Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 26.11.17 | 17:30 | HANSP | Paraguay Fernet team Říčany | 11. | 6:2 |
Ne 12.11.17 | 16:00 | HOSTI | NBND FC Paraguay | 10. | 0:3 |
Ne 5.11.17 | 18:45 | HANSP | Paraguay Komety FC B | 9. | 2:7 |
Ne 29.10.17 | 19:00 | METE1 | Hattrick Prosek FC Paraguay | 8. | 3:4 |
Ne 22.10.17 | 18:45 | HANSP | Paraguay Benda OFC | 7. | 5:2 |
Ne 15.10.17 | 18:45 | HANSP | Avengers FC Paraguay | 6. | 2:6 |
Ne 8.10.17 | 18:45 | HANSP | Paraguay Tým Jakuba Harapáta | 5. | 3:3 |
Ne 1.10.17 | 18:45 | HANSP | Taggart Paraguay | 4. | 5:2 |
Ne 24.9.17 | 18:45 | HANSP | Paraguay S.T.R.U.P. | 3. | 8:2 |
Ne 17.9.17 | 18:45 | ZABEH | s.Oliver A Paraguay | 2. | 3:0 |
Ne 10.9.17 | 18:45 | HANSP | Paraguay Protector 1320 FC | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avengers FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 41:35 | 16 |
2. | NBND FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 41:31 | 13 |
3. | Paraguay | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:32 | 13 |
4. | Tým Jakuba Harapáta | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:28 | 13 |
5. | Hattrick Prosek FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:27 | 12 |
6. | Komety FC B | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:42 | 12 |
7. | Taggart | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:27 | 11 |
8. | Protector 1320 FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:26 | 11 |
9. | s.Oliver A | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:36 | 11 |
10. | Benda OFC | 11 | 2 | 2 | 7 | 22:35 | 6 |
11. | S.T.R.U.P. | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:51 | 6 |
12. | Fernet team Říčany | 11 | 1 | 0 | 10 | 26:49 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 23.9.17 | 10:00 | P3 | Huňáč PK Brazzers Praha FC A (HL7I) |
So 23.9.17 | 11:15 | P3 | Gremio Tutto Barbuto FC (HL8K) |
So 23.9.17 | 12:30 | P3 | Legendy FC Deus Vult (HL8L) |
St 8.11.17 | 19:15 | MOTO1 | Blok D Babočka Admirál FC A (HL8G) |
St 8.11.17 | 20:30 | MOTO1 | Pivní pohoda AC Žabí hlen (HL8H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Aussenberg Adam | 11 | 4 |
Gold Pavel | 6 | 9 |
Kazda Alexandr | 6 | 3 |
Kmoch Ondřej | 11 | 4 |
Mackovič Jan | 10 | 7 |
Pochobradský David | 6 | 3 |
Šída Marek | 8 | 4 |
Skalický Martin | 9 | 1 |
Švanda Josef | 9 | 2 |
Szwarc Jan | 8 | 1 |
Tyl Jan | 9 | 1 |
Tyl Jan | 10 | 1 |