Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 18.6.18 | 19:30 | DEKAN | Litrpůl FC Dejnámbůra FC | 11. | 1:5 |
St 6.6.18 | 17:45 | MIKU2 | Dejnámbůra FC Toyota FC | 10. | 6:1 |
Po 28.5.18 | 19:00 | MIKU2 | Dejnámbůra FC V.S.P.S.V.S. | 9. | 2:3 |
Po 21.5.18 | 18:00 | HRAB1 | Klub odložených mužů Dejnámbůra FC | 8. | 5:2 |
Po 14.5.18 | 19:00 | METE2 | Dejnámbůra FC Černý koně TMK | 7. | 4:4 |
St 9.5.18 | 20:15 | MIKU4 | Arabská Dejnámbůra FC | 6. | 0:1 |
Po 23.4.18 | 17:45 | MIKU2 | Dejnámbůra FC A.Č.A.B. FC | 5. | 4:5 |
Po 16.4.18 | 20:15 | MIKU3 | Pražská legie 2000 Dejnámbůra FC | 4. | 2:4 |
Po 9.4.18 | 20:15 | METE2 | Dejnámbůra FC Pirelli | 3. | 1:5 |
St 28.3.18 | 17:30 | ARIT | Orgasmico L.S.D. Dejnámbůra FC | 2. | 6:0 k. |
Po 19.3.18 | 19:30 | DEKAN | Dejnámbůra FC Milenium Praha FC | 1. | 4:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klub odložených mužů | 11 | 10 | 0 | 1 | 64:16 | 20 |
2. | V.S.P.S.V.S. | 11 | 8 | 1 | 2 | 39:30 | 17 |
3. | Milenium Praha FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 36:23 | 16 |
4. | Orgasmico L.S.D. | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:21 | 10 |
5. | Arabská | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:27 | 10 |
6. | A.Č.A.B. FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 37:43 | 10 |
7. | Dejnámbůra FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:40 | 9 |
8. | Pražská legie 2000 | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:41 | 9 |
9. | Pirelli | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:49 | 9 |
10. | Litrpůl FC | 11 | 2 | 4 | 5 | 29:38 | 8 |
11. | Černý koně TMK | 11 | 2 | 3 | 6 | 25:33 | 7 |
12. | Toyota FC | 11 | 2 | 3 | 6 | 32:53 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 10.4.18 | 18:00 | MALES | Krabí výměšky FC Šílení kačeři (HL8E) |
Út 10.4.18 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Traktor humus VET B (VL4B) |
Út 10.4.18 | 20:30 | MALES | Bröndby codein IF Galantní jeleni (HL8C) |
Út 19.6.18 | 18:00 | KORAB | Stýbla Ďáblic VET PFC Kodymka (VL4B) |
Út 19.6.18 | 19:15 | KORAB | Rošambo 1.FC Holešovice (HL6F) |
Út 19.6.18 | 20:30 | KORAB | Trenhos VET Estudiantes VET B (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Černý Martin | 1 | 0 |
Čížek Jiří | 4 | 2 |
Goll Miloslav | 10 | 6 |
Kováč Lubomír | 1 | 0 |
Kubásek Jaroslav | 9 | 4 |
Lambl David | 9 | 8 |
Lorenz Filip | 2 | 0 |
Lysczas Václav | 10 | 1 |
Pála Jan | 10 | 4 |
Randa Lukáš | 4 | 1 |
Šinágl Ladislav | 3 | 0 |
Zípek Allan | 6 | 7 |