Po 24.9.18 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Vojenské lesy   (HL3A)
Po 24.9.18 19:15 SCBEC Útlum Princ Praha FC   (HL5A)

2. 12. 18 18:45 MIKU1 Valícíse Kojoti Huňáč PK 11. 0:10 (0:3)
Vyhrál lepší tým. Filip Balcárek, Petr Kučera
Ondřej Charvát – Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička vs Edgárd Moldován – Yurii Hrychan, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Ihor Kostyshyn, Eduard Lychynskyy, Sergii Oliinyk, Ihor Sharkadi, Vladyslav Yash
24. Eduard Lychynskyy
44., 55. Vladyslav Yash
52. Sergii Oliinyk
18. 11. 18 16:15 HANSP Huňáč PK Šotgani 10. 8:0 (5:0)
První poločas jednoznačně lepší Huňáč, který se po osmnácti minutách velmi slušně rozstřílel a za poločas "nasázel" Šotganům pět branek. Druhý poločas Huňáč, který hrál ve velké pohodě, ještě přidal další góly. Husák
Huňáč PK Šotgani
Taras Vatral – Taras Bratash, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Vasyl Makaryk, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Ihor Sharkadi, Oleh Udut, Vladyslav Yash vs Dušan Drličiak – David Böhm, Jiří Janáč, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
7., 22., 39., 46. Vladyslav Yash
18., 51. Oleksiy Karabynosh
21. Vasyl Makaryk
28. Oleh Udut
11. 11. 18 20:00 MIKU2 Power WCC Huňáč PK 9. 0:3 (0:0)
Zajímavé utkání z obou stran, více ze hry měl Huňáč, ale dlouho se nemohl prosadit.
Power WCC Huňáč PK
Jan Vágner – Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Dmitry Vasilyev vs Edgárd Moldován – Taras Bratash, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Vasyl Kovpashko, Eduard Lychynskyy, Vasyl Makaryk, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Ihor Sharkadi, Oleh Udut, Vladyslav Yash
42. Vasyl Makaryk
46. Oleh Udut
52. Oleksiy Karabynosh
4. 11. 18 13:45 HANSP Huňáč PK Sokol Suchdol TJ 8. 8:1 (5:0)
Taktický a vyspělý výkon domácího týmu. Vysoké vítězství je naprosto zasloužené. Hošek
Huňáč PK Sokol Suchdol TJ
Taras Vatral – Taras Bratash, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Mykola Popovych, Ihor Sharkadi, Oleh Udut, Vladyslav Yash vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Jiří Vávra
8. Andrii Kovalets
19., 21. Mykola Popovych
22., 34. Sergii Kichuk
27., 37. Vladyslav Yash
39. Ihor Sharkadi
37. Václav Erler
28. 10. 18 12:30 TEMPO Čanda bůráků Huňáč PK 1. 2:7 (2:5)
Nejen počtem lidí na střídačce Huňáč svého soupeře převyšoval a zaslouženě vyhrál vysokým rozdílem. Procházka
Čanda bůráků Huňáč PK
Vojtěch Štefan – Pavel Dvořák, Pavel Melichar, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Taras Vatral – Taras Bratash, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Ihor Sharkadi, Oleh Udut, Vladyslav Yash
26. Václav Voslář
26. René Souček
9 René Souček 4., 12., 22., 29. Vladyslav Yash
28. Ihor Sharkadi
42. Oleh Udut
55. Sergii Kichuk
21. 10. 18 10:00 STOD Lucky team Huňáč PK 7. 0:7 (0:3)
Huňáč měl převahu a vyjádřil ji i gólově. Zasloužená výhra.
Lucky team Huňáč PK
Vít Skramužský – Josef Dašek, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jakub Majerčin, Pavel Najman, Radek Tůma vs Edgárd Moldován – Taras Bratash, Yurii Hrychan, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Dmytro Nahornyi, Sergii Oliinyk, Radek Pekárek, Mykola Popovych, Ihor Sharkadi, Oleh Udut, Vladyslav Yash
7. Oleh Udut
12., 49. Yurii Hrychan
23., 34. Mykola Popovych
44. Vladyslav Yash
59. Oleksiy Karabynosh
2. Sergii Oliinyk
14. 10. 18 16:15 MALES Huňáč PK SAS fans 6. 4:1 (0:0)
V relativně vyrovnaném zápase vyhráli domácí.
Huňáč PK SAS fans
Edgárd Moldován – Taras Bratash, Yurii Hrychan, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Sergii Oliinyk, Radek Pekárek, Mykola Popovych, Ihor Sharkadi, Vladyslav Yash vs Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Josef Hudeček, Daniel Plachý, Jiří Šenk, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána
36. Yurii Hrychan
47., 60. Vladyslav Yash
58. Dmytro Nahornyi
54. Josef Hudeček
7. 10. 18 16:15 HANSP Well Done Huňáč PK 5. 0:0 (0:0)
Zajímavé a vyrovnané utkání. Více šancí měli hráči Huňáče, ale proti byl brankář Well Done. Jindřich Vich, Petr Slivka
Well Done Huňáč PK
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Taras Vatral – Taras Bratash, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Dmytro Nahornyi, Sergii Oliinyk, Radek Pekárek, Mykola Popovych, Ihor Sharkadi, Vladyslav Yash
30. 9. 18 20:00 MIKU3 Huňáč PK Sen Černý Most II PG 4. 4:3 (0:2)
Vyhecované utkání, které nakonec ve svůj prospěch získal početnější a mladší tým Huňáč.
Huňáč PK Sen Černý Most II PG
Taras Vatral – Taras Bratash, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Sergii Oliinyk, Radek Pekárek, Ihor Sharkadi, Vladyslav Yash vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Tomáš Brotánek, Ondřej Fencl, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Michal Koščo, Lukáš Markvart
36. Eduard Lychynskyy
48. Vladyslav Yash
57. Oleksiy Karabynosh
59. Sergii Kichuk
1., 10. Lukáš Hamouz
37. Tomáš Brotánek
23. 9. 18 18:45 TEMPO Drny FC Huňáč PK 3. 2:8 (2:4)
Když ve třetí minutě vstřelili hosté druhý gól, mohlo se zdát, že je předběžně znám vítěz utkání. Huňáč však přepnul na vyšší rychlost a technicky, kombinačně vyspělou hrou nedal hostům v dalším průběhu zápasu šanci.
Drny FC Huňáč PK
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Martin Hruška, Michal Hruška, Josef Kašpar, Lukáš Krýda, Robert Sklenář, Jakub Šlégl vs Edgárd Moldován – Taras Bratash, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Andrii Kovalets, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Sergii Oliinyk, Radek Pekárek, Ihor Sharkadi, Vladyslav Yash
2. Michal Hruška
3. Martin Hruška
32 Tomáš Čebiš 5., 15., 33. Vladyslav Yash
13., 55. Dmytro Nahornyi
15., 51. Oleksiy Karabynosh
45. Andrii Kovalets
16. 9. 18 16:15 KBELY Huňáč PK Sananim FC A 2. 9:2 (7:1)
V první půli Huňáč zcela dominoval a po krásných akcích šel do vedení 7:1. Po změně stran polevil a tak Sananim, hrající celý zápas bez střídání, trochu korigoval výsledek.
Huňáč PK Sananim FC A
Edgárd Moldován – Taras Bratash, Yahor Ivanov, Andrii Kovalets, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Sergii Oliinyk, Radek Pekárek, Mykola Popovych, Ihor Sharkadi, Vladyslav Yash vs Martin Tůma – Jiří Kacovský, Jan Kočí, Jiří Ptáček, Tomáš Veselý