Pá 6.4.18 17:00 DEKAN Madona music bar Hajduk Hůrka A   (HL4E)
Pá 6.4.18 18:15 DEKAN Kumpáni VET MoKo VET   (VL4E)
Pá 6.4.18 19:30 DEKAN Vládci Prahy Bedna 98 FC   (HL3C)
St 30.5.18 19:00 P2 Babočka Admirál FC A Fotbaloví bozi   (HL8H)
St 30.5.18 20:15 P2 Lucián FC B Banzai   (HL6B)

18. 6. 18 19:00 MIKU1 Toyota FC V.S.P.S.V.S. 11. 2:3 (0:1)
Hosté zaslouženě vedli, ale pak přestali hrát. Výhru si ale pohlídali. Lukáš Krajči
Toyota FC V.S.P.S.V.S.
Michal Geyer – Martin Koubík, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, David Škoda, Jan Šramota vs Tomáš Starý – Zdeněk Gregar, Jan Hrdlička, Jan Hrubeš, Antonín Lipták, Matěj Šimůnek, Richard Vaněk, Jan Žižka
45., 59. Martin Koubík 13. Zdeněk Gregar
37. OG
39. Matěj Šimůnek
4. 6. 18 19:00 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Pražská legie 2000 10. 4:6 (1:3)
Přestože domácí měli po většinu zápas převahu, z bodů se radovali hosté.
V.S.P.S.V.S. Pražská legie 2000
Tomáš Starý – Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Adam Pecka, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Richard Vaněk, Jan Žižka vs Radek Štulík – Matúš Drábik, Karel Fiala, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Karel Roskowetz, Jan Škvor, Daniel Tůma
51. Daniel Tůma
28. 5. 18 19:00 MIKU2 Dejnámbůra FC V.S.P.S.V.S. 9. 2:3 (0:1)
Dlouho nic a pak první gól z trestného kopu z poloviny hřiště. Druhá půle taky nic moc, až v závěru se zrychlilo tempo a začala gólová přestřelka. Janča
Dejnámbůra FC V.S.P.S.V.S.
Filip Lorenz – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, Václav Lysczas, Jan Pála, Lukáš Randa, Allan Zípek vs Tomáš Starý – Zdeněk Gregar, Jan Hrdlička, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Michal Šotola, Richard Vaněk, Jan Žižka
52. Jan Pála
58. Lukáš Randa
22., 50. Richard Vaněk
52. Matěj Šimůnek
21. 5. 18 19:00 MIKU4 V.S.P.S.V.S. Pirelli 8. 0:6 (2:1)
Utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu domácích. Zápas byl kontumován ve prospěch Pirelli pro start hráče v trestu v týmu V.S.P.S.V.S. Trnka
V.S.P.S.V.S. Pirelli
Tomáš Starý – Petr Gregar, Jan Hrdlička, Čestmír Šimůnek, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk, Jan Žižka vs Martin Lukačka – Martin Brunegraf, Jiří Drha, Ondřej Ertl, František Jirsa, Martin Laube, Eduard Mráz, Petr Novák, Ondřej Petroš, Michal Toma
23. František Jirsa
14. 5. 18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů V.S.P.S.V.S. 7. 2:4 (1:0)
Kvalitní utkání, které hosté dokázali obrátit a po zásluze zvítězit.
Klub odložených mužů V.S.P.S.V.S.
Richard Kořínek – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Tomáš Starý – Petr Gregar, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Richard Vaněk, Jan Žižka
9. Tomáš Karban
38. Jan Karban
49 Matěj Šupina 41., 48., 50. Richard Vaněk
43. Matěj Šimůnek
52. Petr Gregar
7. 5. 18 19:00 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Orgasmico L.S.D. 6. 6:0 k.
23. 4. 18 19:00 MIKU2 Černý koně TMK V.S.P.S.V.S. 5. 3:4 (0:3)
Domácí zapomněli, že utkání je na dva poločasy a až v druhé půli začali hrát, bylo ale už pozdě. Kovařík
Černý koně TMK V.S.P.S.V.S.
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hanzlík, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Tomáš Starý – Petr Gregar, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Adam Pecka, Matěj Šimůnek, Richard Vaněk, Jan Žižka
34. Petr Bulín
36. Jan Brouček
58. Jiří Janků
25., 26. Adam Pecka
27. Jan Žižka
57. Richard Vaněk
16. 4. 18 19:00 MIKU4 V.S.P.S.V.S. Milenium Praha FC 4. 1:1 (1:0)
V.S.P.S.V.S. měl vyrovnanější tým, Milénium spoléhalo na technicky šikovného Vlasáka. V utkání se nakonec oba soupeři trefili pouze jedenkrát a rozešli se dělbou bodů. Čapla
V.S.P.S.V.S. Milenium Praha FC
Tomáš Starý – Petr Gregar, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Adam Pecka, Čestmír Šimůnek, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk, Jan Žižka vs Vít Uličný – Jakub Bára, Emil Horný, Petr Hradecký, Jiří Mack, Lukáš Málek, Roman Šedrla, Adam Vlasák
5. Adam Pecka 55 Petr Gregar
60 Adam Pecka
35. Jiří Mack 2. Roman Šedrla
55. Jiří Mack
9. 4. 18 19:00 MIKU3 Arabská V.S.P.S.V.S. 3. 3:4 (0:4)
Výborné utkání, ve kterém první půle patřila hostům, druhá domácím. Hosté byli o jeden gól lepší, a proto zaslouženě vyhráli.
Arabská V.S.P.S.V.S.
Zdeněk Sloboda – Petr Hájek, Kryštof Jinek, Jakub Kašpárek, Rudolf Klepáček, Pavel Knápek, Jan Novák, Petr Pařízek, Michal Štáfek vs Tomáš Starý – Petr Gregar, Štěpán Lukavec, Adam Pecka, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk, Jan Žižka
36. Michal Štáfek
39., 47. Pavel Knápek
4., 19. Matěj Šimůnek
14. Vojtěch Šulc
18. OG
4. 4. 18 20:15 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Litrpůl FC 2. 5:3 (1:2)
Hráči V.S.P.S.V.S. byli běhavější a více kontrolovali míč. Litrpůl však měl více hráčských zkušeností a z brejku nejen srovnal na 1:1, ale ujal se i vedení 2:1. V závěru první půle se zranil hráč Omasta, který dohrál jako statista v útoku. Hráči Litrpůli se stáhli do obrany a účinně narušovali hru V.S.P.S.V.S. To si vytvářelo šance jen střelami z dálky. Ve druhé půli z ojedinělého útoku dokonce Litrpůl náskok zvýšil. Domácí už ztráceli naději, ale sedm minut před koncem snížili a za chvíli i srovnali skóre. To hosty zlomilo a hráči V.S.P.S.V.S. toho využili. Jan Vrba, Marek Valter
V.S.P.S.V.S. Litrpůl FC
Tomáš Starý – Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Adam Pecka, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Richard Vaněk, Jan Žižka vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Vladimír Hruška, Jan Omasta, Jan Vávra, Jiří Zach
4., 53. Jan Žižka
54. Štěpán Lukavec
55. Richard Vaněk
59. Jan Hrdlička
5., 15. Jan Omasta
40. Jiří Zach
19. 3. 18 19:00 MIKU3 A.Č.A.B. FC V.S.P.S.V.S. 1. 2:5 (0:2)
V první půli byli lepší hosté. V začátku druhé se podařilo domácím vyrovnat, bohužel je to ale stálo mnoho sil, které jim ke konci utkání už chyběly.
A.Č.A.B. FC V.S.P.S.V.S.
Dominik Linhart – Telis Aliapulios, Jakub Javůrek, Michael Kunc, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Dominik Šimčo vs Tomáš Starý – Petr Gregar, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Adam Pecka, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Michal Šotola, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk