Jan Severa – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Radek Škarda vs Pavel Zemánek – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Robert Zemánek
8. 6. 17 18:00 MALES Berušky B Stará Garda SUP 10. 1:1 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Berušky B Stará Garda SUP
Tomáš Zima – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek vs Tomáš Neuhäusl – Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Bohumil Karafiát, Jiří Kesner, Petr Moucha, Oldřich Pavlovský, Miroslav Šimůnek
5. Milan Janča 53. Václav Horáček
1. 6. 17 18:00 MALES Torzo AFZ Berušky B 9. 6:3 (5:1)
Po prvním poločase bylo jasno, že zvítězí domácí, kteří si vypracovali čtyyřbrankový náskok. David Švejda
Torzo AFZ Berušky B
Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holík, Jiří Jindra, Jan Kára, Karel Mrskoč, Robert Samek, Martin Vobecký, Václav Ziegler vs Jaroslav Tater – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Pavel Zemánek
51. Robert Kreibich
25. 5. 17 18:00 MALES Berušky B Starci na chmelu SUP A 8. 3:2 (3:0)
Domácí si v první půli vypracovali tříbrankový náskok. Ve druhé půli se hostům podařilo snížit na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.
Berušky B Starci na chmelu SUP A
Jaroslav Tater – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Robert Zemánek vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko
3. Milan Janča
9. Jan Kubeček
14. Michal Buriánek
38. Miloslav Mazura
52. Stanislav Coňk
17. 5. 17 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Berušky B 7. 5:3 (1:2)
Hosté vedli po půli o jednu branku a byli o něco lepším týmem. Ve druhé půli však nepochopitelně přestali hrát, domácí toho dokázali využít a otočili výsledek ve svůj prospěch.
Cormoran FC SUP Berušky B
Viktor Kellerstein – Martin Duchek, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, František Zapletal vs Tomáš Zima – Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek
17. Jiří Jirsa
46., 55., 59. Martin Duchek
60. Josef Kurka
12. Jan Kubeček
14., 33. Jaroslav Tater
11. 5. 17 18:00 MALES Berušky B Rokoska SUP 6. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, které nakonec skončilo těsnou a šťastnou výhrou hostujícího týmu. Domácí byli častěji na míči, ale hosté vyráželi do rychlých protiútoků, které dvakrát využili. Michal Janoška, Tomáš Němec
Berušky B Rokoska SUP
Tomáš Zima – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Miloš Niesner, Filip Novák, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Petr Vydra
36. Milan Janča 16. Blage Spasovski
47. Jiří Pařízek
27. 4. 17 18:00 MALES Oblouci 81 AFC SUP Berušky B 5. 4:1 (2:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Hošek
Oblouci 81 AFC SUP Berušky B
Josef Brada – František Bečvář, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman vs Tomáš Zima – Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek
22. Petr Venhauer
29., 37. František Bečvář
33. OG
31. Jaroslav Tater
20. 4. 17 18:00 MALES Berušky B Keckafogo KK SUP 4. 3:2 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla lepší střelecká pohotovost domácího týmu.
Berušky B Keckafogo KK SUP
Tomáš Zima – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Robert Zemánek vs František Hodan – Roman Faic, Roman Jahoda, Miroslav Kmínek, Jaroslav Mejstřík, Aleš Netolický, Petr Pelíšek
33. Milan Janča
43. Michal Buriánek
53. Robert Kreibich
34., 59. Roman Faic
13. 4. 17 18:00 MALES Berušky B Valník 3. 2:3 (1:2)
Domácí byli celé utkání lepším týmem, ale nedokázali proměnit svoje šance a hosté je za to vytrestali. Lukáš Šedivý, Daniel Reiter
Berušky B Valník
Tomáš Zima – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Pavel Zemánek vs Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Filip Fremund, Kostas Maceridis, Jiří Malaník, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol
5. Josef Blecha
59. Michal Buriánek
16., 40. Zdeněk Sokol
24. Filip Fremund
29. 3. 17 19:00 P2 Benda All Stars FC Berušky B 2. 7:3 (4:2)
Berušky trefovaly hlavně tyče, Benda dával dost gólů do prázdné brány. Marek Prosický
Benda All Stars FC Berušky B
Přemysl Kubíček – Jan Hanžl, Michael Jakubův, Michal Pína, Leoš Sommer, David Šulc, Patrik Vágner, Petr Zadák, Karel Zmatlík vs Tomáš Zima – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek
4., 6., 48., 57. Leoš Sommer
10., 29. Petr Zadák
52. Michael Jakubův
16., 32. Robert Kreibich
17. Petr Hejč
23. 3. 17 18:00 MALES Berušky B Tučňáci SUP B 1. 0:3 (0:1)
Domácím se vůbec nedařilo, hosté toho dokázali využít a pohodlně zvítězili. Vukovič
Berušky B Tučňáci SUP B
Pavel Zemánek – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jaroslav Tater, Robert Zemánek vs Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Petr Maňas, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Roman Žítek