Po 24.9.18 18:00 KORAB Proradost FK Digi Prague FC   (HL8B)
Po 24.9.18 19:15 KORAB Kings of Kent Traktor humus VET A   (VL1A)
Po 24.9.18 20:30 KORAB Kikina bar 1.FC VET Zlatý krysy FC   (VL3A)
Čt 22.11.18 17:45 MIKU1 Proradost FK Real Motion SG   (HL8B)
Čt 22.11.18 19:00 MIKU1 Benda 1964 OFC UVL Cormoran FC UVL   (UVL1A)
Čt 22.11.18 20:15 MIKU1 Inter Ohradní Les Miserables   (HL2B)

4. 12. 18 19:00 MIKU4 Penco FC Absinth 11. 1:2 (0:0)
Po bezgólové půli hosté prolomili střeleckou smůlu a Penco už pouze v závěru korigovalo.
Penco FC Absinth
Vladyslav Bobko – Filip Bari, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Jan Hořejší, Pavel Kunert, Michal Voith vs Michael Štván – Kamil Bašista, Jiří Medvec, Martin Moník, František Sklenář, Václav Sklenář, Marek Stockinger, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
58. Jan Hořejší 42 Patrik Byrouti 34. Kamil Bašista
37. Marek Stockinger
42. František Sklenář
20. 11. 18 20:15 P3 La Famiglia Penco FC 10. 5:2 (1:1)
Rychlý fotbálek s pěknými kombinacemi, hraný za chladného a deštivého počasí. Hosté se v druhém poločase snažili zvrátit výsledek hrou bez brankáře, ale neúspěšně.
La Famiglia Penco FC
Petr Dvořák – Josef Kurka, Carlo Maria Maione, Vojtěch Obhlídal, Jan Roubíček, Michal Sochor, Pavel Sochor, Marek Zahořák, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Michal Voith
3. Josef Kurka
42. Matěj Zuna
49. Pavel Sochor
53. Carlo Maria Maione
55. Jan Zuna
15., 43. OG
6. 11. 18 19:00 P1 Penco FC Palouk SK 9. 2:4 (0:1)
Utkání ve vysokém tempu. Hosté dokázali proměnit rychlé brejky, což nakonec rozhodlo.
Penco FC Palouk SK
Patrik Byrouti – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, David Prachař, Karel Vacek, Michal Voith vs Lukáš Semko – Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Vít Kocur, Martin Kopecký, Matěj Štěpánek, Mikhail Svanidze, Adam Varkoček
40. Lukáš Doležel
55. Jiří Fiala
29. Mikhail Svanidze
36., 46., 56. Martin Kopecký
20. Jakub Daněk
51. Vít Kocur
30. 10. 18 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Penco FC 8. 5:2 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém domácí ukázali svou sílu a po přestávce střelecky dominovali.
Morová rána 1.FC Penco FC
Miroslav Šimek – Tomáš Bobek, Adam Boruta, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Marek Lovíšek, David Šmejkal vs Patrik Byrouti – Filip Bari, Battseren Baterdene, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, Jan Štěch, Michal Voith
30., 32., 59. David Šmejkal
44., 58. Adam Boruta
20., 51. Jan Štěch
23. 10. 18 20:15 P3 Penco FC Steve 7. 2:4 (1:2)
Pěkné utkání, hosté definitivně rozhodli až v poslední minutě. Hošek
Penco FC Steve
Patrik Byrouti – Filip Bari, Battseren Baterdene, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Michal Voith vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Jan Laibl, Martin Tichý, Slavomír Trepera
27. Jan Štěch
45. Michal Voith
8., 31. Filip Hrbek
18., 60. Slavomír Trepera
16. 10. 18 20:15 MIKU4 Stará dáma Penco FC 6. 1:3 (1:1)
Utkání slabé úrovně. Domácím docházely v druhém poločase síly a Penco v posledních deseti minutách rozhodlo. Radek Matoušek, Filip Matoušek
Stará dáma Penco FC
Milan Hanák – Jakub Berger, Pavel Čapek, Michal Hořínek, Vladimír Křelina, Václav Kulhavý vs Patrik Byrouti – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch
8. Michal Hořínek 25. Jan Štěch
50. Jiří Fiala
55. Vladyslav Bobko
9. 10. 18 20:15 ZABEH Penco FC Samson Bonella A 5. 2:6 (0:3)
Oboustranně rychlý a kombinační fotbal. Vítězové využívali hrubých chyb v obraně soupeře a po zásluze vyhráli. Karel Kreibich
Penco FC Samson Bonella A
Patrik Byrouti – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Michal Voith vs Jan Slabý – Jan Augustin, Martin Čermák, Petr Čermák, Filip Krůta, Václav Kural, Ondřej Losos, Jiří Samek, Tomáš Zupka
42. Jan Hořejší
57. Michal Voith
14. Václav Kural
17., 56. Petr Čermák
30., 35. Jiří Samek
46. Jan Augustin
2. 10. 18 19:15 HRAB2 Šméčka Penco FC 4. 3:3 (0:1)
Bojovné utkání ovlivnil nepochopitelný zkrat jednoho z domácích hráčů. Hostům se v přesilovce podařilo vyrovnat. Vostatek
Šméčka Penco FC
Marek Požár – Adam Hruška, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Dorian Král, David Petrmann, Jiří Šmolík vs Filip Bari – Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Michal Voith
32., 44. Jiří Šmolík
35. Tomáš Koranda
47 Dorian Král 3. Michal Voith
55. Battseren Baterdene
57. Jan Hořejší
25. 9. 18 19:00 ZABEH Papíráci CF Penco FC 3. 3:2 (2:0)
První půli jasně ovládli Papíráci, kteří si udělali pěkný náskok. Ve druhé půli jim ale docházely síly, takže se zatáhli a bránili výsledek. To se jim nakonec se štěstím podařilo.
Papíráci CF Penco FC
David Šulc – Michal Dosoudil, Petr Hluchý, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Michal Šulc vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Jan Hořejší, Jan Štěch, Michal Voith
26. Miroslav Němec
28. Michal Dosoudil
31. Michal Ördög
34., 50. Jiří Fiala
18. 9. 18 19:15 HRAB2 Penco FC Gente - Yeti FC 2. 1:2 (0:0)
Úporné utkání plné nepřesností, ve kterém se na góly čekalo až do závěru zápasu. O trochu lepší hosté nakonec vyhráli. Novotný
Penco FC Gente - Yeti FC
Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, Maroš Škvara, Michal Voith vs Jan Doskočil – Jan Doležal, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, David Šámal, Zbyněk Šámal, Emil Rafailovič Tljašov, Marek Zámečník
55. Vladyslav Bobko 57., 59. Emil Rafailovič Tljašov
11. 9. 18 17:45 MIKU1 Nova LFC A Penco FC 1. 2:2 (0:0)
Krásný a vyrovnaný zápas, zasloužená dělba bodů.
Nova LFC A Penco FC
Michael Štorc – Daniel Kubát, Jiří Maláček, Daniel Rajmon, Patrik Štorc, Štěpán Urban vs Patrik Byrouti – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Michal Voith