9. Sen Černý Most II PG 11 2 4 5 25:30 8

Út 4.9.18 19:30 STOD Legends a Veterans Bum bar VET   (VL2B)
Út 4.9.18 20:45 STOD Vibromax 2012 Rychlé pípy SUP   (SVL3B)
Ne 28.10.18 16:00 HOSTI NBND FC Atlanta Žižkov FC   (HL6L)
Ne 28.10.18 17:15 HOSTI Lipodur FC A Bohemia Roztyly   (HL6L)

2. 12. 18 18:45 TEMPO Sokol Suchdol TJ Drny FC 11. 3:2 (0:0)
Zápas byl zajímavý až ve druhém poločase a rozhodnutí přišlo až v posledních minutách.
Sokol Suchdol TJ Drny FC
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Václav Erler, Jakub Mareš, Josef Petr, Jiří Vávra, Michal Zatrapa vs Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Martin Hruška, Josef Kašpar, Lukáš Krýda, Jan Pleskanka, Robert Sklenář, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa
45. Václav Erler
49. Jakub Mareš
59. Michal Zatrapa
40. Martin Hruška
54. Jakub Šlégl
25. 11. 18 16:15 TEMPO Power WCC Sokol Suchdol TJ 3. 3:3 (2:2)
Remízové utkání už od začátku. Ale kdyby gólman Suchdolu neudělal tři hrubé chyby, tak Suchdol zvítězil. Jáchym Trajhan, Jan Žežulka
Power WCC Sokol Suchdol TJ
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Dmitry Vasilyev vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Jakub Krebs, Michal Zatrapa
21. Vojtěch Rydvan
22. Jan Brožek
58. Daniel Dohnal
42 Jan Kovalčík 13., 59. Michal Zatrapa
30. Václav Erler
50. Jakub Krebs
18. 11. 18 13:45 HANSP Čanda bůráků Sokol Suchdol TJ 10. 1:3 (1:3)
Sokol Suchdol urval utkání hlavně v prvním poločase, který vyhrál o dvě branky a byl důraznější a přesnější. Druhý poločas Čanda buráků přidala, ale přes několik šancí další gól nedala. Husák
Čanda bůráků Sokol Suchdol TJ
Vojtěch Štefan – Pavel Dvořák, Matěj Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Ptáčník, Dan Souček vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Václav Erler, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Josef Petr, Tomáš Reilich, Jiří Vávra, Michal Zatrapa
12. Martin Ptáčník 7. Josef Petr
22. Jiří Čurda
28. Tomáš Reilich
11. 11. 18 13:45 HANSP Sokol Suchdol TJ Šotgani 9. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodovaly maličkosti a domácí se štěstím vyhráli tím nejtěsnějším rozdílem.
Sokol Suchdol TJ Šotgani
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Josef Petr, Tomáš Reilich, Michal Zatrapa vs Jan Morávek – Martin Hůlovec, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Martin Prachař
29. Jakub Erler
36. Tomáš Reilich
40. Josef Petr
12. Lukáš Krůta
31. Martin Prachař
4. 11. 18 13:45 HANSP Huňáč PK Sokol Suchdol TJ 8. 8:1 (5:0)
Taktický a vyspělý výkon domácího týmu. Vysoké vítězství je naprosto zasloužené. Hošek
Huňáč PK Sokol Suchdol TJ
Taras Vatral – Taras Bratash, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Mykola Popovych, Ihor Sharkadi, Oleh Udut, Vladyslav Yash vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Jiří Vávra
8. Andrii Kovalets
19., 21. Mykola Popovych
22., 34. Sergii Kichuk
27., 37. Vladyslav Yash
39. Ihor Sharkadi
37. Václav Erler
21. 10. 18 15:00 MALES SAS fans Sokol Suchdol TJ 7. 9:1 (4:0)
Domácí byli jasně lepší, celé utkání drželi míč a dali hezké góly. Janča
SAS fans Sokol Suchdol TJ
Slavomír Giertli – Václav Batěk, Martin Čech, Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Jiří Šenk, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Jakub Krebs, Josef Petr, Michal Zatrapa
12., 16., 32., 45. Václav Tejml
15., 25., 42., 43. Martin Šišma
55. Jiří Šenk
59. Josef Petr 43. Jakub Krebs
14. 10. 18 13:45 HANSP Sokol Suchdol TJ Sen Černý Most II PG 6. 2:2 (2:2)
Hosté hráli lépe, přesto utkání skončilo remízou. Čapla
Sokol Suchdol TJ Sen Černý Most II PG
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Josef Petr, Tomáš Reilich, Jiří Vávra, Michal Zatrapa vs Tomáš Kebísek – Ondřej Fencl, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Lukáš Markvart, Michal Ulrych
7., 21. Tomáš Reilich 10. Michal Ulrych
11. Lukáš Hamouz
7. 10. 18 13:45 HANSP Sananim FC A Sokol Suchdol TJ 5. 1:1 (0:0)
Hosté měli lehce na rch. Z vedoucího gólu se však neradovali dlouho, protože domácí po trefě Veselého srovnali na konečných 1:1. Čapla
Sananim FC A Sokol Suchdol TJ
Martin Tůma – Jiří Kacovský, Miloš Markvart, Štěpán Šulc, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Josef Petr, Jiří Vávra, Michal Zatrapa
50. Tomáš Veselý 47. Jiří Vávra
30. 9. 18 11:15 ZAK Sokol Suchdol TJ Valícíse Kojoti 4. 5:4 (3:2)
Pohledné, férové a útočné hrané utkání, ve kterém šťastně zvítězil zkušenější tým. Michal Vojáček, Petr Pavlík
Sokol Suchdol TJ Valícíse Kojoti
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Václav Erler, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Tomáš Reilich, Michal Zatrapa vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Martin Váša, Vojtěch Vonička, Petr Závitkovský
11. Tomáš Reilich
27. Václav Erler
36., 43. Jakub Krebs
5., 34. Jan Hrabě
18., 48. Vojtěch Vonička
16. 9. 18 10:00 STOD Sokol Suchdol TJ Lucky team 2. 1:5 (0:2)
Nebýt brankáře hostí, mohlo skóre skončit vyšším rozdílem. Klail
Sokol Suchdol TJ Lucky team
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Jakub Krebs, Petr Maleček, Jakub Mareš, Michal Zatrapa vs Jan Hajda – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jakub Majerčin, Pavel Najman, Radek Tůma
34. Jakub Mareš 10., 55. Jakub Majerčin
30. Jakub Gottwald
47. Josef Dašek
51. Jan Hajda
47. Jan Hajda
9. 9. 18 16:15 HANSP Well Done Sokol Suchdol TJ 1. 1:1 (0:0)
Ani jeden tým ten druhý vyloženě nepřehrával, takže výsledek ve formě remízy je spravedlivý. Klail
Well Done Sokol Suchdol TJ
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Lukáš Havlíček – Václav Erler, Jakub Krebs, Petr Maleček, Jakub Mareš, Josef Petr, Michal Zatrapa