Pá 16.11.18 18:15 HOSTI Brazzers Praha FC A Airconquest F.F.C.   (HL7I)
Pá 16.11.18 19:30 HOSTI Ňiňos F.C. Notor Střešovice FC   (HL6I)
Čt 6.12.18 18:15 MIKU4 Planners Prague FC A Hulla hulla FC   (HL7G)
Čt 6.12.18 19:30 MIKU4 Opatoff A K Borussia Dortšpunt B   (HL6H)

26. 11. 18 18:15 HOSTI Primeira Equipe Alkohol Vršovice FC 11. 2:4 (1:1)
Domácí se ve čtyřech hráčích v poli dlouho drželi, dokonce otevřeli skóre utkání. Hosté se dlouhou dobu nedokázali střelecky prosadit, dočkali se až ke konci první půlky. Po změně stran hosté více útočili, ale branky přidali až ke konci zápasu.
Primeira Equipe Alkohol Vršovice FC
Petr Vejr – Filip Bareš, Jan Doseděl, Eduard Kohout, Tomáš Vejr vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Ondřej Palička, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Marek Šlingr, Jakub Trnka, Radek Zach
10., 52. Eduard Kohout 27. Levan Bokeria
50., 59. Marek Šlingr
54. Kryštof Rygl
12. 11. 18 20:45 BECH Admira 97 Primeira Equipe 10. 5:2 (3:0)
Pěkný a z obou stran velmi kvalitní fotbal. Admira měla většinu zápasu jasnou převahu jak díky velkému počtu hráčů na střídání, tak jejich kvalitě. Primeiru hodně podržel gólman.
Admira 97 Primeira Equipe
Josef Baudiš – Radek Bayer, Kamil Hajšman, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Jan Rychlík, Petr Sinke, Petr Sinke, Václav Teller, Václav Teller, Jakub Vomáčka vs Ondřej Kadeřábek – Filip Bareš, Eduard Kohout, Valentyn Kurtov, Jiří Prosecký, Petr Zimola
18., 25., 55. Jakub Panýrek
28. Jan Kafka
57. Jan Rychlík
52. Filip Bareš
60. Jiří Prosecký
5. 11. 18 19:30 BECH Primeira Equipe SoClose United 9. 4:3 (3:2)
V poklidu hraný zápas s rychlejším úvodem. Hosté tahali celý zápas za kratší konec a v závěru už nestačili vyrovnat. Vít Halák, Tomáš Vanča
Primeira Equipe SoClose United
Ondřej Kadeřábek – Filip Bareš, Jan Doseděl, Eduard Kohout, Petr Vejr, Tomáš Vejr, Petr Zimola vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf
2., 8. Tomáš Vejr
25. Jan Doseděl
51. Filip Bareš
3. David Čapek
27. Jakub Rudolf
59. Petr Chudomel
29. 10. 18 19:30 LITVI Torpédo Hulín FC Primeira Equipe 8. 1:0 (0:0)
Bezbrankový první poločas s minimem šancí na obou stranách. Torpédo se branky dočkalo v 51. minutě. Primeira Equipe si vypracovávala v závěru stoprocentní gólovku, ale prázdná brána zůstala netrefena. Jediná branka byla nakonec vítězná.
Torpédo Hulín FC Primeira Equipe
Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Jiří Prosecký – Filip Bareš, Jan Doseděl, Eduard Kohout, Martin Košut, Valentyn Kurtov, Petr Vejr, Petr Zimola
51. Petr Valenta
22. 10. 18 20:15 P2 Pražští lvi Primeira Equipe 7. 3:2 (2:0)
Vyrovnaný zápas s mnoha neproměněnými šancemi na obou stranách skončil vítězstvím domácích.
Pražští lvi Primeira Equipe
Dmitrii Denisov – Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček vs Petr Vejr – Filip Bareš, Jan Doseděl, Eduard Kohout, Valentyn Kurtov, Václav Kužílek
16. Aleš Kaválek
21. Ladislav Janko
41. Tomáš Kőrbler
45. Petr Vejr
49. Filip Bareš
15. 10. 18 19:15 KORAB Primeira Equipe Prague St. Gentlemen 6. 2:4 (1:2)
Po vyrovnané hře vyhrálo mužstvo Prague, protože proměnilo více šancí a mělo o něco jistějšího gólmana. Trnka
Primeira Equipe Prague St. Gentlemen
Petr Vejr – Filip Bareš, Jan Doseděl, Eduard Kohout, Martin Košut, Valentyn Kurtov, Václav Kužílek, Petr Zimola vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček
6. Eduard Kohout
31. Petr Vejr
15. Vladimír Koucký
30. Štěpán Zajíček
35. Lukáš Rieger
47. Filip Tvrzický
1. 10. 18 19:30 zzNOVOB New Jersey Devils B Primeira Equipe 5. 3:2 (2:2)
Favorit nakonec rozhodl z jediné akce ve druhém poločase. Hošek
New Jersey Devils B Primeira Equipe
Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík vs Petr Vejr – Jan Doseděl, Eduard Kohout, Valentyn Kurtov, Václav Kužílek, Jiří Prosecký, Petr Zimola
17. OG
25. Jan Lukeš
53. Ladislav Korn
1. Eduard Kohout
18. Jan Doseděl
47. Petr Vejr
24. 9. 18 19:15 MALES Primeira Equipe Gambrinus VH 4. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
17. 9. 18 20:30 ZAK Erectico TBC Primeira Equipe 3. 3:1 (2:1)
Hrálo se za herní převahy Erectica, které po chybce prohrávalo 0:1. Ale už v prvním poločase vedlo 2:1 a ve druhém poločase branka na 3:1 rozhodla definitivně.
Erectico TBC Primeira Equipe
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, David Krňák, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík vs Eduard Kohout – Filip Bareš, Václav Kužílek, Jiří Prosecký, Petr Vejr, Petr Zimola
24. OG
25. Aleš Průcha
54. Milan Smetana
10. Filip Bareš
10. 9. 18 19:15 STER1 Primeira Equipe Dukla Praha FK 2. 0:6 k.
3. 9. 18 20:15 METE2 Continental FC Primeira Equipe 1. 3:1 (1:0)
Domácím k vítězství pomohl fakt, že hosté neměli nikoho na střídání a že jim chytal hráč z pole. To se plně ukázalo při druhém gólu domácích, kdy zaskakující gólman stál mimo branku a střelec tak trefil zcela prázdnou branku.
Continental FC Primeira Equipe
Jaromír Švaněk – Jakub Andrle, Matúš Dargaj, Milan Frýdl, Iosif-Mihai Ignea, Michal Jankaj, Miroslav Korub, Michal Lupták, Peter Mlynár, Lukáš Motyčka, Tomáš Puss, Jiří Štamfest, Lukáš Veltruský vs Valentyn Kurtov – Filip Bareš, Jan Doseděl, Eduard Kohout, Václav Kužílek, Petr Vejr