12. 11. 18 19:00 MIKU4 Deportivo bez Coruna A Speciál Bráník A 10. 4:3 (2:2)
Šťastnější Deportivo přetlačilo svého soupeře v samém závěru.
Jakub Wulkan – Pavol Duda, Pavel Graf, Vojtěch Kočí, Michal Křivka, Martin Pilc, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil vs Jakub Perník – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Daniel Jirka, Michal Kalista, Vít Lövy, Tomáš Nováček, Martin Řehák
11. Štěpán Černušák
18. Jozef Bubanec
39. Michal Kalista
5. 11. 18 19:00 METE1 Speciál Bráník A Celtic THK 9. 2:1 (1:1)
První poločas vyrovnaný zápas. Po změně stran si Bráník vytvořil místy až drtivou převahu, ale Celtic držel ve hře skvělý brankář. Domácí ale v závěru přeci jen dali vítězný gól.
Speciál Bráník A Celtic THK
Jakub Perník – Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jakub Felgr, Martin Košín, Martin Řehák, Michal Šálený, Jiří Vepřek, Tomáš Wolf vs Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Jan Suchan, Jaroslav Vacek, Pavel Váňa
7. Michal Šálený
59. Štěpán Černušák
13. Tomáš Burda
29. 10. 18 20:45 LITVI Sean team A Speciál Bráník A 1. 3:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který se rozhodoval ve druhém poločase. V posledních deseti minutách byl výrazně lepší Speciál, ale ztroskotal na výborném brankáři domácích, který v poslední minutě zachránil svému týmu výhru.
Sean team A Speciál Bráník A
Martin Šuk – Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Jakub Perník – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Jakub Felgr, Vít Lövy, Martin Řehák, Michal Šálený, Jiří Vepřek, Tomáš Wolf
40. Jozef Bubanec
22. 10. 18 20:30 STER1 Bronx KKK A Speciál Bráník A 8. 1:6 (0:2)
Velmi korektní zápas z obou stran, vítězové zúročili převahu i brankově.
Bronx KKK A Speciál Bráník A
Tomáš Berg – Hugo Čakurda, Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Zdeněk Tomášek, Martin Žižkovský vs Michal Kalista – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jakub Felgr, Vít Lövy, Martin Řehák, Michal Šálený, Jiří Vepřek
46. Petr Dixa 12. Vitalii Cozlov
14., 34., 44., 59. Jakub Felgr
55. Štěpán Černušák
15. 10. 18 19:00 MIKU3 Speciál Bráník A Batalion 91 A 7. 4:4 (2:2)
Velmi bojovné a tvrdé utkání, plné osobních soubojů. Kvůli nasazení a bojovnosti obou týmů ale šel trochu stranou fotbal. Remíza je spravedlivá. Lukáš Weber, Jan Karlík
Speciál Bráník A Batalion 91 A
Jakub Perník – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Jakub Felgr, Vít Lövy, Martin Řehák, Jiří Vepřek, Tomáš Wolf vs Oldřich Vohnout – Tomáš Demjanovič, Pavel Gruda, Jiří Novák, Radek Polách, Jakub Sajler, Jan Šimpach, Ondřej Vomočil
59. Oldřich Vohnout
8. 10. 18 20:15 P2 Šrot FC Speciál Bráník A 6. 3:7 (2:2)
Domácí dokázali držet krok jen první poločas. Druhou půli už jasně ovládl Speciál.
Šrot FC Speciál Bráník A
Radek Jirkovský – Zbyněk Adamec, Jaroslav Nejepsa, René Pacák, Karel Petřina, Michal Rábl, František Sladký, Jiří Švec, Patrik Vágner vs Zdeněk Stratil – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Jakub Felgr, Vít Lövy, Michal Šálený, Jiří Vepřek, Tomáš Wolf
52. Jozef Bubanec
1. 10. 18 19:00 P3 Speciál Bráník A Torolka 5. 6:0 (4:0)
Rozhodčí se nedostavil. Klidné, férové utkání, ve kterém zvítězili zaslouženě domácí.
Speciál Bráník A Torolka
Jakub Perník – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Martin Košín, Tomáš Nováček, Martin Řehák, Michal Šálený, Jiří Vepřek, Tomáš Wolf vs Jaromír Srba – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Michal Horný, Matěj Peca, Tomáš Pressl, Jakub Traxmandl, Michal Vomáčka
3., 20. Tomáš Wolf
15. Jiří Vepřek
23., 47. Štěpán Černušák
37. Jozef Bubanec
24. 9. 18 19:15 HRAB1 Tlakové galoše Speciál Bráník A 4. 2:4 (1:1)
Zápas dobré úrovně s mnoha šancemi na obou stranách pro sebe rozhodli důraznější koncovkou hosté.
Tlakové galoše Speciál Bráník A
Vratislav Hromádko – Michal Bednář, Adam Doležal, Tomáš Havran, Jiří Mergl, Matěj Novák, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Ladislav Salvet, Marek Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel vs Jakub Perník – Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Michal Kalista, Tomáš Nováček, Martin Řehák, Michal Šálený, Tomáš Wolf
3. Matěj Novák
49. Michal Bednář
25. Tomáš Nováček
43. Štěpán Černušák
45. Martin Řehák
57. Tomáš Wolf
17. 9. 18 19:00 MIKU4 Speciál Bráník A Texaské hyeny AC 3. 5:1 (0:0)
Domácím vycházely rychlé brejky a zaslouženě vyhráli. Trnka
Speciál Bráník A Texaské hyeny AC
Michal Kalista – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Martin Košín, Martin Řehák, Michal Šálený, Jiří Vepřek, Tomáš Wolf vs Tadeáš Fišera – Pavel Kalvas, Tomáš Kouklík, Jan Mráz, Šimon Scharf, Jan Vondráček, Matěj Vondráček, Martin Vyskočil, Jan Záhorský
33. Martin Košín
37. Vitalii Cozlov
50. Tomáš Wolf
59. Michal Šálený
53. Tomáš Kouklík
10. 9. 18 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Speciál Bráník A 2. 1:4 (0:2)
První poločas byl plný nepřesností, hosté si ale dokázali vypracovat několik šancí, z nichž dvě proměnili. Po přestávce se domácí zlepšili, nastřelili ale jenom břevno, zatímco Speciál navýšil skóre. Domácí nakonec dokázali snížit, pak ale museli otevřít obranu a znovu inkasovali. Hošek
Ujde to 1980 SK Speciál Bráník A
Martin Houdek – Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Tomáš Slavík, Marek Uhlárik vs Jiří Vepřek – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Martin Košín, Martin Řehák, Tomáš Wolf