St 3.10.18 18:45 BIHOR Surtep Beroun Diablos Blancos C.F.   (HL8F)
St 3.10.18 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Rebel Circus   (HL7E)
Po 19.11.18 18:00 HRAB3 Cvrčci FC Pěstební dělníci   (HL6C)
Po 19.11.18 19:15 HRAB3 Limita Lunochod 1.MFK A   (HL8B)

26. 11. 18 18:15 BECH SoClose United Admira 97 11. 2:8 (1:5)
Od samého začátku utkání byli domácí pod silným tlakem. Vytrvalému útoku hostů nemohla obrana domácích dlouho vzdorovat. Ke konci poločasu již hosté vedli 5:0. Přesto domácí vytrvali ve svém herním úsilí a před přestávkou se jim podařilo dát gól. Charakter hry se nezměnil ani po přestávce.
SoClose United Admira 97
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf vs Josef Baudiš – Radek Bayer, Kamil Hajšman, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Jan Rychlík, Petr Sinke, Petr Sinke, Václav Teller, Václav Teller, Jakub Vomáčka
30. Vladyslav Kovalskyy
46. Petr Chudomel
1., 11., 52., 59. Jakub Panýrek
12. OG
24., 25. Petr Sinke
51. Radek Bayer
12. 11. 18 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC SoClose United 10. 3:1 (1:1)
Domácí celý zápas byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Torpédo Hulín FC SoClose United
Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Žaloudek vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf
9. Petr Jahn
34. František David
42. Petr Pucherna
23. Vladyslav Kovalskyy
5. 11. 18 19:30 BECH Primeira Equipe SoClose United 9. 4:3 (3:2)
V poklidu hraný zápas s rychlejším úvodem. Hosté tahali celý zápas za kratší konec a v závěru už nestačili vyrovnat. Vít Halák, Tomáš Vanča
Primeira Equipe SoClose United
Ondřej Kadeřábek – Filip Bareš, Jan Doseděl, Eduard Kohout, Petr Vejr, Tomáš Vejr, Petr Zimola vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf
2., 8. Tomáš Vejr
25. Jan Doseděl
51. Filip Bareš
3. David Čapek
27. Jakub Rudolf
59. Petr Chudomel
29. 10. 18 20:15 P1 SoClose United Pražští lvi 8. 3:3 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání bez vyložených šancí krom jedné, kterou domácí proměnili. V úvodu druhého poločasu domácí zvýšili na 2:0, hosté vzápětí nastřelili tyč a snažili se více střílet, až ve 45. minutě snížili na 2:1. Domácí však měli střelce Anýže, který dovršil hattrick. Hosté se čtyřmi hráči na střídačce se nevzdávali, opět snížili a devatenáct vteřin před koncem zaslouženě vyrovnali. Hošek
SoClose United Pražští lvi
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf vs Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil
11., 33., 51. Ondřej Anýž 45., 60. Omar Magomedov
54. Tomáš Kőrbler
22. 10. 18 19:15 KORAB Prague St. Gentlemen SoClose United 7. 4:5 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání. Domácí ovládli začátek zápasu a vítězové šťastně na konci otočili vývoj ve svůj prospěch. Hráno slušně a ve velkém tempu. Michal Janoška, Tomáš Němec
Prague St. Gentlemen SoClose United
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
8., 34., 40. Filip Tvrzický
12. Pavel Sojka
20. Jakub Rudolf
25., 35. Vladyslav Kovalskyy
31. Ondřej Anýž
59. David Čapek
15. 10. 18 19:30 zzNOVOB SoClose United New Jersey Devils B 6. 3:3 (0:1)
Velmi napínavé utkání, které nakonec skončilo remízou. Hosté už vedli 3:1, ale domácí dvěma góly srovnali skóre a nakonec slaví bod. Petr
SoClose United New Jersey Devils B
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Jan Kolísko – Jan Bleha, Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Kovářík, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Petr Mecera, Michal Pelich, Václav Perlík
40. Jakub Rudolf
51. Šimon Kuzica
53. Vladyslav Kovalskyy
5. Karel Hanžlík
44. OG
50. Petr Mecera
2. 10. 18 18:15 zzNOVOB Gambrinus VH SoClose United 5. 3:3 (1:2)
Vyrovnané a velmi kvalitní utkání, zasloužená remíza. Tomáš Otta, Jaromír Šolc
Gambrinus VH SoClose United
Jiří Novák – Jan Hořejš, Jakub Musil, Filip Nekola, František Novák, Jan Novák vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, Igor Grytsyk, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf
12., 45. Jan Hořejš
58. Jakub Musil
19. Jakub Rudolf
26., 36. Ondřej Anýž
24. 9. 18 20:30 ZAK SoClose United Erectico TBC 4. 1:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách nakonec pro sebe rozhodlo šťastnější Erectico. Novotný
SoClose United Erectico TBC
Jakub Rudolf – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Lukáš Klíma, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jan Rudolf vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup
55. Vladyslav Kovalskyy 46. Václav Fiala
56. Ivan Soukup
17. 9. 18 19:30 ARIT Dukla Praha FK SoClose United 3. 5:3 (4:0)
Klídek a pohoda. Domácí Dukla byla lepší.
Dukla Praha FK SoClose United
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Ondřej Havlík, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Adam Stoklasa vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
10., 18., 32. Martin Rothe
11., 15. Radek Dvořák
50. David Čapek
58. Ondřej Anýž
10. 9. 18 19:15 STER2 SoClose United Continental FC 2. 0:0 (0:0)
Utkání, v němž brankáři převyšovali útočnou vozbu obou týmů. Zasloužená remíza.
SoClose United Continental FC
Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Jaromír Švaněk – Jakub Andrle, Matúš Dargaj, Iosif-Mihai Ignea, Michal Jankaj, Miroslav Korub, Michal Lupták, Peter Mlynár, Lukáš Motyčka, Tomáš Puss, Jiří Štamfest, Lukáš Veltruský
3. 9. 18 19:00 METE2 Alkohol Vršovice FC SoClose United 1. 6:0 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání. I když to tak podle výsledku nevypadá, hostující tým byl důstojným soupeřem až do čtvrté branky. Poté se už jen dohrávalo.
Alkohol Vršovice FC SoClose United
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Ondřej Palička, Kryštof Rygl, Jakub Trnka, Radek Zach vs David Čapek – Ondřej Anýž, Lukáš Klíma, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf