Po 22.10.18 19:15 STER2 Batalion 91 A Texaské hyeny AC   (HL4A)
Po 22.10.18 20:30 STER2 Purple Team AFK 4 TD Ala Bundy A   (HL5A)
Po 12.11.18 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Palouček AC   (HL4B)
Po 12.11.18 19:30 zzNOVOB Dukla Praha FK New Jersey Devils B   (HL6B)

4. 12. 18 20:15 MIKU4 The Hamptons Boží bojovníci 11. 3:3 (1:1)
Vyrovnaná, bojovná hra se spoustou nevyužitých šancí, ale i hezkých akcí se spravedlivou dělbou bodů. Janča
The Hamptons Boží bojovníci
Robin Fingerhut – Vít Češka, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda vs Michal Valsa – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Petr Lukeš, Tadeáš Pešek, Petr Přibyslavský, Filip Timingeriu, Artur Walaszczyk
14. Filip Jelen
46. Vít Češka
60. Vojtěch Liška
20., 54. Tadeáš Pešek
58. Filip Timingeriu
20. 11. 18 19:15 KORAB 64! FC Kobylisy B The Hamptons 10. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které bylo spíše bojovné než kvalitní. Hráno ve slušném duchu. Zasloužená dělba bodů.
64! FC Kobylisy B The Hamptons
Martin Skatula – Filip Brenner, Kristian Chmel, Matej Hušták, Jiří Petrášek, Jakub Routner, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Petr Vojáček, Jonáš Zýka vs Jan Stejskal – Robin Fingerhut, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda
13. 11. 18 20:45 STER1 The Hamptons Dejavu FC 9. 1:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro hosty.
The Hamptons Dejavu FC
Jan Stejskal – Vít Češka, Robin Fingerhut, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Ondřej Sejk, Jiří Svoboda vs Radek Šimůnek – Lukáš Babický, Robert Dobrý, Lukáš Hemek, Petr Kubišta, Michal Michálek, Lukáš Zeman
41. Robin Fingerhut 41., 44. Michal Michálek
31. 10. 18 18:00 HRAB2 Žabí hlen The Hamptons 8. 0:8 (0:5)
Hosté si dokázali vytvořit brankové příležitosti a také je proměňovat, takže jejich gólostroj se zastavil až na konečných 8:0.
Žabí hlen The Hamptons
Vladimír Rys – Marek Berka, Pavel Jakoubek, Petr Lebeda, Vít Pecánek, Patrik Šagala, Luboš Šebek vs Jan Stejskal – Vít Češka, Robin Fingerhut, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda
2., 30., 35., 39., 56. Robin Fingerhut
6. Vojtěch Liška
13. Jakub Stejskal
19. Vít Češka
23. 10. 18 20:15 MIKU4 Real Spořilov The Hamptons 7. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách, zasloužená remíza. Tomáš Fiala
Real Spořilov The Hamptons
Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Michal Fišer, Jan Hladík, Jan Slezák, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček vs Jan Stejskal – Robin Fingerhut, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda
3. Michal Fišer
17. Jan Slezák
4. Dan Lapáček
14. Ondřej Sejk
16. 10. 18 19:15 HRAB2 The Hamptons UNYP´s Blazers 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání. Hosté zachránili remízu v poslední minutě. David Brožek, Josef Žemlička
The Hamptons UNYP´s Blazers
Jan Stejskal – Vít Češka, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal vs Daniel Frídel – Alexandr Doležel, Fernando Esteban Olaya, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Samuel Jahoda, Matěj Kopecký, Marek Kufa, Peter Žumár
29. Vojtěch Liška
5. Marek Kufa
60. Samuel Jahoda
9. 10. 18 19:15 STER3 Praga Calcio CC The Hamptons 5. 3:2 (2:0)
Bojovný výkon obou mužstev. Hra měla spád. Vyrovnaný zápas, ve kterém byli v první půli jasně lepší domácí. Po pauze se hra vyrovnala, ale šťastnější nakonec byli domácí.
Praga Calcio CC The Hamptons
Zdeněk Burian – Karel Hrych, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Jan Stejskal – Robin Fingerhut, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda
22., 27. Tomáš Valouch
55. Jaroslav Krejčí
40. Jakub Stejskal
44. Jiří Svoboda
3. 10. 18 18:00 STER1 The Hamptons Killing power FC 4. 10:1 (6:1)
Hosté nastoupili pouze 4+1 a utkání se stalo jednoznačnou záležitostí pro Hamptons. Šlo pouze o to, kolik branek hosté obdrží. František Sklenář, Václav Sklenář
The Hamptons Killing power FC
Jan Stejskal – Robin Fingerhut, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda vs Miloš Malec – Pavel Buřil, Jan Hrdina, Tomáš Popek, Petr Tomáš
12. Miloš Malec
18. 9. 18 19:30 ARIT Masokombinát The Hamptons 3. 1:1 (0:1)
Hosté i ve čtyřech dokázali držet těsné vedení až do 48. minuty. Pak sice inkasovali, ale alespoň bod nakonec získali. Zajímavý zápas plný šancí na obou stranách.
Masokombinát The Hamptons
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud vs Jan Stejskal – Robin Fingerhut, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Jakub Stejskal
48. Jakub Blažek 6. Vojtěch Liška
11. 9. 18 20:30 STER2 The Hamptons Jedna noha netleská 2. 1:1 (1:0)
Bojovné utkání, kdy domácí šli do vedení z krásné akce. Ve druhé půli domácí nevyužili svoje šance a hosté proto dokázali v poslední minutě z trestného kopu vyrovnat.