12. Fernet team Říčany 11 1 0 10 26:49 2

Út 5.9.17 19:15 SCBEC Rokoska VET A Studenti Praha FC VET   (VL3A)
Út 5.9.17 20:30 SCBEC Horoušany FC Parta AC   (HL7C)
Ne 3.12.17 13:45 P2 Lobotomici Legendy FC   (HL8L)
Ne 3.12.17 15:00 P2 Na zdraví p.Macháčka Princ Praha FC   (HL7K)

26. 11. 17 17:30 MIKU1 s.Oliver A Komety FC B 11. 3:4 (2:2)
První poločas utkání vyrovnaný. Po pauze dotáhli nervózní souboj do vítězného konce hosté. Husák
s.Oliver A Komety FC B
Tomáš Vlček – Ladislav Beran, Petr Horák, Josef Janota, Michal Paveza, Václav Paveza, Václav Venclík vs Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Pavel Khandecký, Ivan Khomyak, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, David Pennell
51. David Pennell
12. 11. 17 17:30 MIKU4 Komety FC B Protector 1320 FC 10. 4:4 (1:2)
Pohledné utkání, slušně hrané, zasloužená remíza. Václav Mottl
Komety FC B Protector 1320 FC
Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Pavel Khandecký, Ivan Khomyak, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, David Pennell vs Václav Trneček – Petr Kvasňovský, Jan May, Pavel May, Jan Štumar, Pavel Vávra, Jan Vladyka
3., 59. Mark Litvinov
31., 55. Ivan Khomyak
18. Pavel May
20., 54. Jan Štumar
36. Pavel Vávra
5. 11. 17 18:45 HANSP Paraguay Komety FC B 9. 2:7 (1:4)
Jednoznačné vítězství hostů. Smetana
Paraguay Komety FC B
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Ondřej Kmoch, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Szwarc, Jan Tyl, Jan Tyl vs Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Pavel Khandecký, Ivan Khomyak, Mark Litvinov, David Pennell
5. Ondřej Kmoch
55. Josef Švanda
15., 29. David Pennell
18., 60. Ivan Khomyak
21., 53., 55. Mark Litvinov
29. 10. 17 17:30 MIKU4 Komety FC B NBND FC 8. 2:5 (0:3)
Jednoznačná záležitost týmu NBND, který byl ve všech herních směrech lepším týmem. FC Komety přidaly až ve druhém poločase, ale na lepší výsledek to nestačilo. Husák
Komety FC B NBND FC
Ivan Khomyak – Alexander Bondarev, Pavel Khandecký, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, David Pennell, Alexej Tsarev vs Jakub Slováček – Jakub Kaifer, Vojtěch Kaifer, Petr Loquens, Jan Mezera, Jan Rett, Pavel Šafář, Ondřej Schmied, Petr Šebesta, Petr Voldan
46., 46. Mark Litvinov 8. Jakub Kaifer
19. Petr Voldan
29. Vojtěch Kaifer
40. Pavel Šafář
57. Jan Mezera
22. 10. 17 16:15 MIKU3 Komety FC B Fernet team Říčany 7. 9:3 (3:1)
Komety se dostaly do vedení už v úvodu a svůj náskok postupně navyšovali. Hosté v závěru alespoň korigovali skóre.
Komety FC B Fernet team Říčany
David Pennell – Alexander Bondarev, Pavel Khandecký, Ivan Khomyak, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Ahmed Murjan, Sebastian Skradde vs Jakub Macháček – Petr Fiala, Václav Horník, Tomáš Kučera, Jiří Macháček, Pavel Mašek, Martin Rákosník
14., 38. Vadim Leganov
16. David Pennell
28., 31., 32., 44., 51., 60. Mark Litvinov
15. Pavel Mašek
49., 50. Václav Horník
15. 10. 17 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Komety FC B 6. 8:1 (3:0)
Utkání na jednu branku. Zasloužená výhra hostů.
Hattrick Prosek FC Komety FC B
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Michal Petrásek vs Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov, David Pennell
1., 32., 58. Jiří Březina
18. Martin Dařílek
30. Petr Honka
35., 56. Lukáš Březina
52. Miroslav Bořil
42. Alisher Nurmatov
8. 10. 17 17:30 MIKU4 Komety FC B Benda OFC 5. 3:3 (2:1)
Komety byly lepší první poločas. Hosty nakopnul gól do šatny a po přestávce obrátili výsledek. Nakonec z toho ale byla zasloužená remíza. Václav Nič, Ondřej Pistulka
Komety FC B Benda OFC
David Pennell – Alexander Bondarev, Pavel Khandecký, Ivan Khomyak, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Sebastian Skradde vs Bohumil Váňa – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Jan Kremz, Viktor Lukáš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
5. Vadim Leganov
15. Ivan Khomyak
57. Mark Litvinov
26. Petr Záhora
40., 46. Ondřej Vobnášil
1. 10. 17 17:30 MIKU3 Avengers FC Komety FC B 4. 10:3 (5:1)
Avengers začali velice zostra, své šance proměnili až na poločasových 5:1. Ve druhém poločase měli také převahu, kterou dokázali gólově vyjádřit a zcela zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem. Husák
Avengers FC Komety FC B
Marko Junghans – Alexandru C. Cocuz, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Oldřich Todt, Tomáš Viereckl vs David Pennell – Alexander Bondarev, Pavel Khandecký, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Ahmed Murjan, Alisher Nurmatov
54. Vadim Leganov
24. 9. 17 16:15 MIKU1 Komety FC B Tým Jakuba Harapáta 3. 2:4 (0:2)
Klidné a celkem vyrovnané utkání. Harapáti od začátku vedli a až na chvilkové momenty hru kontrolovali.
Komety FC B Tým Jakuba Harapáta
Eduard Leganov – Alexander Bondarev, Ahmed Elwan, Pavel Khandecký, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Ahmed Murjan, Alisher Nurmatov vs Jan Kristek – Ondřej Holubec, Daniel Houška, Petr John, Michal Mencl, Jan Pokorný, Jakub-Marek Štěpán, Robert Vejdělek
31., 45. Mark Litvinov 5. Michal Mencl
19., 32. Petr John
54. Daniel Houška
17. 9. 17 15:00 ZAK Taggart Komety FC B 2. 0:6 (3:0)
Domácí byli po celý zápas výrazně lepší a nebýt gólmana, mohlo být skóre mnohem vyšší. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Komet, hráči Taggartu nebyli schopni doložit svou totožnost.
Taggart Komety FC B
Alzhan Turlybekov – Alexey Bakutin, Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Michel Matrossov, Jaroslav Šejko, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev vs Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Ahmed Elwan, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Ahmed Murjan, Alisher Nurmatov
5., 13. Jaroslav Šejko
16., 49. Nikita Sobalev
35. Michel Matrossov
52. Pavel Belov
48 Michel Matrossov 38. Mark Litvinov
10. 9. 17 16:15 MIKU1 Komety FC B S.T.R.U.P. 1. 7:0 (3:0)
Jasná převaha domácích, kteří dominovali celý zápas. Nikita Postnikov, Vladyslav Populovskyy
Komety FC B S.T.R.U.P.
Pavel Khandecký – Alexander Bondarev, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov vs Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Luděk Lhotský, Petr Padevět, Michal Stárek