Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 4.12.18 | 19:00 | METE1 | Papíráci CF Nova LFC A | 11. | 6:7 |
Út 20.11.18 | 19:00 | MIKU3 | Absinth Papíráci CF | 10. | 1:2 |
Út 6.11.18 | 19:15 | STER1 | Papíráci CF La Famiglia | 9. | 3:1 |
Út 30.10.18 | 19:00 | P1 | Palouk SK Papíráci CF | 8. | 4:1 |
Út 23.10.18 | 20:15 | METE1 | Papíráci CF Morová rána 1.FC | 7. | 7:1 |
Út 16.10.18 | 19:00 | P2 | Steve Papíráci CF | 6. | 2:4 |
Út 9.10.18 | 19:30 | BECH | Papíráci CF Stará dáma | 5. | 0:6 k. |
Út 2.10.18 | 20:15 | ZABEH | Samson Bonella A Papíráci CF | 4. | 5:5 |
Út 25.9.18 | 19:00 | ZABEH | Papíráci CF Penco FC | 3. | 3:2 |
Út 18.9.18 | 19:15 | KORAB | Šméčka Papíráci CF | 2. | 3:8 |
Út 11.9.18 | 19:15 | HRAB3 | Gente - Yeti FC Papíráci CF | 1. | 6:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samson Bonella A | 11 | 8 | 1 | 2 | 52:43 | 17 |
2. | Morová rána 1.FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 49:29 | 16 |
3. | Gente - Yeti FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 48:32 | 15 |
4. | Steve | 11 | 6 | 2 | 3 | 32:25 | 14 |
5. | Absinth | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:22 | 13 |
6. | Papíráci CF | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:38 | 13 |
7. | Palouk SK | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:61 | 10 |
8. | Šméčka | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:40 | 9 |
9. | La Famiglia | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:33 | 8 |
10. | Nova LFC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:47 | 7 |
11. | Stará dáma | 11 | 2 | 2 | 7 | 26:48 | 6 |
12. | Penco FC | 11 | 1 | 2 | 8 | 22:37 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 24.10.18 | 17:00 | DEKAN | Levá fuska Toyota FC (HL7F) |
St 24.10.18 | 18:15 | DEKAN | Kovárna PC Sváteční mančaft (HL6F) |
Út 13.11.18 | 19:00 | P1 | Válcovny plechu MS FC Růžoví delfínci 97,2 (HL6C) |
Út 13.11.18 | 20:15 | P1 | Medvědi A Zavináč FC (HL6C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dosoudil Michal | 8 | 13 |
Folprecht Martin | 7 | 2 |
Hluchý Petr | 1 | 0 |
Houštecký Petr | 9 | 1 |
Koníček Ondřej | 6 | 1 |
Křížek Ondřej | 9 | 3 |
Němec Miroslav | 8 | 3 |
Ördög Michal | 9 | 10 |
Stross Jan | 7 | 6 |
Stross Michal | 7 | 4 |
Šulc David | 8 | 0 |
Šulc Michal | 4 | 0 |