Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 22.6.17 | 20:45 | DEKAN | Stará Garda SUP Keckafogo KK SUP | 11. | 1:2 |
Čt 8.6.17 | 18:00 | MALES | Berušky B Stará Garda SUP | 10. | 1:1 |
Čt 1.6.17 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Benda All Stars FC | 9. | 0:6 k. |
Čt 25.5.17 | 18:15 | DEKAN | Tučňáci SUP B Stará Garda SUP | 8. | 5:2 |
Čt 18.5.17 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Trops 1.SK SUP | 7. | 1:3 |
Čt 11.5.17 | 18:15 | DEKAN | Valník Stará Garda SUP | 6. | 9:2 |
Čt 27.4.17 | 18:15 | DEKAN | Torzo AFZ Stará Garda SUP | 5. | 4:2 |
Čt 20.4.17 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Starci na chmelu SUP A | 4. | 3:3 |
St 12.4.17 | 18:15 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Stará Garda SUP | 3. | 3:3 |
Čt 30.3.17 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Rokoska SUP | 2. | 2:2 |
Čt 23.3.17 | 18:15 | DEKAN | Oblouci 81 AFC SUP Stará Garda SUP | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 44:20 | 20 |
2. | Benda All Stars FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:23 | 16 |
3. | Cormoran FC SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:29 | 14 |
4. | Torzo AFZ | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:36 | 13 |
5. | Rokoska SUP | 11 | 4 | 4 | 3 | 23:25 | 12 |
6. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 4 | 3 | 4 | 37:29 | 11 |
7. | Keckafogo KK SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:32 | 11 |
8. | Valník | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:39 | 10 |
9. | Tučňáci SUP B | 11 | 3 | 2 | 6 | 19:31 | 8 |
10. | Berušky B | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:38 | 7 |
11. | Trops 1.SK SUP | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:33 | 6 |
12. | Stará Garda SUP | 11 | 0 | 4 | 7 | 20:43 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 27.3.17 | 19:30 | HANSP | Orgasmico L.S.D. Kontis 1.FC (HL6B) |
Po 27.3.17 | 20:45 | HANSP | Libeň SK A Weekend Warriors FC (HL7B) |
Po 1.5.17 | 15:45 | HANSP | Kolomajzna TJ Vixens (HL8N) |
Po 1.5.17 | 17:00 | HANSP | Flamengo FC SUP 1.FC RUM SUP (SVL2A) |
St 14.6.17 | 19:00 | P2 | Internazionale AC Sparta Pankrác (HL2B) |
St 14.6.17 | 20:15 | P2 | HNK Praha FC Torpedo Cannabis (HL5E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dražan František | 6 | 0 |
Geist Tomáš | 5 | 2 |
Horáček Václav | 8 | 3 |
Jaroš Tomáš | 10 | 2 |
Jurásek Josef | 8 | 0 |
Karafiát Bohumil | 7 | 1 |
Kesner Jiří | 9 | 4 |
Knápek Zdeněk | 5 | 2 |
Moucha Petr | 7 | 2 |
Neuhäusl Tomáš | 4 | 2 |
Pavlovský Oldřich | 9 | 1 |
Šimůnek Miroslav | 9 | 1 |
Vodička Tomáš | 1 | 0 |