Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 27.11.18 | 20:15 | P1 | Polnohospodár Praha One Team, One Dream | 11. | 3:9 |
St 14.11.18 | 18:15 | STER2 | One Team, One Dream Viktorčin smích | 10. | 0:1 |
St 7.11.18 | 18:15 | STER1 | One Team, One Dream Strahovská 10 B | 9. | 8:4 |
Út 30.10.18 | 19:00 | METE1 | Omlékované Sojky One Team, One Dream | 8. | 1:3 |
Út 23.10.18 | 20:30 | SCBEC | One Team, One Dream Horoušany FC | 7. | 7:1 |
St 17.10.18 | 18:15 | BECH | Hanspaulský beton One Team, One Dream | 6. | 3:10 |
Út 2.10.18 | 19:30 | zzNOVOB | One Team, One Dream 4 TD Ala Bundy B | 5. | 0:6 |
St 26.9.18 | 20:30 | STER3 | Suchá dáseň AC One Team, One Dream | 4. | 5:0 |
St 19.9.18 | 20:30 | STER2 | One Team, One Dream Sipral Stars | 3. | 3:0 |
St 12.9.18 | 20:45 | zzNOVOB | Sean team B One Team, One Dream | 2. | 0:3 |
St 5.9.18 | 18:00 | STER3 | One Team, One Dream Prosím, nesmějte se | 1. | 6:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | One Team, One Dream | 11 | 8 | 0 | 3 | 49:24 | 16 |
2. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 7 | 2 | 2 | 44:23 | 16 |
3. | Suchá dáseň AC | 11 | 7 | 0 | 4 | 45:26 | 14 |
4. | Omlékované Sojky | 11 | 7 | 0 | 4 | 38:26 | 14 |
5. | Hanspaulský beton | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:33 | 14 |
6. | Sean team B | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:23 | 12 |
7. | Sipral Stars | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:21 | 12 |
8. | Horoušany FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:40 | 11 |
9. | Viktorčin smích | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:23 | 9 |
10. | Polnohospodár Praha | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:48 | 5 |
11. | Prosím, nesmějte se | 11 | 2 | 1 | 8 | 15:56 | 5 |
12. | Strahovská 10 B | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:61 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 25.9.18 | 18:15 | HANSP | Tamu Pua 1.FC VET Paradentol 1990 (VL3B) |
Út 25.9.18 | 19:30 | HANSP | Petřiny 09 FC K.K.K. (HL6D) |
Pá 26.10.18 | 18:15 | HANSP | Hells Bells 1.FC ZAK Praha (HL8J) |
Pá 26.10.18 | 19:30 | HANSP | Deportivo Estudiantil FC A Power Rangers (HL3B) |
Po 12.11.18 | 19:00 | METE2 | Bílý lev CF VET Pavana AK VET (VL3A) |
Po 12.11.18 | 20:15 | METE2 | Torpédo Hulín FC SoClose United (HL6B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Borek Roman | 10 | 7 |
Dusil Robert | 5 | 5 |
Haken Jakub | 5 | 6 |
Hála Jan | 4 | 0 |
Hauzr Jan | 8 | 0 |
Kadič Tomáš | 10 | 11 |
Kovář Jakub | 9 | 0 |
Lakatoš Martin | 8 | 0 |
Linhart Dušan | 1 | 0 |
Matoušek Karel | 9 | 8 |
Moos Jiří | 6 | 6 |
Rájecký Ondřej | 1 | 0 |
Žárský Martin | 9 | 5 |