Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 22.6.17 | 20:45 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Valník | 11. | 12:4 |
Čt 8.6.17 | 19:15 | MALES | Valník Tučňáci SUP B | 10. | 2:2 |
Čt 1.6.17 | 19:30 | KBELY | Rokoska SUP Valník | 9. | 2:3 |
St 24.5.17 | 19:00 | ZABEH | Valník Trops 1.SK SUP | 8. | 5:4 |
Čt 18.5.17 | 20:30 | TEMPO | Oblouci 81 AFC SUP Valník | 7. | 5:3 |
Čt 11.5.17 | 18:15 | DEKAN | Valník Stará Garda SUP | 6. | 9:2 |
Čt 27.4.17 | 19:15 | SCBEC | Keckafogo KK SUP Valník | 5. | 1:0 |
Út 18.4.17 | 19:00 | ZABEH | Valník Torzo AFZ | 4. | 1:2 |
Čt 13.4.17 | 18:00 | MALES | Berušky B Valník | 3. | 2:3 |
Čt 30.3.17 | 17:00 | ZAK | Valník Starci na chmelu SUP A | 2. | 3:3 |
St 22.3.17 | 19:00 | P3 | Benda All Stars FC Valník | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 44:20 | 20 |
2. | Benda All Stars FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:23 | 16 |
3. | Cormoran FC SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:29 | 14 |
4. | Torzo AFZ | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:36 | 13 |
5. | Rokoska SUP | 11 | 4 | 4 | 3 | 23:25 | 12 |
6. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 4 | 3 | 4 | 37:29 | 11 |
7. | Keckafogo KK SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:32 | 11 |
8. | Valník | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:39 | 10 |
9. | Tučňáci SUP B | 11 | 3 | 2 | 6 | 19:31 | 8 |
10. | Berušky B | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:38 | 7 |
11. | Trops 1.SK SUP | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:33 | 6 |
12. | Stará Garda SUP | 11 | 0 | 4 | 7 | 20:43 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 25.5.17 | 17:00 | BECH | Vemex Palouček AC (HL3C) |
Čt 25.5.17 | 18:15 | BECH | Lunochod 1.MFK A Midget (HL8H) |
Út 20.6.17 | 18:15 | MIKU4 | Šílení kačeři Hells Bells 1.FC (HL8D) |
Út 20.6.17 | 19:30 | MIKU4 | VV Vokra SV Radouč FC B (SVL2A) |
Út 20.6.17 | 20:45 | MIKU4 | UNYP´s Blazers Indiana Team (HL7D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartoš Milan | 11 | 0 |
Chloupek Miroslav | 7 | 0 |
Fremund Filip | 11 | 8 |
Kouba Josef | 7 | 1 |
Maceridis Kostas | 9 | 5 |
Malaník Jiří | 9 | 3 |
Mengler Petr | 9 | 3 |
Mráz Jan | 11 | 4 |
Procházka Jindřich | 8 | 3 |
Šára Oldřich | 9 | 2 |
Sokol Zdeněk | 10 | 6 |