St 26.9.18 19:00 MIKU4 Viktor 1.FC Dynamo R.U.M. A   (HL6E)
St 26.9.18 20:15 MIKU4 Les Miserables Akta - rez   (HL2B)
Pá 26.10.18 17:45 ZABEH Gumídci Méďové FC Rito Pls   (HL5G)
Pá 26.10.18 19:00 ZABEH SG Malešice Úderka Žižkov SUP   (SVL2B)
Pá 26.10.18 20:15 ZABEH TJ Bohemia Chips 1980 Ústavan 01 KK   (HL8J)

26. 11. 18 17:45 MIKU2 Koloušci AK Jardovi Hřebíci 11. 3:0 (1:0)
Vojtěch Dvořák – František Barták, Tomáš Fišer, Ondřej Kotal, Dominik Petko, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Jan Vážný vs Ondřej Trunečka – Omar Akchurin, Michal Čermák, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich
6. Dominik Petko
35., 48. Jiří Růžička
12. 11. 18 19:15 HRAB3 Jardovi Hřebíci Klub odložených mužů 10. 8:2 (3:2)
Výsledek neodpovídá vyrovnanému průběhu hry. Klub odložených mužů nedokázal proměnit minimálně tři loženky do prázdné brány a Hřebíci trestali. Závěrečná bomba přes celé hřiště do šibenice pak dala zápasu pro Muže krutý výsledek. Jan Severa, Radek Škarda
Jardovi Hřebíci Klub odložených mužů
Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich vs Richard Kořínek – Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Martin Pišl, Matěj Šupina, Josef Žampach
6. Michael Jirovský
26., 50., 51. Adam Rožánek
29. Martin Šnajdr
39., 55., 60. Ondřej Novák
13. Martin Mišovič
24. Martin Pišl
29. 10. 18 20:15 MOTO1 Jardovi Hřebíci TBC Lachtan A 9. 5:2 (3:1)
Tvrdé, ale férové utkání hrané v husté mlze. Rozhodla lepší a důraznější obrana Hřebíků. Šťástka
Jardovi Hřebíci TBC Lachtan A
Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich vs Robin Alemu – Tomáš Andrle, David Čampulka, Jan Doležal, Jiří Jambor, Martin Novák, Daniel Pavelka, Pavel Strouhal
16. Václav Ulrich
25. Ondřej Novák
26., 59. Michal Čermák
56. Adam Rožánek
40 Martin Šnajdr 12. Jiří Jambor
51. Jan Doležal
22. 10. 18 19:30 HOSTI Havri Havri Jardovi Hřebíci 8. 6:3 (3:1)
Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím týmu Havri Havri. Michal Trnka
Havri Havri Jardovi Hřebíci
Martin Vodrážka – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jakub Keclík, Jiří Rédr, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Jakub Vojáček vs Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich
3., 48. Tomáš Kaliba
18. Jakub Keclík
28., 49. Jan Hejda
50. Jiří Rédr
14., 58. Adam Rožánek
44. Martin Šnajdr
15. 10. 18 19:15 HRAB2 Jardovi Hřebíci GK Ohradní A 7. 7:1 (2:0)
Hosté v první půli drželi krok s domácím týmem, ale v druhé půli byla jejich hra rozmetána.
Jardovi Hřebíci GK Ohradní A
Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich vs Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Martin Borovec, Petr Čmelík, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka
20., 59. Václav Ulrich
30., 43., 47., 52., 60. Adam Rožánek
52. Martin Borota
8. 10. 18 20:15 MIKU1 Ferri FC Jardovi Hřebíci 6. 2:1 (1:0)
Rychlé utkání nahoru dolů. Jedlička
Ferri FC Jardovi Hřebíci
Radek Linert – Martin Bednář, Petr Čunát, Radek Hanzák, Jan Mádr, Jan Slezák, Tomáš Strnad vs Ondřej Trunečka – Omar Akchurin, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr
19. Radek Hanzák
41. Tomáš Strnad
55 Jan Mádr 40. Omar Akchurin
1. 10. 18 20:15 P3 Jardovi Hřebíci Barclays 5. 2:3 (1:2)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil.
Jardovi Hřebíci Barclays
Ondřej Trunečka – Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich vs Jan Pradáč – Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi
30., 58. Michael Jirovský 18. Oleksandr Iatsenko
24. Luboš Housa
57. Tomáš Kunt
24. 9. 18 19:00 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Jardovi Hřebíci 4. 1:1 (1:0)
Domácí se dostali rychle do vedení a byli celkově lepší v kombinaci. Postupem času Hřebíci vyrovnali hru a deset minut před koncem i skóre.
V.S.P.S.V.S. Jardovi Hřebíci
Jan Žižka – Petr Gregar, Martin Křivský, Antonín Lipták, Štěpán Lukavec, Petr Skalný, Tomáš Starý, Michal Švanda, Richard Vaněk vs Ondřej Trunečka – Omar Akchurin, Michal Čermák, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Adam Rožánek, Martin Šnajdr
4. Richard Vaněk 49. Martin Šnajdr
17. 9. 18 19:15 HRAB2 Jardovi Hřebíci Turbosršni CF 3. 4:1 (2:1)
Poměrně vyrovnaný a dosti vyhecovaný zápas. Petr Häusler, Petr Buchta
Jardovi Hřebíci Turbosršni CF
Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich vs Jeremy Sova – Jakub Glanc, Tomáš Klouda, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Adam Löffelmann
13. Michal Čermák
28. Václav Ulrich
34., 36. Adam Rožánek
19. Adam Löffelmann
10. 9. 18 19:15 TEMPO Young Guns Prag Jardovi Hřebíci 2. 8:3 (4:1)
Kvalitní utkání. Na obou stranách solidní individuální kvalita, vítěz měl ale lepší týmový výkon. Jakub Hejret, Michal Bíško
Young Guns Prag Jardovi Hřebíci
Štěpán Faměra – Miloš Drha, Zdeněk Fejtek, Blahoslav Kříž, Michael Možný, Lukáš Nasli, Tomáš Plíšek, Lukáš Žáček vs Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich
50. Martin Šnajdr
3. 9. 18 19:30 DEKAN Jardovi Hřebíci Milenium Praha FC 1. 1:1 (0:1)
Hostům patřil první poločas, kdy si vytvářeli více střeleckých příležitostí, ale gólově prosadit se jim podařilo až před přestávkou. Domácí po pauze ožili a byli to oni, kdo byl najednou u míče dříve. Hezky kombinovali, ale víc než jednu branku nevstřelili, a tak se oba soupeři rozešli smírně.
Jardovi Hřebíci Milenium Praha FC
Ondřej Novák – Michal Čermák, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Viktor Pavlíček, Adam Rožánek, Martin Šnajdr vs Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Billý, Martin Hauft, Petr Hradecký, Jiří Mack, Lukáš Málek, Roman Šedrla, Adam Vlasák