Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 5.12.18 | 17:45 | MIKU2 | Les Miserables Typos FC | 11. | 9:7 |
Čt 22.11.18 | 20:15 | MIKU1 | Inter Ohradní Les Miserables | 10. | 3:5 |
Čt 15.11.18 | 20:15 | MIKU1 | Les Miserables G.I.C La Plate de Cünde | 9. | 7:4 |
St 7.11.18 | 19:00 | MIKU4 | Bedna 98 FC Les Miserables | 8. | 6:0 k. |
Út 30.10.18 | 20:45 | STOD | Les Miserables Amfora restaurant | 7. | 8:3 |
St 24.10.18 | 20:15 | MIKU1 | Saens 1.FC A Les Miserables | 6. | 6:9 |
Čt 11.10.18 | 20:15 | MIKU1 | Les Miserables Torpedo Barrandov | 5. | 6:5 |
St 3.10.18 | 20:15 | MIKU4 | Steaua FC Les Miserables | 4. | 3:10 |
St 26.9.18 | 20:15 | MIKU4 | Les Miserables Akta - rez | 3. | 7:7 |
St 12.9.18 | 20:15 | ZABEH | Pneuservis-Bartoušek Les Miserables | 2. | 5:4 |
Čt 6.9.18 | 20:15 | MIKU1 | Les Miserables S.N.F. A | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 9 | 0 | 2 | 68:25 | 18 |
2. | Les Miserables | 11 | 8 | 1 | 2 | 71:49 | 17 |
3. | Saens 1.FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 48:32 | 15 |
4. | Typos FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 61:49 | 14 |
5. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:26 | 13 |
6. | Akta - rez | 11 | 5 | 2 | 4 | 46:46 | 12 |
7. | Inter Ohradní | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:30 | 11 |
8. | Steaua FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:41 | 9 |
9. | Bedna 98 FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:37 | 7 |
10. | Torpedo Barrandov | 11 | 3 | 0 | 8 | 36:56 | 6 |
11. | Amfora restaurant | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:56 | 4 |
12. | S.N.F. A | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 17.9.18 | 18:45 | BIHOR | AG team Torpédo Řepy (HL6A) |
Po 17.9.18 | 20:00 | BIHOR | Audi United FC Břewnow boys KMK (HL2A) |
Po 8.10.18 | 18:45 | BIHOR | Torpédo Řepy Farkáň 92 1.FC (HL6A) |
Po 8.10.18 | 20:00 | BIHOR | Úderka Žižkov junioři Břewnow boys KMK (HL2A) |
Út 6.11.18 | 19:30 | STOD | Legends a Veterans VV Vokra VV (VL2B) |
Út 6.11.18 | 20:45 | STOD | Kapr tým SUP Vibromax 2012 (SVL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bezdička David | 5 | 4 |
Fotr Adam | 8 | 12 |
Fotr Oskar | 2 | 2 |
Froněk Tomáš | 7 | 10 |
Holý Štěpán | 10 | 10 |
Hron Vojtěch | 8 | 14 |
Kodr Marek | 7 | 5 |
Květ Roman | 7 | 1 |
Pelyak Denys | 8 | 2 |
Routek Miroslav | 8 | 2 |
Soběslav Ondřej | 2 | 3 |
Vávra Roman | 6 | 0 |