Čt 25.10.18 17:45 MIKU3 Jawa-Suprtechno A Veget FC SUP   (SVL2B)
Čt 25.10.18 19:00 MIKU3 PH Servis Defect   (VL1A)
Čt 25.10.18 20:15 MIKU3 Banana Chiquíta Gepard AFC   (HL4B)
Čt 15.11.18 18:00 MALES Rošambo Rum Zahořany HT   (HL6G)
Čt 15.11.18 19:15 MALES Tutto bene B Slamník I.USP   (HL6G)
Čt 15.11.18 20:30 MALES Javorák PH Servis   (VL1A)

26. 11. 18 19:15 KORAB Speciál Bráník A Oratoř Kobylisy 11. 1:1 (0:0)
Speciál Bráník A Oratoř Kobylisy
Zdeněk Stratil – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Jakub Felgr, Daniel Jirka, Tomáš Nováček, Martin Řehák, Michal Šálený, Jiří Vepřek, Tomáš Wolf vs František Rodr – Ivo Bačo, Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Michal Malík, Rostislav Přibyl, Miroslav Tipta, Petr Urban
50. Štěpán Černušák 36. Rostislav Přibyl
13. 11. 18 20:15 METE1 Oratoř Kobylisy Sean team A 10. 1:5 (0:1)
Oratoř doplatila na neproměňování šancí. Hosté šli rychle do vedení a když se po přestávce rozstřílel Nová, bylo o vítězi jasno. Čapla
Oratoř Kobylisy Sean team A
Michal Malík – Ivo Bačo, Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Ondřej Polák – Marc Becker, Jiří Dýnek, Jan Novák, Ondřej Pokorný, Petr Šmigol, Radek Zubatý
59. Miroslav Tipta 3. Radek Zubatý
45., 47., 52., 53. Jan Novák
34. Petr Šmigol
5. 11. 18 18:00 ZAK Oratoř Kobylisy Ujde to 1980 SK 9. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání se zaslouženou dělbou bodů. Jakub Čermák, Tomáš Chlum
Oratoř Kobylisy Ujde to 1980 SK
Rostislav Přibyl – Ivo Bačo, Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Martin Houdek – Michal Ferenc, Karel Hoch, Marek Kadlec, Martin Komar, Nikola Langer, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Jiří Slavíček
33. Ivo Bačo 12. Jaroslav Sirotek
23. 10. 18 20:15 METE2 Deportivo bez Coruna A Oratoř Kobylisy 8. 6:0 k.
15. 10. 18 19:00 METE1 Oratoř Kobylisy Celtic THK 7. 4:6 (2:3)
Po prvních deseti minutách to vypadalo na debakl, nakonec ale domácí odhráli poměrně vyrovnaný zápas. Josef Kubr
Oratoř Kobylisy Celtic THK
Rostislav Přibyl – Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Ladislav Kovář, Jan Suchan, Jaroslav Vacek, Pavel Váňa
54. Jaroslav Hlinka
9. 10. 18 20:30 STER3 Bronx KKK A Oratoř Kobylisy 6. 5:2 (1:0)
Zápas ve vysokém tempu a nasazení. V první půli vyrovnaná hra, po přestávce ale šla kvalitou dolů a začalo se víc povídat než hrát. Toho využil Bronx, který rychle skóroval a pak hru účinně kouskoval.
Bronx KKK A Oratoř Kobylisy
Tomáš Berg – Hugo Čakurda, Roman Čakurda, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Martin Žižkovský vs Ivo Bačo – Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
27., 33., 48., 49. Hugo Čakurda
52. Michal Radotínský
35. Ondřej Bačo
59. Rostislav Přibyl
3. 10. 18 19:00 METE1 Oratoř Kobylisy Batalion 91 A 5. 6:0 (2:0)
Utkání solidní úrovně, vítězové byli lepší v koncovce.
Oratoř Kobylisy Batalion 91 A
Ivo Bačo – Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Petr Urban, Radek Vodička vs Oldřich Vohnout – Daniel Brabec, Marek Fiedler, Pavel Gruda, Petr Gruda, Jan Šimpach
25., 60. Lukáš Kučera
30. Petr Urban
34. Rostislav Přibyl
47., 56. Radek Vodička
24. 9. 18 19:00 P1 Šrot FC Oratoř Kobylisy 4. 4:8 (1:2)
Zápas s hodně osobními souboji, který měl spád. Jinak jednoznačná záležitost pro Oratoř.
Šrot FC Oratoř Kobylisy
Radek Jirkovský – Zbyněk Adamec, Petr Klokočník, René Pacák, Karel Petřina, Michal Rábl, Jiří Švec, Igor Tarhanič, Patrik Vágner vs Rostislav Přibyl – Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
23. Miroslav Tipta
17. 9. 18 18:00 KORAB Oratoř Kobylisy Torolka 3. 1:6 (0:3)
Torolka hrála fotbal, zatímco domácí se soustředili převážně na diskuze. V zápase se projevila absence střídání na straně Oratoře a hosté zaslouženě vyhráli. Aleš Mecner
Oratoř Kobylisy Torolka
Rostislav Přibyl – Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Robert Fišer – Jan Bunganič, Jakub Hořák, Michal Horný, Matěj Peca, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl, Jan Vágner
43. Jakub Jaroš 10., 42. Michal Horný
22. Jan Bunganič
26. Jan Vágner
52., 60. Jaromír Srba
10. 9. 18 19:15 HRAB1 Tlakové galoše Oratoř Kobylisy 2. 3:3 (0:2)
Spíše běhavý než fotbalový zápas, ve kterém Oratoř padla do "Czaplárovy pasti" a ve druhém poločase byla nakonec ráda za remízu. Roman Kinský, František Typovský
Tlakové galoše Oratoř Kobylisy
Vratislav Hromádko – Michal Bednář, Adam Doležal, Jiří Mergl, Matěj Novák, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Ladislav Salvet, Marek Salvet, Tomáš Vostřel vs Rostislav Přibyl – Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Michal Malík, František Rodr, Miroslav Tipta
31. Adam Doležal
35. Lukáš Řeřicha
54. Marek Salvet
18. Lukáš Kučera
20. Miroslav Tipta
57. Ondřej Bačo
3. 9. 18 19:15 KORAB Oratoř Kobylisy Texaské hyeny AC 1. 3:4 (1:1)
V prvním poločase vyrovnaný zápas nejen na skóre. Domácí srovnali přímo z rohu. Navíc nastřelili tyč i břevno. Současně je v několika tutovkách hostů podržel brankář. Ve druhém poločase hosté krásným gólem šli do vedení 1:2 a po krásné individuální akci zvýšili na 1:3. Po závěrečné přestřelce hosté zaslouženě zvítězili. Hošek
Oratoř Kobylisy Texaské hyeny AC
Rostislav Přibyl – Ivo Bačo, Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs Tadeáš Fišera – Pavel Kalvas, Tomáš Kouklík, Martin Matyáš, David Scharf, Šimon Scharf, Jan Vondráček, Matěj Vondráček, Martin Vyskočil, Jan Záhorský