus DHL Brohemians
Filip Spišak – Tomáš Buček, Vojtěch Dolejský, Matúš Majer, Jan Šelle, Ondřej Vancl vs Ilya Paul Kreys – Oluwatosin Adeogun, Rupert Baltrock, Ghassen Chater, Daniel Finlay, Robert Millan, Martin Plávek, Jeremie Touret
9., 17., 27., 29., 44. Jan Šelle
28. Vojtěch Dolejský
6., 33. Jeremie Touret
15. Ghassen Chater
45. Daniel Finlay
48. Rupert Baltrock
30. 5. 17 18:15 LITVI Demoliční četa Homunculus 8. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
23. 5. 17 19:15 HRAB3 Homunculus Banana Chiquíta 7. 3:7 (3:1)
Utkání dvou různých poločasů. Homunculus lepší v prvním poločase, po přestávce však odešel a Banana slaví zaslouženou výhru. Jan Pospíšil
Homunculus Banana Chiquíta
Filip Spišak – Tomáš Buček, Jan Jelínek, Matúš Majer, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl vs František Kouba – Viktor Povýšil, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
16. OG
18. Lubomír Trojan
27. Ondřej Vancl
24., 34., 42., 49., 58. Jan Zelenka
54. Tomáš Rieger
55. Petr Šindelář
17. 5. 17 18:00 HRAB2 Tralalalala Homunculus 6. 2:10 (1:7)
Po první půli to vypadalo na velký debakl, nicméně Homunculus ve druhém poločase střelecky polevil. Michal Žák
Tralalalala Homunculus
Jan Gubiš – Veronika Blechová, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Marek Sommer, Vladimír Španihel, Jiří Urban vs Filip Spišak – Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Jan Jelínek, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl
51., 56. Lubomír Trojan
10. 5. 17 19:30 HOSTI Homunculus Růžoví delfínci 97,2 5. 9:2 (5:0)
Mládí proti stáří. Zkušenost týmu Delfínků neodvrátila hrozivý vývoj utkání. Domácí zaslouženě vyhráli, po všech stránkách byli lepším týmem. Janča
Homunculus Růžoví delfínci 97,2
Jan Šelle – Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Vojtěch Dolejský, Kristián Hruška, Jan Jelínek, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl vs Lukáš Merta – Emil Danihelka, Jiří Mácha, Dušan Merta, Karel Stolín, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
1., 52., 56. Lukáš Dibelka
14. Jan Jelínek
21., 29., 38., 51. Kristián Hruška
22. Tomáš Buček
43. Jiří Vrzal
59. Dušan Merta
26. 4. 17 20:45 MIKU2 Prokaryota FZ Homunculus 4. 1:7 (0:6)
Domácím nelze upřít snahu, ale rozdíl v kvalitě a hře byl neoddiskutovatelný. Michal Bošela, Jiří Kopřiva
Prokaryota FZ Homunculus
Martin Vondra – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Pokorný, Marek Švec, Jaromír Talíř, Bohumil Vašíček, David Veselý vs Ondřej Vancl – Sammy Abulkasim, Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Vojtěch Dolejský, Kristián Hruška, Jan Šelle, Lubomír Trojan
60. Michal Hacaperka 6., 26., 35. Jan Šelle
13. OG
18. Lukáš Dibelka
29. Tomáš Buček
30. Kristián Hruška
19. 4. 17 19:30 DEKAN Homunculus Planners Prague FC A 3. 3:6 (1:3)
Tým hostů vyhrál zaslouženě. Velmi dynamické utkání.
Homunculus Planners Prague FC A
Vojtěch Dolejský – Tomáš Buček, Kristián Hruška, Jan Jelínek, Jan Šelle, Filip Spišak, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl vs Pavel Janák – Marek Brejcha, Jakub Čermák, Filip Ksandr, Petr Menzl, Michal Mikeš, Aleš Potěšil, Tomáš Rýdl, Petr Silovský, Michal Švára
6. Jakub Čermák
5. 4. 17 19:15 HRAB3 VSK MFF UK Praha A Homunculus 2. 3:2 (3:2)
Od první minuty jasná záležitost VŠSK. Po třetí obdržené brance hosté zabrali, zvyšovali tlak, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Milan Bartoň
VSK MFF UK Praha A Homunculus
Šimon Srp – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Pavel Borský, Vojtěch Čertík, Radek Hanáček, Petr Kos, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Marek Zelc vs Filip Spišak – Tomáš Buček, Kristián Hruška, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl
2., 5. Matěj Ryston
9. Vladimír Šišma
19. Tomáš Buček
21. Kristián Hruška
28. 3. 17 18:15 HANSP Tamu Pua 1.FC A Homunculus 1. 0:14 (0:6)
Jednoznačný zápas, ve kterém dominovali mladší a běhavější hosté. Pochvalu zaslouží domácí brankář - hráč bez rukavic a brankářské výbavy se odvážně postavil takové kanonádě! Tamu se ale nevzdali a hnáni početným kotlem fans se snažili alespoň o čestný gól. Aleš Mecner
Tamu Pua 1.FC A Homunculus
Ivo Hanzelka – Josef Brixi, Roman Čapka, Petr Hasoň, Josef Hofman, Jiří Navrátil vs Filip Spišak – Sammy Abulkasim, Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Kristián Hruška, Jan Jelínek, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl