Ne 9.9.18 13:30, 14:45 PLAM Valícíse Kojoti
Ne 9.9.18 17:30, 18:45, 20:00 MIKU2 Sananim FC A
Po 10.9.18 18:45, 20:00 BIHOR Čanda bůráků
So 15.9.18 10:00, 11:15 LITVI Lucky team
So 6.10.18 08:45, 10:00 LITVI Lucky team
So 6.10.18 10:00, 11:15 TEMPO Valícíse Kojoti
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Bitvu o postup zvládlo lépe Well Done, a tím pádem není pochyb o zaslouženém postupu. SAS Fans kleslo na třetí příčku po jasné porážce 1:5. Well Done přitom k vítězství nakročilo až deset minut před koncem a pak ještě přidalo další tři branky. Huňáč v posledním utkání zapsal vysokou výhrou 10:0 nad posledními Kojoty, kteří sestupují. Pět gólů dal Hrychan. Huňáč v celé soutěži ztratil pouhý bod! Čanda bůráků otočila vývoj utkání proti Šotganům a zvítězila 4:1, jenže co naplat, oba týmy sestupují. Oddechl si devátý Sen Černý Most, i přestože s osmým Lucky Teamem padl 3:4. Černý most prakticky porazil sám Majerčin čtyřmi góly. Sokol Suchdol porazil až díky trefě Zatrapy minutu před koncem Drny 3:2. Sananim byl lepší v utkání s Power WCC, porazil jej 3:0 a přeskočil jej i v tabulce na šesté místo.

2. 12. 18 18:45 MIKU1 Valícíse Kojoti Huňáč PK 11. 0:10 (0:3)
Vyhrál lepší tým. Filip Balcárek, Petr Kučera
Valícíse Kojoti Huňáč PK
Ondřej Charvát – Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička vs Edgárd Moldován – Yurii Hrychan, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Ihor Kostyshyn, Eduard Lychynskyy, Sergii Oliinyk, Ihor Sharkadi, Vladyslav Yash
2., 35., 40., 50., 52. Yurii Hrychan
13. Oleksiy Karabynosh
24. Eduard Lychynskyy
44., 55. Vladyslav Yash
52. Sergii Oliinyk
2. 12. 18 18:45 ZABEH Šotgani Čanda bůráků 11. 1:4 (1:1)
První poločas byl velmi vyrovnaný. Šotgani vedli, ale Burákům se podařilo vyrovnat skóre. Druhý poločas už Čanda Buráků měla více ze hry a v závěru víc sil, když rozhodli zápas ve svůj prospěch. Husák
Šotgani Čanda bůráků
David Böhm – Dušan Drličiak, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Vojtěch Štefan – Haris Hadžič, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Dan Souček, Václav Voslář
7. Martin Prachař 28. Haris Hadžič
49., 55. Pavel Melichar
56. Václav Voslář
2. 12. 18 18:45 MIKU2 Sananim FC A Power WCC 11. 3:0 (1:0)
Sananim byl lepší v koncovce a proto zaslouženě vyhrál.
Sananim FC A Power WCC
Radim Šebestík – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Dmitry Vasilyev – Jan Brožek, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jan Vágner
20., 47. Jiří Kacovský
52. Jan Kočí
2. 12. 18 18:45 MIKU4 SAS fans Well Done 11. 1:5 (1:1)
Hosté v posledních deseti minutách rozhodli o vítězství, které se ale nerodilo zrovna lehce.
SAS fans Well Done
Slavomír Giertli – Martin Čech, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Daniel Plachý, Martin Šišma, Václav Tejml vs Andrii Iakymenko – Andrey Abroskin, Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan
15. Tomáš Krůl 18., 50. Nikita Baranovsky
53. Semen Troyan
59. Vladimir Timanov
60. Raul Galinurov
2. 12. 18 18:45 MIKU3 Sen Černý Most II PG Lucky team 11. 3:4 (3:1)
Vyrovnané utkání. Fazekaš
Sen Černý Most II PG Lucky team
Tomáš Kebísek – František Hamouz, František Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Michal Koščo, Michal Ulrych vs Vít Skramužský – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Jakub Majerčin
5., 12. Michal Ulrych
7. František Hamouz
15., 36., 42., 51. Jakub Majerčin
2. 12. 18 18:45 TEMPO Sokol Suchdol TJ Drny FC 11. 3:2 (0:0)
Zápas byl zajímavý až ve druhém poločase a rozhodnutí přišlo až v posledních minutách.