9. Opatovští kanonýři FC 11 3 2 6 27:44 8

Po 17.9.18 19:00 P2 Rumpra Praha FC Palouček AC   (HL4B)
Po 17.9.18 20:15 P2 Gambrinus VH Pražští lvi   (HL6B)
Út 30.10.18 19:00 METE1 Omlékované Sojky One Team, One Dream   (HL7D)
Út 30.10.18 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Penco FC   (HL4C)

5. 12. 18 19:00 MIKU2 Vokra VV AC SK FC 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
21. 11. 18 20:15 MIKU2 AC SK FC Spirit bar FC B 10. 8:1 (6:1)
Než se hosté pořádně sešli, prohrávali o dva góly a soupeř pak skóre postupně navyšoval. Zasloužené vítězství technicky a kombinačně vyspělejšího týmu.
AC SK FC Spirit bar FC B
Petr Homolka – Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora vs Jaroslav Randáček – Petr Málek, Kamil Moudrý, Jan Novotný, Petr Pěch, Miroslav Zahradníček
1. Michael Mácha
14., 29. Jakub Kyselka
15., 26. Pavel Málek
25., 52. Tomáš Linhart
51. Petr Morávek
9. Petr Pěch
14. 11. 18 20:15 MIKU3 Ramutant CF AC SK FC 9. 3:3 (1:2)
Opticky měli hosté navrch. Drželi míč, kombinovali a lépe se pohybovali. Absolutně ale nezvládli závěr a Ramutant z posledního útoku urval bod. Filip Matoušek, Radek Matoušek
Ramutant CF AC SK FC
Jiří Klečka – František Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jan Šlapák, Karel Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Petr Homolka – Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora
4. Jan Šlapák
55. Michal Opava
60. Jiří Štětina
3. Tomáš Linhart
15. Pavel Málek
48. Štěpán Malý
7. 11. 18 20:15 MIKU3 AC SK FC Pozdní sběr II 8. 3:1 (1:1)
V dramatickém zápase kralovali oba gólmani.
AC SK FC Pozdní sběr II
Petr Homolka – Jan Kutman, Jakub Kyselka, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora vs Ondřej Zika – Vilém Černý, Miroslav Malý, Lukáš Novák, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
29. Michael Mácha
33. Štěpán Malý
59. Ondřej Sýkora
19. Ondřej Štefančik
31. 10. 18 19:30 HANSP Pendula Bona AC AC SK FC 7. 1:8 (1:3)
Domácí šli rychle do vedení, soupeř se ale vzpamatoval a ještě do poločasu otočil skóre. Pak už jen trpělivou kombinační hrou a akcemi na jeden dotek navyšovali skóre.
Pendula Bona AC AC SK FC
Štěpán Mentberger – Radek Beránek, Ladislav Král, Matouš Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Lukáš Podzimek, Pavel Sedlák vs Petr Homolka – Jan Kutman, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Ondřej Sýkora
3. Ondřej Petrů 8., 33. Ondřej Sýkora
12. Jan Kutman
15., 46. Michael Mácha
38. Tomáš Linhart
39. Pavel Málek
55. Štěpán Malý
17. 10. 18 20:15 MIKU2 AC SK FC Pajzovna FC 6. 6:0 (0:4)
Jeden z hráčů Pajzovny nebyl při poločasové konfrontaci schopen prokázat svou totožnost. Hosté nechtěli následně utkání dohrát. Čapla
AC SK FC Pajzovna FC
Petr Homolka – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Petr Morávek, Ondřej Sýkora vs Marek Kouba – Jan Jirec, Martin Kamarýt, Lukáš Lefler, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
18 Petr Morávek
30 Jakub Kyselka
2., 19. David Světlík
9. Lukáš Lefler
14. Jan Jirec
10. 10. 18 20:15 MIKU2 Opatovští kanonýři FC AC SK FC 5. 1:1 (1:1)
Pěkné, oboustranně bojovné utkání, ve kterém šance střídala šanci. Hosté byli na konci aktivnější, ale Kanonýry podržel skvělý gólman.
Opatovští kanonýři FC AC SK FC
Robert Smutný – Josef Hančl, Šimon Kubec, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Martin Pilík, Jakub Šimeček vs Petr Homolka – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Ondřej Sýkora
21. Josef Hančl 51 Martin Pilík 26. Michael Mácha
3. 10. 18 20:15 MIKU2 AC SK FC Líheň talentů 2015 4. 7:0 (0:0)
Fotbalový, rychlý zápas. Hostům v druhé půli došly síly a nestihali rychlejší tempo soupeře, kterému navíc výborně zachytal brankář. Voldán
AC SK FC Líheň talentů 2015
Petr Homolka – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora vs Miroslav Kučera – David Adamček, Lukáš Hromas, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Vojtěch Vihan, Jan Vlk
39 Tomáš Linhart
26. 9. 18 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC AC SK FC 3. 3:3 (2:1)
Domácí v prvním poločase i za cenu faulů eliminovali kombinačně lepší hru soupeře a důrazem před brankou si získali vedení. Hosté ale v poslední desetiminutovce dokázali vyrovnat.
Lachtánci 1.WC AC SK FC
Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Petr Homolka – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora
5., 30. Jan Tyburec
39. Štěpán Blaška
23 Štěpán Blaška
26 Ladislav Skalský
7., 52., 53. Michael Mácha 54. Jakub Kyselka
19. 9. 18 20:15 MIKU4 AC SK FC Petrohradská BFK A 1. 3:1 (1:0)
AC SK FC Petrohradská BFK A
Petr Homolka – Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora vs Radek Stránský – Václav Dreksler, Vojtěch Jarolím, Milan Maskaluk, Jan Neuwirth, Vladimír Pavel, Tomáš Procházka, Tomáš Smolík
18. Štěpán Malý
39., 60. Michael Mácha
54. Václav Dreksler
12. 9. 18 20:15 MIKU3 AC SK FC Dirty Bastards 2. 7:3 (3:2)
Pěkné, bojovné utkání. Hosté dokázali držet krok jen první půli, pak už kralovali domácí, kteří krásnými góly rozhodli o své výhře.
AC SK FC Dirty Bastards
Petr Homolka – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý vs Petr Šujan – Martin Císař, Milan Hložek, Petr Janošík, Ondřej Krampera, Václav Malčánek, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Roman Sluka, Martin Špaček