Út 4.9.18 19:30 ARIT Masokombinát UNYP´s Blazers   (HL8D)
Út 9.10.18 18:00 STER2 Chroustova lokomotiva Alténa ST   (HL8I)
Út 9.10.18 19:15 STER2 Kulva PVC Lokál United   (HL8C)
Út 9.10.18 20:30 STER2 Hustý FC S nadhledem   (HL8F)

26. 11. 18 19:00 MIKU1 Tlakové galoše Celtic THK 11. 1:4 (0:3)
Vratislav Hromádko – Michal Bednář, Adam Doležal, Tomáš Havran, Matěj Novák, Petr Pražák, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Ladislav Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel vs Petr Soukup – Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Jaroslav Vacek, Pavel Váňa
34. Ladislav Salvet 7., 19. Jaroslav Hlinka
23. Petr Soukup
48. Tomáš Burda
12. 11. 18 19:00 METE1 Celtic THK Texaské hyeny AC 10. 0:0 (0:0)
Hosté měli po fotbalové stránce jasně navrch. Kvalitní výkon gólmana a nezbytná porce štěstí ale zajistily Celtiku bod. Čapla
Celtic THK Texaské hyeny AC
Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs Tadeáš Fišera – Pavel Kalvas, Tomáš Kouklík, Martin Matyáš, Jan Mráz, Šimon Scharf, Jan Vondráček, Matěj Vondráček, Jan Záhorský
5. 11. 18 19:00 METE1 Speciál Bráník A Celtic THK 9. 2:1 (1:1)
První poločas vyrovnaný zápas. Po změně stran si Bráník vytvořil místy až drtivou převahu, ale Celtic držel ve hře skvělý brankář. Domácí ale v závěru přeci jen dali vítězný gól.
Speciál Bráník A Celtic THK
Jakub Perník – Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jakub Felgr, Martin Košín, Martin Řehák, Michal Šálený, Jiří Vepřek, Tomáš Wolf vs Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Jan Suchan, Jaroslav Vacek, Pavel Váňa
7. Michal Šálený
59. Štěpán Černušák
13. Tomáš Burda
22. 10. 18 19:00 METE1 Celtic THK Sean team A 8. 3:2 (1:1)
Utkání dobré úrovně, které pro sebe rozhodl Celtic v posledních vteřinách.
Celtic THK Sean team A
Pavel Váňa – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Ladislav Kovář, Pavel Řehák, Jaroslav Vacek vs Martin Šuk – Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Ondřej Pokorný, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
8. Jaroslav Vacek
33., 60. Jan Huk
24., 32. Jiří Dýnek
15. 10. 18 19:00 METE1 Oratoř Kobylisy Celtic THK 7. 4:6 (2:3)
Po prvních deseti minutách to vypadalo na debakl, nakonec ale domácí odhráli poměrně vyrovnaný zápas. Josef Kubr
Oratoř Kobylisy Celtic THK
Rostislav Přibyl – Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Ladislav Kovář, Jan Suchan, Jaroslav Vacek, Pavel Váňa
54. Jaroslav Hlinka
8. 10. 18 19:00 METE1 Celtic THK Deportivo bez Coruna A 6. 5:2 (0:0)
Bojovné utkání, které pro sebe v druhém poločase rozhodli zlepšeným výkonem domácí. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Celtic THK Deportivo bez Coruna A
Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Ladislav Kovář, Jan Suchan, Jaroslav Vacek, Pavel Váňa vs Pavel Graf – Daniel Boubín, Pavol Duda, Zdeněk Filka, Vojtěch Kočí, Michal Křivka, Martin Pilc, Lukáš Rada, Zdeněk Ševčík ml.
33., 53. Tomáš Burda
36. Lukáš Boháč
38., 45. Ladislav Kovář
43., 51. Martin Pilc
1. 10. 18 19:00 METE1 Celtic THK Ujde to 1980 SK 5. 5:5 (2:3)
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou. Beneš
Celtic THK Ujde to 1980 SK
Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Ladislav Kovář, Pavel Řehák, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs Martin Houdek – Michal Ferenc, Karel Hoch, Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jaroslav Sirotek, Tomáš Slavík, Marek Uhlárik
47. Michal Ferenc
24. 9. 18 20:30 STER1 Bronx KKK A Celtic THK 4. 7:3 (5:0)
Odehrál se velmi rychlý zápas, ve kterém šli domácí rychle do vedení a svůj náskok postupně navyšovali. Korekce Celtiku ve druhé půli už přišla pozdě. Beneš
Bronx KKK A Celtic THK
Zdeněk Tomášek – Hugo Čakurda, Roman Čakurda, Daniel Hynek, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Jan Suchan – Ondřej Boháč, Tomáš Burda, Jan Huk, Ladislav Kovář, Pavel Řehák, Jaroslav Vacek