Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 22.6.17 | 20:45 | HOSTI | Tučňáci SUP B Benda All Stars FC | 11. | 1:5 |
Čt 8.6.17 | 19:15 | MALES | Valník Tučňáci SUP B | 10. | 2:2 |
Čt 1.6.17 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Tučňáci SUP B | 9. | 3:2 |
Čt 25.5.17 | 18:15 | DEKAN | Tučňáci SUP B Stará Garda SUP | 8. | 5:2 |
Čt 18.5.17 | 20:45 | MIKU3 | Torzo AFZ Tučňáci SUP B | 7. | 4:2 |
Čt 11.5.17 | 17:00 | ZAK | Tučňáci SUP B Starci na chmelu SUP A | 6. | 0:6 k. |
St 26.4.17 | 18:15 | MIKU2 | Cormoran FC SUP Tučňáci SUP B | 5. | 1:1 |
Čt 20.4.17 | 19:15 | STER2 | Tučňáci SUP B Rokoska SUP | 4. | 2:0 |
Čt 13.4.17 | 19:30 | MIKU2 | Oblouci 81 AFC SUP Tučňáci SUP B | 3. | 2:0 |
Čt 30.3.17 | 20:30 | TEMPO | Tučňáci SUP B Keckafogo KK SUP | 2. | 1:6 |
Čt 23.3.17 | 18:00 | MALES | Berušky B Tučňáci SUP B | 1. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 44:20 | 20 |
2. | Benda All Stars FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:23 | 16 |
3. | Cormoran FC SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:29 | 14 |
4. | Torzo AFZ | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:36 | 13 |
5. | Rokoska SUP | 11 | 4 | 4 | 3 | 23:25 | 12 |
6. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 4 | 3 | 4 | 37:29 | 11 |
7. | Keckafogo KK SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:32 | 11 |
8. | Valník | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:39 | 10 |
9. | Tučňáci SUP B | 11 | 3 | 2 | 6 | 19:31 | 8 |
10. | Berušky B | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:38 | 7 |
11. | Trops 1.SK SUP | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:33 | 6 |
12. | Stará Garda SUP | 11 | 0 | 4 | 7 | 20:43 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 25.4.17 | 17:00 | DEKAN | Paradentol 1990 Turman VET (VL3B) |
Út 25.4.17 | 18:15 | DEKAN | Traktor humus VET B Daltonové VET (VL4B) |
St 17.5.17 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Metro AFK VET (VL4C) |
St 17.5.17 | 18:15 | DEKAN | Pražačka seniors A Zelená liška TJ SUP A (SVL1A) |
Po 5.6.17 | 19:15 | TEMPO | Zelení lenochodi FC Vysmátí zajíci B (HL8B) |
Po 5.6.17 | 20:30 | TEMPO | Smutný potapěči Inter Lotyšák A (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hroník Jiří | 10 | 0 |
Lehocký Stanislav | 8 | 0 |
Mach Jiří | 5 | 4 |
Maňas Petr | 9 | 4 |
Šmejc Jiří | 10 | 9 |
Šoukal Miroslav | 8 | 2 |
Šuda Petr | 10 | 0 |
Winter Pavel | 3 | 0 |
Žítek Roman | 9 | 0 |