Čt 13.9.18 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Sedm zbabělých SUP   (SVL3C)
Čt 13.9.18 19:00 ZABEH Homunculus F.C.K.   (HL5F)
Čt 13.9.18 20:15 ZABEH Endoprotéza Super Naděje B   (SVL3C)
Čt 11.10.18 17:00 HANSP Real Hagrid CF Orosený Paragraf   (HL6G)
Čt 11.10.18 18:15 HANSP Deportivo Estudiantil FC A Pavilon 8 AHC   (HL3B)
Čt 11.10.18 19:30 HANSP Pivní pohoda AC Ravens FC   (HL7H)

28. 11. 18 20:15 MIKU2 Nottoric Forest Dynamo R.U.M. A 11. 5:11 (4:5)
Dobré utkání, ve kterém Nottoric držel s Dynamem krok. Po přestávce však hráči Dynama zabrali a zaslouženě vyhráli.
Nottoric Forest Dynamo R.U.M. A
Tomáš Jelínek st. – Vladimír Hnát, Tomáš Jelínek ml., Jan Kumhera, Michal Polák, Josef Slánský, Jan Verner, Vladimír Verner vs Petr Hoch – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Michael Povolný
44. Petr Hoch
14. 11. 18 19:00 MIKU3 Dynamo R.U.M. A Ďáblice FK 10. 4:1 (0:0)
Domácí měli hru pod kontrolou a bylo jen otázkou času, kdy soupeře zlomí. Na první gól hosté ještě okamžitě odpověděli, v závěru se ale větší kvalita projevila. Radek Matoušek, Filip Matoušek
Dynamo R.U.M. A Ďáblice FK
Pavel Lang – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Michael Povolný, Martin Říha, Radek Říha vs Lukáš Kukla – Antonín Mareš, Roman Samek, Jan Šmucr, Ladislav Sobotka, Michal Šušák
37. Radek Říha
47., 56. Martin Říha
60. Pavel Lang
38. Roman Samek
7. 11. 18 19:00 MIKU2 Dynamo R.U.M. A Yellow Dildos B 9. 7:3 (3:2)
Zasloužené vítězství produktivnějších domácích. Čapla
Dynamo R.U.M. A Yellow Dildos B
Vladimír Kopecký – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Petr Hoch, Pavel Lang, Milan Matoušek, Michael Povolný, Martin Říha, Radek Říha vs Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt
3., 17., 38., 39., 54. Michael Povolný
21. Martin Říha
37. Pavel Lang
5., 10. Jakub Šenkárčin
43. Martin Minha
24. 10. 18 19:00 MIKU3 Dynamo R.U.M. A Alkohol Tea FC 7. 9:0 (3:0)
Od začátku bylo jasné, kdo má převahu, která pak vyústila v jasný výsledek.
Dynamo R.U.M. A Alkohol Tea FC
Milan Matoušek – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Petr Pohorský, Michael Povolný, Radek Říha vs Daniel Marek – David Macháček, Jiří Neuwirth, Zdeněk Roubal, Martin Soška, Tomáš Václavík, Filip Vodička
5., 10., 29., 57., 57. Petr Pohorský
35. Radek Říha
52., 58. Petr Hoch
60. Vladimír Kopecký
17. 10. 18 17:45 ZABEH Executors United Dynamo R.U.M. A 6. 2:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, v němž Dynamu hrála do karet podstatně početnější sestava. Jan Kroj, Tomáš Mládek
Executors United Dynamo R.U.M. A
Miloš Jíša – Jan Culka, Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Dominik Marek, Jakub Pavel, Libor Smolík vs Milan Matoušek – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Michael Povolný, Radek Říha
12., 50. Vladimír Gazárek 5. Milan Matoušek
37. Vladimír Kopecký
41. Petr Pohorský
10. 10. 18 19:00 MIKU3 Dynamo R.U.M. A 64! FC Kobylisy A 5. 8:2 (4:1)
Utkání hrané v rychlém tempu, hrálo se hodně útočně a viděli jsme mnoho šancí. Spravedlivá výhra fotbalovějšího týmu Dynamo. Vostatek
Dynamo R.U.M. A 64! FC Kobylisy A
Milan Matoušek – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Michael Povolný, Martin Říha, Radek Říha vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, Jan Pěruška, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Jiří Vaněk
47. Jiří Vaněk
3. 10. 18 19:00 MIKU2 Strašnická SK A Dynamo R.U.M. A 4. 6:2 (2:1)
Zápas byl plný šancí a soubojů z obou stran. Ve druhé půli začali dominovat domácí. Vše proběhlo v duchu fair-play. Jedlička
Strašnická SK A Dynamo R.U.M. A
René Kováč – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Tomáš Krábek, Martin Pavlíček, Aleš Potěšil, David Šutko, Michal Švára, Tomáš Vízek vs Milan Matoušek – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský
14., 22., 34., 50. Jiří Jadrníček
36. Aleš Potěšil
44. OG
17., 53. Petr Pohorský
26. 9. 18 19:00 MIKU4 Viktor 1.FC Dynamo R.U.M. A 8. 2:12 (0:7)
Od první minuty styl kočka - myš. Bylo jen otázkou o kolik. Dynamo mělo ve svých řadách technicky výborné hráče. Vukovič
Viktor 1.FC Dynamo R.U.M. A
Pavel Vozka – Matouš Kačaba, Jakub Novák, Petr Procházka, Tomáš Puč, Ondřej Šváb, Daniel Viana, Daniel Žížala vs Vladimír Kopecký – Jiří Charvát, Petr Hoch, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Petr Pohorský, Michael Povolný
45. Jiří Charvát
19. 9. 18 19:00 MIKU1 Dynamo R.U.M. A Shooters Morava FC 3. 6:7 (0:5)
Techničtější Dynamo neskutečně zabralo v druhém poločase a stáhlo pětibrankové manko, po dvou hrubých chybách v obraně v poslední minutě ale domácí smolně padli. Petr Nemynář, Adam Blažek
Dynamo R.U.M. A Shooters Morava FC
Milan Matoušek – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Michael Povolný, Radek Říha vs Bohumil Stodola – Vladimír Béreš, Tomáš Čelůstka, Tomáš Kukla, Martin Kuttler, Richard Netopil, Antonín Novák, Lampros Ntalios, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Pavel Střelecký, Lukáš Uher, Petr Urbášek, Lukáš Valeš, Jiří Vávra
36., 39., 55. Petr Pohorský
41., 51., 52. Michael Povolný
13., 20., 60. Tomáš Čelůstka
24. Petr Štěpančík
27., 30. Lampros Ntalios
60. Lukáš Uher
12. 9. 18 19:00 MIKU3 Real Praga C.F. Dynamo R.U.M. A 2. 0:6 k.
Oba týmy se rozjížděly dosti pomalu. Hosté sice dostali první branku, ale poté převzali otěže zápasu a s chutí si zastříleli.
Real Praga C.F. Dynamo R.U.M. A
Lukáš Vejmelka – Michal Kača, Matěj Kolář, Vojtěch Kolář, Martin Pejpal, Josef Poslušný vs Milan Matoušek – Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Petr Pohorský, Michael Povolný, Martin Říha, Radek Říha
17., 48. Vojtěch Kolář
45. Lukáš Vejmelka
18., 41., 53. Martin Říha
23., 27., 42., 47., 55. Arnošt Korecký
26. Radek Říha
30., 56. Petr Pohorský
5. 9. 18 19:00 MIKU3 Dynamo R.U.M. A Polární záře 1. 8:5 (4:0)
Utkání bez problémů. Hráči Dynama ovládli hřiště a po zásluze vyhráli.
Dynamo R.U.M. A Polární záře
Pavel Lang – Jiří Charvát, Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Milan Matoušek, Michael Povolný, Martin Říha, Radek Říha vs Petr Štěpánek – Jakub Kovařík, David Lojek, Jakub Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Marek Vávra