St 24.10.18 19:30 STER2 Kopanda team FC Athletico KMF   (HL7F)
St 24.10.18 20:45 STER2 Viktor 1.FC Yellow Dildos B   (HL6E)
Út 20.11.18 18:00 KORAB Black mamba IBD Válcovny plechu MS FC   (HL6C)
Út 20.11.18 19:15 KORAB 64! FC Kobylisy B The Hamptons   (HL8D)
Út 20.11.18 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Nounejm   (HL7C)

29. 11. 18 19:30 ARIT Homunculus Atomový veverky A 11. 3:0 (3:0)
Pohodový zápas. Roman Schich, Miroslav Durdil
Tomáš Buček – Nikolas Deči, Kristián Hruška, Jan Jelínek, Matúš Majer, Jan Šelle, Viktor Semančík, Filip Spišak, Ondřej Vancl vs Marek SlezákRoman Čech, Jan Houška, Josef Kapek, Tomáš Mikulů, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
10., 17. Nikolas Deči
15. Kristián Hruška
15. 11. 18 18:15 zzNOVOB Atomový veverky A Palmeiras Prosek 10. 1:7 (1:2)
Ze začátku byl zápas vyrovnaný, ale ve druhé polovině zápasu se hosté vzchopili a zaslouženě vyhráli.
Atomový veverky A Palmeiras Prosek
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík
11. Milan Šnajdar 6., 53., 56. Tomáš Gaper
15., 51. Marcel Macháček
34. Matěj Dlabola
36. Martin Daniš
8. 11. 18 17:45 MIKU3 Lucián FC B Atomový veverky A 9. 6:5 (3:2)
Domácí byli jasně lepší celý zápas, díky špatné střelecké koncovce domácích a obrovskému štěstí hostů, se o vítězi rozhodlo až v posledních minutách. Svoboda
Lucián FC B Atomový veverky A
Jan Dovolil – David Doubek, Jan Fuchs, Pavel Hašek, Daniel Koutek, Daniel Mendel, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Josef Kapek, Jaroslav Sládek
11., 13., 40., 50., 59. Pavel Slánský
18. Pavel Hašek
20., 26., 55. Josef Kapek
43. Daniel Dusl
49. Jan Houška
1. 11. 18 20:45 ZAK Atomový veverky A ALT 1.AK 8. 4:3 (3:1)
Pěkné, běhavé utkání z obou stran. Boubín
Atomový veverky A ALT 1.AK
Marek Slezák – František Bartůněk, Roman Čech, Daniel Dusl, Patrick Hnat, Jan Houška, Josef Kapek, Jaroslav Sládek vs Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
4. Josef Kapek
10. František Bartůněk
17. OG
36. Patrick Hnat
17. OG
34., 59. Miroslav Bílek
25. 10. 18 20:15 MIKU4 Inter Bubeneč Atomový veverky A 7. 5:3 (2:0)
Sympaticky bojující Veverky nestačily na fotbalovější Inter, ale výhru mu nedaly zadarmo. Marek Haleš, Pavel Kopřivík
Inter Bubeneč Atomový veverky A
Aleš Hnízda – Josef Beneš, Pavel Kalandra, Antonín Kubín, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Jaroslav Radovnický, Pavel Viochna vs Jaroslav Sládek – František Bartůněk, Daniel Dusl, Patrick Hnat, Jan Houška, Josef Kapek, Marek Slezák, Milan Šnajdar
3., 46. Jaroslav Radovnický
29., 33., 43. Pavel Kalandra
39., 53. Josef Kapek
45. Patrick Hnat
18. 10. 18 19:30 CESMI Atomový veverky A Fugas CF A 6. 3:5 (2:3)
Utkání páté ligy se hrálo ve stylu rychlé kombinační hry, kdy se pěkné akce střídaly na obou stranách. Zápas začaly oba týmy ve velkém stylu a již v desáté minutě prvního poločasu byl nerozhodný stav 2:2. Vyrovnaný stav vydržel až do 45. minuty, kdy se hosté ujali vedení a osm minut před koncem pečetili svoje vítězství pátým gólem. Hráno v duchu "fair play" bez karet. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Atomový veverky A Fugas CF A
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Patrick Hnat, Jan Houška, Josef Kapek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Jan Klozar – Lukáš Burian, Radek Fál, Jan Jilma, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka, Josef Toma
5. Jaroslav Sládek
10. Daniel Dusl
35. Josef Kapek
3. Jan Purkrábek
9., 25. Jaroslav Šamánek
45., 52. Jan Jilma
11. 10. 18 17:45 MIKU3 F.C.K. Atomový veverky A 5. 1:4 (0:0)
Zkušenější Veverky diktovaly tempo zápasu a zaslouženě vyhrály. Beneš
F.C.K. Atomový veverky A
Pavel Monhart – Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Tomáš Otta, Jaromír Šolc vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Josef Kapek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
48. David Monhart 38. Daniel Dusl
41. Milan Šnajdar
55., 58. Josef Kapek
4. 10. 18 17:45 MIKU3 Atomový veverky A Eden 1999 4. 3:6 (1:2)
Domácí zaspali úvod utkání, kdy byli asi ještě na "pivku", hosté toho využili a krásnými akcemi si došli pro vítězství.
Atomový veverky A Eden 1999
Marek Slezák – David Bečvář, Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Josef Kapek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Lukáš Chmelař – Zdeněk Kašpárek, Vít Nevřela, Pavel Petrik, David Pšenica, Adam Rojdl, Vojtěch Šrubař, Jakub Vaněk