Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza. Boubín
Ondřej Čibera – Michal Čížek, Adam Dařina, Michal Filip, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Michal Sobotka, Jan Spěvák, Jakub Vančura vs Miloš Hüttner – Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Luboš Neubert, Jan Vochozka
4. 6. 18 19:30 DEKAN Černý koně TMK Milenium Praha FC 10. 0:2 (0:0)
Tým hostů byl z neznámých důvodů mentálně mimo, domácí slušní celý zápas.
Petr Konáš – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Billý, Martin Hauft, Petr Hradecký, Jiří Mack, Lukáš Málek, Martin Salvet, Roman Šedrla, Adam Vlasák
53 Tomáš Hlaváček 43. Adam Vlasák
53. Martin Hauft
22. Martin Hauft
28. 5. 18 20:45 DEKAN Litrpůl FC Černý koně TMK 9. 1:1 (0:1)
Litrpůl hrál od 15. minuty bez střídání kvůli zranění hráče. Celý zápas prohrával o jeden gól, ale díky touze po bodu v 59. minutě vyrovnal.
Litrpůl FC Černý koně TMK
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Vladimír Hruška, Michael Teplý, Jan Vávra, Jiří Zach vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka
59. Karel Horák 20. Tomáš Hlaváček
21. 5. 18 18:00 HRAB3 Černý koně TMK Toyota FC 8. 2:2 (0:2)
Černý koně jasně ovládli první půli, leč nakonec byli rádi za nerozhodný výsledek.
Černý koně TMK Toyota FC
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hanzlík, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Ondřej Michálek – Michal Geyer, Petr Harant, Martin Koubík, Tomáš Mestek, David Škoda, Jan Šramota
40. Petr Konáš
49. Lukáš Krotil
8. Martin Koubík
21. David Škoda
14. 5. 18 19:00 METE2 Dejnámbůra FC Černý koně TMK 7. 4:4 (3:2)
Pohledné a vyrovnané utkání s téměř neexistujícími defenzívami. Výsledek odpovídá dění na hřišti. Procházka, Šťástka
Dejnámbůra FC Černý koně TMK
Ladislav Šinágl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Lukáš Randa vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Jan Vochozka
8., 10. Jaroslav Kubásek
18., 44. David Lambl
14., 22. Tomáš Hlaváček
33., 42. Jiří Janků
27. Petr Konáš
7. 5. 18 18:00 HRAB2 Černý koně TMK Klub odložených mužů 6. 2:5 (1:2)
Hezké utkání. Domácí drželi dlouho krok, ale hosté v poslední desetiminutovce vstřelili tři branky, a rozhodli tak o své výhře.
Černý koně TMK Klub odložených mužů
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Václav Vízelka vs Richard Kořínek – Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Josef Žampach
17. Petr Konáš
46. Petr Bulín
12. Tomáš Karban
20., 52. Jan Karban
51. Matěj Šupina
60. Ondřej Nekola
23. 4. 18 19:00 MIKU2 Černý koně TMK V.S.P.S.V.S. 5. 3:4 (0:3)
Domácí zapomněli, že utkání je na dva poločasy a až v druhé půli začali hrát, bylo ale už pozdě. Kovařík
Černý koně TMK V.S.P.S.V.S.
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hanzlík, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Tomáš Starý – Petr Gregar, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Adam Pecka, Matěj Šimůnek, Richard Vaněk, Jan Žižka
34. Petr Bulín
36. Jan Brouček
58. Jiří Janků
25., 26. Adam Pecka
27. Jan Žižka
57. Richard Vaněk
16. 4. 18 19:00 MOTO3 Arabská Černý koně TMK 4. 3:1 (3:0)
Arabská Černý koně TMK
Zdeněk Sloboda – Ilja Fajbisovič, Petr Hájek, Kryštof Jinek, Rudolf Klepáček, Jan Novák, Petr Pařízek vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Jan Vochozka
14., 26. Petr Hájek
27. Rudolf Klepáček
50 Ilja Fajbisovič 50. Lukáš Krotil 25. Petr Bulín
9. 4. 18 17:45 MIKU4 Černý koně TMK A.Č.A.B. FC 3. 2:3 (2:1)
Vyrovnaný zápas, hezké utkání.
Černý koně TMK A.Č.A.B. FC
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hanzlík, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Jan Vochozka vs Michael Kunc – Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Dominik Linhart, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Dominik Šimčo, Ondřej Trojan
3. Lukáš Krotil
11. Tomáš Hlaváček
26., 43. Milan Mazanec
39. Jakub Javůrek
26. 3. 18 20:15 MIKU4 Pražská legie 2000 Černý koně TMK 2. 4:2 (3:1)
Průměrné utkání. O něco více ze hry měla Legie, proto je její vítězství asi zasloužené. V závěru se utkání trochu vyhrotilo, ale bez větších excesů. Lukáš Navrátil, Jan Karlík
Pražská legie 2000 Černý koně TMK
Radek Štulík – Matúš Drábik, Alexander Jász, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Jan Škvor, Daniel Tůma vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka
6. OG
20. Daniel Tůma
21., 43. Matúš Drábik
2., 53. Lukáš Krotil
19. 3. 18 18:00 HRAB3 Černý koně TMK Pirelli 1. 6:4 (2:2)
Na zmrzlém a špatně osvětleném terénu se hrál pohledný zápas. Úvod utkání patřil hostům, kteří lépe drželi balon, kombinovali. Poté ale pustili hosty do hry a ti do půle vyrovnali. Začátek druhého poločasu patřil opět hostům, kteří odskočili o dva góly, ale domácí zabrali a zápas otočili.
Černý koně TMK Pirelli
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Jiří Drha – Ondřej Ertl, František Jirsa, Miroslav Kolář, Martin Laube, Martin Lukačka, Eduard Mráz, Petr Novák