Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 5.12.18 | 18:15 | HOSTI | Pneuservis-Bartoušek G.I.C La Plate de Cünde | 11. | 2:3 |
Čt 22.11.18 | 19:00 | P1 | G.I.C La Plate de Cünde S.N.F. A | 10. | 6:0 k. |
Čt 15.11.18 | 20:15 | MIKU1 | Les Miserables G.I.C La Plate de Cünde | 9. | 7:4 |
Čt 8.11.18 | 20:15 | MIKU4 | G.I.C La Plate de Cünde Inter Ohradní | 8. | 5:1 |
Po 29.10.18 | 19:00 | MIKU3 | G.I.C La Plate de Cünde Typos FC | 7. | 5:1 |
St 24.10.18 | 19:00 | ZABEH | Bedna 98 FC G.I.C La Plate de Cünde | 6. | 3:8 |
Čt 18.10.18 | 19:30 | ZAK | G.I.C La Plate de Cünde Torpedo Barrandov | 3. | 9:0 |
Út 9.10.18 | 18:15 | HANSP | G.I.C La Plate de Cünde Amfora restaurant | 5. | 12:2 |
St 3.10.18 | 20:15 | MIKU1 | Saens 1.FC A G.I.C La Plate de Cünde | 4. | 4:7 |
St 12.9.18 | 20:30 | STER2 | Steaua FC G.I.C La Plate de Cünde | 2. | 1:6 |
Po 3.9.18 | 20:15 | MIKU4 | G.I.C La Plate de Cünde Akta - rez | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 9 | 0 | 2 | 68:25 | 18 |
2. | Les Miserables | 11 | 8 | 1 | 2 | 71:49 | 17 |
3. | Saens 1.FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 48:32 | 15 |
4. | Typos FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 61:49 | 14 |
5. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:26 | 13 |
6. | Akta - rez | 11 | 5 | 2 | 4 | 46:46 | 12 |
7. | Inter Ohradní | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:30 | 11 |
8. | Steaua FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:41 | 9 |
9. | Bedna 98 FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:37 | 7 |
10. | Torpedo Barrandov | 11 | 3 | 0 | 8 | 36:56 | 6 |
11. | Amfora restaurant | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:56 | 4 |
12. | S.N.F. A | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 7.11.18 | 18:15 | LITVI | Real Prd SUP Domácí potřeby SUP (SVL2B) |
St 7.11.18 | 19:30 | LITVI | Sokol Picasso B !nBev Tigers (HL5E) |
St 7.11.18 | 20:45 | LITVI | Rumburaci A Toyota FC (HL7F) |
Po 3.12.18 | 18:15 | BECH | Models FC Vojenské lesy (HL3A) |
Po 3.12.18 | 19:30 | BECH | Inter 2011 UTS Vršovice VET (VL2A) |
Po 3.12.18 | 20:45 | BECH | Socra SUP Traktor Humus SUP A (SVL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Došek Martin | 4 | 0 |
Holub Ondřej | 10 | 10 |
Kocourek Dominik | 5 | 6 |
Kostka Dominik | 10 | 16 |
Koudelka Michal | 9 | 1 |
Pecka Miroslav | 7 | 0 |
Rossmann Tomáš | 6 | 4 |
Strouhal Jan | 9 | 1 |
Vaníček Antonín | 5 | 9 |
Žežulka Ondřej | 7 | 13 |