11. Alkohol Vršovice FC 11 4 1 6 39:38 3

St 6.9.17 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Žalud United 1.PC VET   (VL4B)
St 6.9.17 18:15 DEKAN Autobazar Duo VET Vršáci VET   (VL2B)
St 6.9.17 19:30 DEKAN Masters V Old Bayern Prag   (VL3B)
St 8.11.17 18:15 HANSP Polární záře Bratři v triku   (HL6F)
St 8.11.17 19:30 HANSP Dirty Bastards STS Chvojkovice - Brod   (HL5D)

28. 11. 17 20:15 P2 Palouk SK Demoliční četa 11. 2:1 (2:1)
V pohledném utkání se technický tým Palouku třásl o vítězství nad houževnatou Četou. Petr Adam, Ivo Unger
Palouk SK Demoliční četa
Aleš Rychlý – Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Vít Kocur, Martin Kopecký, Mikhail Svanidze vs Petr Beer – David Brdek, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
22. Martin Kopecký
26. Patrik Breškovec
3. Jan Kryštof
14. 11. 17 18:15 LITVI Demoliční četa ONBLACK 10. 7:0 (4:0)
Hosté hráli 10 minut o jednoho hráče v poli oslabení, ale i když byli kompletní, tak domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Cina
Demoliční četa ONBLACK
Petr Beer – David Brdek, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Filip Šindelář – Lubomír Krůta, Lukáš Tančinec, Tomáš Voráček, Miroslav Žáček, Filip Žák
2., 44. Jan Kryštof
5., 36., 59. František Koďousek
9. Robert Žemlička
27. Tomáš Vencl
7. 11. 17 18:15 LITVI F.C.K. Demoliční četa 9. 4:4 (1:4)
Demoliční nástup hostů nakonec na vítězství nestačil. Domácí postupem času vyrovnali hru a nakonec remizovali. Petr Jelínek , Antonín Mareš
F.C.K. Demoliční četa
Pavel Monhart – David Broďák, Martin Černý, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Michal Král, Matěj Kubíček, David Monhart, Jan Sedlář, Jaromír Šolc vs Petr Beer – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
21. Daniel Hrubý
35., 59. Erik Heimlich
42. Michal Král
2. Robert Žemlička
10. Tomáš Vencl
18., 23. Jaroslav Dobrý
31. 10. 17 18:15 LITVI Demoliční četa Friends Prague 8. 3:5 (3:4)
Friends se po chybách soupeře v rozehrávce dostali rychle do dvougólového vedení. Četa potom zapnula vyšší tempo, zatlačila Friends do obrany a do poločasu dokázala vyrovnat. Zejména gól z přímého kopu byl výstavní. Ovšem Friends strhli vedení zpět na svou stranu z další chytře rozehrané standardky. Ve druhé půli Četa znervózněla a zejména nejmenovaný hráč si řečmi koledoval o kartu. Výsledek pojistil chvíli před koncem Záruba. Tomáš Mohelský, Martin Havel
Demoliční četa Friends Prague
Tomáš VenclPetr Beer, David Brdek, Jaroslav Dobrý, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Robert Žemlička vs Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Josef Kopčil, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Jan Záruba, Jan Zavadil
22., 26. Zdeněk Najer
24. Petr Beer
1., 1., 14., 29. Jakub Běhalík
49. Jan Záruba
24. 10. 17 18:15 LITVI Demoliční četa Torolka 7. 1:5 (0:2)
Zajímavý zápas, hosté zúročili svou převahu.
Demoliční četa Torolka
Petr Beer – David Brdek, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Jakub Traxmandl – Jan Bunganič, Robert Fišer, Pavel Pražák, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Michal Vomáčka
36. Jan Kryštof 11. Jakub Traxmandl
21., 33. Tomáš Pressl
36. Robert Fišer
47. Jaromír Srba
17. 10. 17 18:15 LITVI HNK Praha FC Demoliční četa 6. 4:2 (1:2)
Pěkný zápas, bojovný, lepší HNK Praha zaslouženě otočilo ve druhé půli výsledek. Jan Malypetr, Jaroslav Sirotek
HNK Praha FC Demoliční četa
Václav Felgr – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Ondřej Kopecký, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý vs Petr Beer – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
6. Antonín Hráský
44. Vojtěch Luhan
48. Josef Jonáš
57. David Henzl
25. Tomáš Vencl
29. Jaroslav Dobrý
10. 10. 17 18:15 LITVI Demoliční četa Alkohol Vršovice FC 5. 1:7 (0:2)
Hosté byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Stanislav Bezděka, Anatol Špak
Demoliční četa Alkohol Vršovice FC
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Adam Bielawski – Levan Bokeria, Pavel Pták, Martin Štancl, Radek Zach, Jan Záhlava
46. František Koďousek 15., 19., 52. Martin Štancl
35., 43., 54. Jan Záhlava
37. Pavel Pták
26. 9. 17 20:45 BECH Tatran Válec Demoliční četa 4. 8:1 (4:1)
Tatran Válec byl jasně lepším týmem, o čemž svědčí i konečný výsledek. Marek Mach
Tatran Válec Demoliční četa
Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Petr Beer – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
8., 49. Lukáš Dlouhý
12. Filip Koudelka
16. Vilém Hanzlík
20., 32., 47. Petr Ondřejíček
33. Petr Dlouhý
27. Jan Kryštof 52. Jaroslav Dobrý
19. 9. 17 18:15 LITVI Demoliční četa Absinth 3. 5:1 (3:0)
Zasloužené vítězství fotbalovější Demoliční čety. Dufek
Demoliční četa Absinth
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Michael Štván – Ladislav Just, Martin Moník, Petr Rohan, František Sklenář, Marek Stockinger, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
12., 22. Oldřich Pastyřík
24. Tomáš Vencl
37. Pavel Kerbl
55. Michal Sofron
31. Martin Moník
12. 9. 17 18:15 LITVI Serval KPKS Demoliční četa 2. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl v samém konci hráč Kryštof. Kohout
Serval KPKS Demoliční četa
Martin Vaňourek – Jan Čanda, Daniel Knespl, Josef Krušina, Petr Krušina, Jan Kuchařík, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček vs Petr Beer – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
59. Jan Kryštof 52. Michal Sofron
5. 9. 17 18:15 LITVI Demoliční četa Pavana AK A 1. 3:1 (1:1)
Slušné utkání dobré úrovně. Zkušenější Demoliční četa se ve druhém poločase přeci jen prosadila.
Demoliční četa Pavana AK A
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Jakub Grafnetr, Patrik Icik, Petr Icik, Martin Jiráň, Petr Kardinál, Marian Košutek, Petr Slanina