Dynamo R.U.M. A

Web

Hanspaulská liga, 6B

podzim 2017

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Po 4.12.17 19:15 KORAB Green shock FC Dynamo R.U.M. A 11. 11:2
Po 20.11.17 19:30 CESMI Dynamo R.U.M. A Farkáň 92 1.FC 10. 4:2
Út 7.11.17 18:00 HRAB2 Dynamo R.U.M. A Tycho de Brahe FC A 9. 2:4
Po 30.10.17 19:15 MOTO3 Černý koně TMK Dynamo R.U.M. A 8. 2:7
Po 16.10.17 17:00 DEKAN Dynamo R.U.M. A Bohemia AFK 7. 4:2
Po 9.10.17 19:15 ZAK Berlusconi SV Dynamo R.U.M. A 6. 6:2
Po 2.10.17 20:45 BECH Dynamo R.U.M. A Admira 97 5. 5:2
Út 26.9.17 18:00 HRAB2 Tajfun AC Dynamo R.U.M. A 4. 3:7
Út 19.9.17 18:00 HRAB2 Dynamo R.U.M. A Pigs FC 3. 6:1
Po 11.9.17 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Dynamo R.U.M. A 2. 10:6
Po 4.9.17 18:00 HRAB3 Dynamo R.U.M. A Integrita Jinonice 1. 5:3
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Berlusconi SV 11 9 0 2 49:23 18
2. Green shock FC 11 7 2 2 57:32 16
3. Tycho de Brahe FC A 11 7 2 2 42:19 16
4. Dynamo R.U.M. A 11 7 0 4 50:46 14
5. Admira 97 11 6 1 4 39:32 13
6. Orgasmico L.S.D. 11 3 3 5 43:44 9
7. Černý koně TMK 11 4 1 6 23:31 9
8. Farkáň 92 1.FC 11 4 1 6 30:39 9
9. Tajfun AC 11 4 1 6 26:42 9
10. Integrita Jinonice 11 3 2 6 36:47 8
11. Bohemia AFK 11 3 1 7 27:32 7
12. Pigs FC 11 2 0 9 19:54 4

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
4. 12. 17 19:15 KORAB Green shock FC Dynamo R.U.M. A 11. 11:2 (7:2)
Popis zápasu Rozhodčí
I když se hosté dostali do vedení, tak domácí zápas zaslouženě otočili a na umělé trávě zcela dominovali. V utkání se blýskl autor pěti branek Benda. Dufek
Green shock FC Dynamo R.U.M. A
Radek Kohák – Jiří Benda, Jiří Brychta, Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Milan Matoušek – Adam Hanibal, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Michael Povolný, Radek Říha
Góly Karty Góly Karty
5., 14., 23., 42. Jiří Štecher
9. Václav Vaněček
13. Michal Šimák
21., 30., 35., 46., 57. Jiří Benda
4., 25. Michael Povolný
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 11. 17 19:30 CESMI Dynamo R.U.M. A Farkáň 92 1.FC 10. 4:2 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Farkáň po poločase vedla 2:0, ale Dynamo dokázalo otočit zápas a vyhrát, když dvěma góly v úplném závěru rozhodlo o vítězství.
Dynamo R.U.M. A Farkáň 92 1.FC
Vladimír Kopecký – Adam Hanibal, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Martin Říha, Radek Říha vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
Góly Karty Góly Karty
37., 49. Petr Pohorský
59., 60. Arnošt Korecký
17., 21. Petr Adam
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
7. 11. 17 18:00 HRAB2 Dynamo R.U.M. A Tycho de Brahe FC A 9. 2:4 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
R.U.M. odehrál celý zápas se čtyřmi hráči v poli. Byl to statečný boj, držel remízu až do 56. minuty, kdy rozhodl nejlepší hráč Tychonů.
Dynamo R.U.M. A Tycho de Brahe FC A
Vladimír Kopecký – Petr Hoch, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Michael Povolný, Radek Říha vs Rudolf Růžek – Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Michael Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Sebastian Rygl, Michal Zajíček
Góly Karty Góly Karty
28., 45. Petr Hoch 24. Sebastian Rygl
38. Rudolf Růžek
56. Marek Klokočka
60. Michal Zajíček
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
30. 10. 17 19:15 MOTO3 Černý koně TMK Dynamo R.U.M. A 8. 2:7 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Ve druhé půli Dynamo zlomilo odpor Černých koní a zaslouženě vyhrálo. Dreksler
Černý koně TMK Dynamo R.U.M. A
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Petr Pohorský – Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Michael Povolný, Radek Říha
Góly Karty Góly Karty
20. Tomáš Hlaváček
56. Lukáš Krotil
24., 30., 38., 59. Petr Hoch
35. OG
45. Arnošt Korecký
50. Štěpán Korecký
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
16. 10. 17 17:00 DEKAN Dynamo R.U.M. A Bohemia AFK 7. 4:2 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas dvou rozdílných poločasů vyhráli zaslouženě domácí.
Dynamo R.U.M. A Bohemia AFK
Petr Pohorský – Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Martin Říha, Radek Říha vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
Góly Karty Góly Karty
12. Vladimír Kopecký
44., 46. Petr Pohorský
59. Martin Říha
21., 24. Petr Bartoníček
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
9. 10. 17 19:15 ZAK Berlusconi SV Dynamo R.U.M. A 6. 6:2 (4:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Hezký zápas, bohužel hosté hrající bez střídání udělali hodně chyb, a to rozhodlo. Jakub Hejret, Michal Bíško
Berlusconi SV Dynamo R.U.M. A
Vít Lukeš – Vojtěch Gavriněv, Epameinondas Kourousis, Karel Kudrna, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Jakub Turek, Prokop Vodrážka vs Petr Pohorský – Adam Hanibal, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Pavel Lang, Radek Říha
Góly Karty Góly Karty
9. Prokop Vodrážka
12., 28., 54. Epameinondas Kourousis
25., 51. Martin Šimon
12. Petr Pohorský
56. Radek Říha
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 10. 17 20:45 BECH Dynamo R.U.M. A Admira 97 5. 5:2 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání, kdy Dynamo RUM zaslouženě zvítězilo díky hráči Pohorskému, který ostatní minimálně o třídu převyšoval. Dreksler
Dynamo R.U.M. A Admira 97
Milan Matoušek – Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Radek Říha vs Tomáš Podval – Jan Kafka, Tomáš Panýrek, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Václav Teller, Jakub Vomáčka
Góly Karty Góly Karty
17. OG
39., 40., 55. Arnošt Korecký
53. Petr Pohorský
2. Jan Kafka
46. Jakub Pohořal
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
26. 9. 17 18:00 HRAB2 Tajfun AC Dynamo R.U.M. A 4. 3:7 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté od začátku jasně diktovali tempo hry, střelecky se však prosadili až ve druhé půli.
Tajfun AC Dynamo R.U.M. A
Josef Novák – Martin Endršt, Libor Gvoždík, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Michal Nedbal vs Štěpán Korecký – Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Pavel Lang, Michael Povolný, Radek Říha
Góly Karty Góly Karty
7., 37. Michal Nedbal
42. Libor Gvoždík
20., 31., 50. Petr Hoch
23. Michael Povolný
46., 52. Arnošt Korecký
57. Pavel Lang
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 9. 17 18:00 HRAB2 Dynamo R.U.M. A Pigs FC 3. 6:1 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Hostující tým, ač dorazil jen ve 4+1, dlouho odolával a držel domácí na uzdě. Ve druhé půli mu však došel dech a domácí po zásluze vyhráli.
Dynamo R.U.M. A Pigs FC
Milan Matoušek – Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Michael Povolný, Martin Říha, Radek Říha vs Václav Svatoch – Marián Bačinský, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Michael Štěpánek
Góly Karty Góly Karty
23., 37., 58. Petr Hoch
38. Petr Pohorský
39., 52. Pavel Lang
50. Ondřej Marek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
11. 9. 17 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Dynamo R.U.M. A 2. 10:6 (5:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Hrál se velmi klidný útočný fotbálek.
Orgasmico L.S.D. Dynamo R.U.M. A
Ondřej ČiberaMichal Čížek, Adam Dařina, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Jakub Vančura vs Štěpán KoreckýPetr Hoch, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Pavel Lang
Góly Karty Góly Karty
6., 12., 27., 50., 56. Ondřej Čibera
22., 41., 55., 60. Jakub Vančura
24. Michal Čížek
12., 21., 39., 52. Arnošt Korecký
29., 35. Petr Hoch
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
4. 9. 17 18:00 HRAB3 Dynamo R.U.M. A Integrita Jinonice 1. 5:3 (2:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané utkání se šťastným vítězstvím domácích. Procházka
Dynamo R.U.M. A Integrita Jinonice
Milan Matoušek – Adam Hanibal, Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Štěpán Krunert, Pavel Lang, Martin Říha, Radek Říha vs Jan Kotrč – Jakub Jančí, Jan Kalaš, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Matěj Štrébl
Góly Karty Góly Karty
19., 39. Petr Hoch
30. Radek Říha
43. Štěpán Krunert
60. Arnošt Korecký
2., 6. Matěj Štrébl
44. Tomáš Kudláček
Detaily utkání skupiny

Statistiky

Hráč Zápasů Gólů
Hanibal Adam 4 0
Hoch Petr 2 16
Kopecký Vladimír 11 1
Korecký Arnošt 10 13
Korecký Štěpán 9 1
Krunert Štěpán 1 1
Lang Pavel 11 3
Matoušek Milan 4 0
Pohorský Petr 2 7
Povolný Michael 4 3
Říha Martin 3 1
Říha Radek 10 2
Poslední aktualizace 1. 12. 22, 11:35