Út 18.9.18 18:15, 19:30, 20:45 BECH Gambrinus VH
Út 25.9.18 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Torpédo Hulín FC
St 26.9.18 18:15, 19:30, 20:45 BECH New Jersey Devils B
Út 2.10.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU4 Pražští lvi
St 3.10.18 18:45, 20:00 BIHOR SoClose United
St 3.10.18 19:00, 20:15 METE2 Prague St. Gentlemen
St 10.10.18 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Gambrinus VH
St 17.10.18 18:15, 19:30, 20:45 zzNOVOB Admira 97
Čt 18.10.18 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Torpédo Hulín FC
St 24.10.18 17:30, 18:45, 20:00 ARIT Alkohol Vršovice FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Závěrečné 11. kolo s pořadím v tabulce nezamávalo. Alkohol Vršovice definitivně stvrdil postup skalpem beznadějně poslední Primeiry Equipe a doprovodil do vyšší soutěže suverénní Admiru, která uštědřila lekci z fotbalové učebnice rovněž sestupujícímu mužstvu SoClose United - čtyřikrát se mimo jiné trefil nejlepší kanonýr ligy Jakub Panýrek (33 gólů celkově). Třetí Prague St. Gentlemen zakončili sezonu vítězstvím nad "padající" Duklou, čtvrté New Jersey Devils muselo skousnout debakl od pátého Erectica a Pražští lvi uzemnili i díky hattricku Tomáše Kőrblera Continental.

26. 11. 18 18:15 HOSTI Primeira Equipe Alkohol Vršovice FC 11. 2:4 (1:1)
Domácí se ve čtyřech hráčích v poli dlouho drželi, dokonce otevřeli skóre utkání. Hosté se dlouhou dobu nedokázali střelecky prosadit, dočkali se až ke konci první půlky. Po změně stran hosté více útočili, ale branky přidali až ke konci zápasu.
Primeira Equipe Alkohol Vršovice FC
Petr Vejr – Filip Bareš, Jan Doseděl, Eduard Kohout, Tomáš Vejr vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Ondřej Palička, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Marek Šlingr, Jakub Trnka, Radek Zach
10., 52. Eduard Kohout 27. Levan Bokeria
50., 59. Marek Šlingr
54. Kryštof Rygl
26. 11. 18 18:15 ARIT Pražští lvi Continental FC 11. 5:1 (3:1)
Pražští lvi rozhodli zápas ve svůj prospěch až v závěru utkání. Po celý druhý poločas měli náskok dvou branek, ale Continental vyvíjel aktivitu, leč s nepřesným zakončením. Dvě poslední minuty rozhodly. Husák
Pražští lvi Continental FC
Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Lukáš Zavadil vs Jaromír Švaněk – Matúš Dargaj, Milan Frýdl, Iosif-Mihai Ignea, Miroslav Korub, Michal Lupták, Peter Mlynár, Lukáš Motyčka, Jiří Štamfest
17., 19., 60. Tomáš Kőrbler
18. Aleš Kaválek
59. Lukáš Měsíček
21. Lukáš Motyčka
26. 11. 18 18:15 BECH SoClose United Admira 97 11. 2:8 (1:5)
Od samého začátku utkání byli domácí pod silným tlakem. Vytrvalému útoku hostů nemohla obrana domácích dlouho vzdorovat. Ke konci poločasu již hosté vedli 5:0. Přesto domácí vytrvali ve svém herním úsilí a před přestávkou se jim podařilo dát gól. Charakter hry se nezměnil ani po přestávce.
SoClose United Admira 97
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf vs Josef Baudiš – Radek Bayer, Kamil Hajšman, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Jan Rychlík, Petr Sinke, Petr Sinke, Václav Teller, Václav Teller, Jakub Vomáčka
30. Vladyslav Kovalskyy
46. Petr Chudomel
1., 11., 52., 59. Jakub Panýrek
12. OG
24., 25. Petr Sinke
51. Radek Bayer
26. 11. 18 18:00 ZAK Gambrinus VH Torpédo Hulín FC 11. 3:1 (2:0)
Gambrinus měl úvodní nápor, který Hulín přečkal. Potom, kvůli obrovským chybám v rozehrávce daroval Hulín soupeři vedení, které si Gambrinus ve druhé půli pohlídal a zvítězil. Miroslav Korbel, Luboš Petr
Gambrinus VH Torpédo Hulín FC
František Novák ml. – František Franěk, Jan Hořejš, Jakub Musil, Filip Nekola, Jan Novák, Pavel Žitný vs Jiří Borovský – Petr Jahn, Roman Paclík, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
19. Jakub Musil
30., 58. Jan Hořejš
17 František Novák ml. 49. Petr Žaloudek 30. Roman Paclík
36. Petr Pucherna
26. 11. 18 18:00 KORAB Prague St. Gentlemen Dukla Praha FK 11. 3:1 (1:1)
Po lepším výkonu v celém utkání zaslouženě vyhrál tým Prague St. Gentlemen. Vostatek
Prague St. Gentlemen Dukla Praha FK
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček vs Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Adam Stoklasa
24., 56. Hoang Dung Nguyen
57. Filip Tvrzický
22 Hoang Dung Nguyen 27. Martin Rothe
26. 11. 18 18:00 MALES New Jersey Devils B Erectico TBC 11. 1:4 (1:0)
Hosté bez střídání zvítězili díky precizní a zodpovědné obraně. Plucar
New Jersey Devils B Erectico TBC
Jan Kolísko – Jan Foukner, Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich vs Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík