Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.11.18 | 18:00 | ZAK | Gambrinus VH Torpédo Hulín FC | 11. | 3:1 |
Po 12.11.18 | 20:15 | METE2 | Torpédo Hulín FC SoClose United | 10. | 3:1 |
Po 5.11.18 | 19:15 | ZAK | Erectico TBC Torpédo Hulín FC | 9. | 6:1 |
Po 29.10.18 | 19:30 | LITVI | Torpédo Hulín FC Primeira Equipe | 8. | 1:0 |
Po 22.10.18 | 20:15 | METE1 | Dukla Praha FK Torpédo Hulín FC | 7. | 2:5 |
Po 15.10.18 | 20:15 | METE2 | Torpédo Hulín FC Pražští lvi | 6. | 3:0 |
Po 1.10.18 | 20:15 | METE2 | Continental FC Torpédo Hulín FC | 5. | 1:5 |
Po 24.9.18 | 20:15 | METE1 | Torpédo Hulín FC Prague St. Gentlemen | 4. | 0:4 |
Po 17.9.18 | 20:15 | METE1 | Alkohol Vršovice FC Torpédo Hulín FC | 3. | 1:1 |
Po 10.9.18 | 20:15 | METE2 | Torpédo Hulín FC New Jersey Devils B | 2. | 1:3 |
Po 3.9.18 | 20:45 | BECH | Admira 97 Torpédo Hulín FC | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admira 97 | 11 | 9 | 2 | 0 | 64:25 | 20 |
2. | Alkohol Vršovice FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:22 | 17 |
3. | Prague St. Gentlemen | 11 | 6 | 3 | 2 | 31:22 | 15 |
4. | New Jersey Devils B | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:31 | 14 |
5. | Erectico TBC | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:19 | 12 |
6. | Continental FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:29 | 11 |
7. | Torpédo Hulín FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 22:25 | 11 |
8. | Pražští lvi | 11 | 4 | 2 | 5 | 19:30 | 10 |
9. | Gambrinus VH | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:37 | 8 |
10. | SoClose United | 11 | 1 | 4 | 6 | 24:41 | 6 |
11. | Dukla Praha FK | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:60 | 4 |
12. | Primeira Equipe | 11 | 1 | 0 | 10 | 16:41 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 25.9.18 | 18:15 | HOSTI | Prastará dáma Víťazný február FK (HL6D) |
Út 25.9.18 | 19:30 | HOSTI | Trenhos VET PFC Kodymka (VL4B) |
Út 25.9.18 | 20:45 | HOSTI | Stýbla Ďáblic VET Frankie (VL3B) |
Čt 18.10.18 | 18:15 | ARIT | Lazareth VZ (HL7H) |
Čt 18.10.18 | 19:30 | ARIT | Traktor Humus SUP A Daltonové SUP (SVL3A) |
Čt 18.10.18 | 20:45 | ARIT | Sculpturo FC Rarach FC (HL7H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Borovský Jiří | 11 | 0 |
David František | 10 | 7 |
Jahn Petr | 10 | 4 |
Kodr Michal | 6 | 1 |
Paclík Roman | 8 | 1 |
Pucherna Jan | 8 | 0 |
Pucherna Petr | 10 | 2 |
Valenta Petr | 9 | 5 |
Žaloudek Petr | 10 | 2 |