12. Fernet team Říčany 11 1 0 10 26:49 2

So 11.11.17 10:00 P2 Kalich club Žižkov Deportivo bez Coruna B   (HL7I)
So 11.11.17 11:15 P2 Lokomotiva DP Gremio   (HL8K)
So 11.11.17 12:30 P2 Deus Vult Pogo Praha FC   (HL8L)
Ne 3.12.17 13:45 BECH Vozovna Hloubětín A Atomový veverky B   (HL8L)
Ne 3.12.17 15:00 BECH Vzteklé Želvičky Bad Boys FC   (HL7K)
Ne 3.12.17 16:15 BECH Výlov 0.FC Buzuluk Úvaly FC   (HL7L)

26. 11. 17 17:30 HOSTI Protector 1320 FC NBND FC 11. 3:3 (1:0)
Průměrné utkání, které herně pozvedávali jen hráči domácích. Přesto nakonec museli zachraňovat remízu. Trnka
Protector 1320 FC NBND FC
Pavel May – Michal Hekl, Jan May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Jakub Slováček – Jakub Kaifer, Vojtěch Kaifer, Petr Loquens, Jan Mezera, Jan Rett, Ondřej Schmied, Petr Šebesta, Petr Stejskal
22., 58. Jan Vladyka
34. Vít Pleskot
40. Jakub Kaifer
45. Petr Šebesta
48. Jan Rett
12. 11. 17 17:30 MIKU4 Komety FC B Protector 1320 FC 10. 4:4 (1:2)
Pohledné utkání, slušně hrané, zasloužená remíza. Václav Mottl
Komety FC B Protector 1320 FC
Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Pavel Khandecký, Ivan Khomyak, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, David Pennell vs Václav Trneček – Petr Kvasňovský, Jan May, Pavel May, Jan Štumar, Pavel Vávra, Jan Vladyka
3., 59. Mark Litvinov
31., 55. Ivan Khomyak
18. Pavel May
20., 54. Jan Štumar
36. Pavel Vávra
5. 11. 17 17:15 HOSTI Protector 1320 FC Hattrick Prosek FC 9. 2:3 (0:1)
Zápas směřoval k remíze, ale hosté byli proti.
Protector 1320 FC Hattrick Prosek FC
Pavel Vávra – Michal Hekl, Petr Kvasňovský, Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Michal Šimků, Václav Trneček, Jan Vladyka vs Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Miroslav Láník, Michal Petrásek
39., 41. Jan Vladyka 5. Jiří Březina
44. Lukáš Březina
60. Miroslav Láník
29. 10. 17 16:15 P1 Benda OFC Protector 1320 FC 8. 2:2 (2:0)
Benda byl lepší v prvním poločase, poločas druhý ovládl Protector a remíza je asi spravedlivá. Hošek
Benda OFC Protector 1320 FC
Michal Mach – Filip Jiřikovský, Jan Kremz, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Miloslav Svatoš, Petr Záhora vs Václav Trneček – Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Jan Štumar, Pavel Vávra, Jan Vladyka
13. Viktor Lukáš
23. Miloslav Svatoš
51. Vít Pleskot
60. Pavel May
22. 10. 17 19:45 HOSTI Protector 1320 FC Avengers FC 7. 1:2 (1:2)
Bojovné utkání s lepším koncem pro domácí. Kovařík
Protector 1320 FC Avengers FC
Petr Kvasňovský – Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Jan Štumar, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Marko Junghans – Alexandru C. Cocuz, David Dohányos, Marek Jakoubek, Martin Krchov, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Oldřich Todt, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl
28. Vít Pleskot 9. Marek Jakoubek
21. Oldřich Todt
15. 10. 17 17:15 HOSTI Tým Jakuba Harapáta Protector 1320 FC 6. 1:3 (0:1)
Tým J. Harapáta hrál velmi dobrý zápas, akorát nedokázal vstřelit více gólů. Protektor proměnil své šance, proto zvítězil. Husák
Tým Jakuba Harapáta Protector 1320 FC
Petr Maceček – David Borovský, Ondřej Holubec, Petr John, Dominik Malý, Šimon Malý, Michal Mencl, Filip Mikuláš, Jan Pokorný, Robert Vejdělek vs Ondřej Kvasňovský – Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Jan Štumar, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka
55. Dominik Malý 16., 43. Vít Pleskot
32. Miroslav Šalša
8. 10. 17 19:45 HOSTI Protector 1320 FC Taggart 5. 2:4 (1:2)
Krásný zápas, kde bylo mnoho šancí na obou stranách, ale poté hosté převzali iniciativu a proměnili své šance úspěšněji. Ján Labon, Jakub Sadílek
Protector 1320 FC Taggart
Petr Kvasňovský – Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Jan Štumar, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Eduard Danylaš – Yan Bastrykin, Vasyl Iarema, Artur Khusnutdinov, András Ruszin, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev
22. Jan Štumar
59. Pavel Vávra
7., 41. Ivan Shchegolev
12., 55. Eduard Danylaš
1. 10. 17 17:30 MIKU2 S.T.R.U.P. Protector 1320 FC 4. 4:2 (4:1)
V první půli domácí vyloženě dominovali, ve druhé však polevili a dvěma inkasovanými góly se zápas změnil v drama. Domácí však ubránili dvoubrankový náskok a zvítězili. Čapla
S.T.R.U.P. Protector 1320 FC
Michal Stárek – Ondřej Jeník, Luděk Lhotský, Petr Padevět, Vojtěch Šetina, Petr Uvízl vs Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Pavel May, Vít Pleskot, Radim Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka
14., 25., 28. Petr Padevět
21. Petr Uvízl
10. Radim Šalša
44. Vít Pleskot
24. 9. 17 17:15 HOSTI Protector 1320 FC s.Oliver A 3. 7:1 (2:1)
Hrubá chyba na začátku druhé půle rozhodla nakonec o jasné výhře Protectoru. Stanislav Roček
Protector 1320 FC s.Oliver A
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Radim Šalša, Jan Štumar, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Tomáš Vlček – Ladislav Beran, Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Václav Paveza, Václav Venclík
4., 32., 46. Pavel Vávra
10. Jan Vladyka
47. Vít Pleskot
59. Pavel May
59. Jan May
15. Josef Janota
17. 9. 17 18:30 HOSTI Fernet team Říčany Protector 1320 FC 2. 1:3 (1:2)
Pohledný zápas.
Fernet team Říčany Protector 1320 FC
Jakub Macháček – Petr Fiala, Michal Havránek, Václav Horník, Daniel Krčmář, Tomáš Kučera, Karel Lebr, Jiří Macháček, Pavel Mašek vs Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka
28. Tomáš Kučera 12., 40. Pavel Vávra
26. Jan Vladyka
10. 9. 17 18:45 HANSP Paraguay Protector 1320 FC 1. 1:3 (0:0)
Zápas ve vyšším tempu, bez zákeřných faulů. Moc hezký zápas, co se týče chování hráčů na hřišti.
Paraguay Protector 1320 FC
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Alexandr Kazda, Ondřej Kmoch, Jan Mackovič, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Szwarc, Jan Tyl vs Petr Kvasňovský – Jan May, Pavel May, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Jan Štumar, Václav Trneček, Pavel Vávra