9. Sen Černý Most II PG 11 2 4 5 25:30 8

Ne 21.10.18 16:15 HANSP Krkovičky na grilu 1.FC Zahradní Město   (HL8N)
Ne 21.10.18 17:30 HANSP Mestek 97 FC Bruchos HFC   (HL6K)
Ne 21.10.18 18:45 HANSP Gang of Jan Palach Paraguay   (HL6K)
So 1.12.18 10:00 ZAK Ross Crock Mall 1.FC   (HL7J)
So 1.12.18 11:15 ZAK Plameňáci 1.FC B Homogen 1.FC A   (HL6J)
So 1.12.18 12:30 ZAK Šílené veverky Crossed sausages FC   (HL8K)

2. 12. 18 18:45 ZABEH Šotgani Čanda bůráků 11. 1:4 (1:1)
První poločas byl velmi vyrovnaný. Šotgani vedli, ale Burákům se podařilo vyrovnat skóre. Druhý poločas už Čanda Buráků měla více ze hry a v závěru víc sil, když rozhodli zápas ve svůj prospěch. Husák
Šotgani Čanda bůráků
David Böhm – Dušan Drličiak, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Vojtěch Štefan – Haris Hadžič, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Dan Souček, Václav Voslář
7. Martin Prachař 28. Haris Hadžič
49., 55. Pavel Melichar
56. Václav Voslář
18. 11. 18 16:15 HANSP Huňáč PK Šotgani 10. 8:0 (5:0)
První poločas jednoznačně lepší Huňáč, který se po osmnácti minutách velmi slušně rozstřílel a za poločas "nasázel" Šotganům pět branek. Druhý poločas Huňáč, který hrál ve velké pohodě, ještě přidal další góly. Husák
Huňáč PK Šotgani
Taras Vatral – Taras Bratash, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Vasyl Makaryk, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Ihor Sharkadi, Oleh Udut, Vladyslav Yash vs Dušan Drličiak – David Böhm, Jiří Janáč, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
7., 22., 39., 46. Vladyslav Yash
18., 51. Oleksiy Karabynosh
21. Vasyl Makaryk
28. Oleh Udut
11. 11. 18 13:45 HANSP Sokol Suchdol TJ Šotgani 9. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodovaly maličkosti a domácí se štěstím vyhráli tím nejtěsnějším rozdílem.
Sokol Suchdol TJ Šotgani
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Josef Petr, Tomáš Reilich, Michal Zatrapa vs Jan Morávek – Martin Hůlovec, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Martin Prachař
29. Jakub Erler
36. Tomáš Reilich
40. Josef Petr
12. Lukáš Krůta
31. Martin Prachař
4. 11. 18 16:15 HANSP Šotgani SAS fans 8. 2:5 (1:3)
Jednoznačné vítězství hostů. Mlynařík
Šotgani SAS fans
Jan Morávek – David Böhm, Jakub Drocár, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Slavomír Giertli – Václav Batěk, Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Daniel Plachý, Martin Šišma
28., 60. David Böhm 2., 21., 30., 51., 55. Martin Šišma 43. Peter Giertli
20. 10. 18 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Šotgani 7. 4:2 (3:2)
Sen Černý Most II PG Šotgani
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Tomáš Brotánek, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart vs Dušan Drličiak – Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek
4., 10. Lukáš Markvart
9. Ondřej Bambas
36. Lukáš Hamouz
19. Tomáš Lácha
25. Tomáš Hůlovec
14. 10. 18 16:15 HANSP Šotgani Sananim FC A 6. 5:4 (2:3)
Pěkné bojovné utkání, v němž si dvougólový náskok hlídali domácí. Když byla blízko dělba bodů, vítězství zajistil Prachař.
Šotgani Sananim FC A
David Böhm – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Martin Tůma – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Tomáš Veselý
44. Jaroslav Bartoš
7. 10. 18 10:00 HANSP Valícíse Kojoti Šotgani 5. 2:3 (2:1)
Hra měla spád, líp začali Šotgani. Šance byly na obou stranách. Pak se štěstí přiklonilo k Šotganům.
Valícíse Kojoti Šotgani
Ondřej CharvátJan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Martin Váša, Petr Závitkovský vs Oldřich Pikhart – David Böhm, Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
28., 29. Jan Hrabě 18. Tomáš Hůlovec
40. David Böhm
59. Jiří Šrámek
30. 9. 18 16:15 HANSP Šotgani Power WCC 4. 3:2 (2:1)
Výborný, dramatický zápas hraný v rychlém tempu rozhodli hráči Šotganů důraznější koncovkou.
Šotgani Power WCC
Oldřich Pikhart – Tomáš Hůlovec, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Jan Zlesák vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras, Dmitry Vasilyev
17. Tomáš Hůlovec
19., 55. Jan Morávek
11. Jan Brožek
58. Vojtěch Rydvan
23. 9. 18 10:00 STOD Lucky team Šotgani 3. 5:3 (2:3)
Šotgani sice vedli, ale Lucky team ranami z dálky a ve druhé půli povedenými akcemi skóre otočil. Hošek
Lucky team Šotgani
Dušan Blaha – Josef Dašek, Stanislav Hoch, Jakub Majerčin, Pavel Najman, Vít Skramužský, Radek Tůma vs David Böhm – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
9., 31., 56. Jakub Majerčin
20. Stanislav Hoch
60. Radek Tůma
4. Oldřich Pikhart
10. Martin Prachař
27. David Böhm
16. 9. 18 16:15 HANSP Šotgani Well Done 2. 3:4 (1:2)
Vyrovnaný zápas, rozhodl poslední útok týmu Well Done v 59. minutě. Dodržování fair-play a vzájemného respektu.
Šotgani Well Done
Jan Morávek – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Andrii Iakymenko – Andrey Abroskin, Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan