Čt 13.9.18 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Žalud United 1.PC VET   (VL3C)
Čt 13.9.18 19:30 HANSP Ravens FC Ducksicks   (HL7H)
Čt 11.10.18 19:30 ZAK K.F.C. FC VET Tyran Saens 1.FC VET B   (VL4D)
Čt 11.10.18 20:45 ZAK ALT 1.AK Homunculus   (HL5F)

28. 11. 18 20:15 METE2 Strašnická SK A 64! FC Kobylisy A 11. 4:2 (2:1)
Zápas dvou střelců vyzněl v obou poločasech vítězně pro Strašnickou.
Strašnická SK A 64! FC Kobylisy A
Pavel Janák – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, René Kováč, Tomáš Krábek, Martin Pavlíček, Aleš Potěšil, Jan Šíla, Petr Silovský, David Šutko, Michal Švára vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, Jiří Petrášek, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
4., 10., 33., 53. Petr Silovský 28., 48. Michal Zbořil
14. 11. 18 18:45 BIHOR Yellow Dildos B Strašnická SK A 10. 2:6 (2:2)
Vyrovnaný první poločas, ve druhém hosté přidali na důrazu a rozhodli zápas ve svůj prospěch.
Yellow Dildos B Strašnická SK A
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Matěj Vaclík vs Pavel Janák – Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Tomáš Krábek, Martin Pavlíček, Aleš Potěšil, Jan Šíla, Michal Švára
15. Matěj Vaclík
28. Pavel Schleiss
4., 5., 48., 60. Jiří Jadrníček
44., 50. Jan Šíla
7. 11. 18 19:30 HANSP Shooters Morava FC Strašnická SK A 9. 1:5 (0:1)
Hráči Strašnic byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli.
Shooters Morava FC Strašnická SK A
Bohumil Stodola – Tomáš Čelůstka, Martin Kuttler, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Lukáš Uher, Lukáš Valeš, Jiří Vávra vs René Kováč – Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Tomáš Krábek, Martin Pavlíček, Aleš Potěšil, Michal Švára, Tomáš Vízek
46. Antonín Novák 3. Martin Pavlíček
34. Tomáš Vízek
39. Tomáš Krábek
49. Michal Švára
59. Jiří Jadrníček
31. 10. 18 19:15 HRAB3 Strašnická SK A Real Praga C.F. 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Novotný
Strašnická SK A Real Praga C.F.
Aleš Potěšil – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Martin Pavlíček, Michal Švára vs
24. 10. 18 20:45 DEKAN Polární záře Strašnická SK A 7. 5:1 (4:1)
Zodpovědným výkonem si Polární záře upevnila první místo v tabulce a zvýšila tak šance na postup.
Polární záře Strašnická SK A
Radek Hůla – Robert Čížek, David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs René Kováč – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Tomáš Krábek, Martin Pavlíček, Aleš Potěšil, Petr Silovský, Michal Švára, Tomáš Vízek
1., 20. Petr Štěpánek
14. Robert Čížek
22. Vítězslav Rákosník
42. David Lojek
9. Jiří Jadrníček
17. 10. 18 20:30 STER3 Strašnická SK A Nottoric Forest 6. 4:0 (1:0)
Domácí svoji převahu dokázali přetvořit i v góly a tak si v klidu došli pro vítězství. Hodně jim k tomu pomohl výrazně nižší věkový průměr. Jan Vimer, David Bochníček
Strašnická SK A Nottoric Forest
René Kováč – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Martin Pavlíček, Petr Silovský, David Šutko, Michal Švára vs Tomáš Jelínek st. – Vladimír Hnát, Tomáš Jelínek ml., Jan Kumhera, Michal Polák, Jan Verner, Vladimír Verner
14. Michal Švára
40. David Šutko
45., 59. Martin Pavlíček
10. 10. 18 20:45 BECH Ďáblice FK Strašnická SK A 5. 3:3 (2:1)
Pěkné, rychlé, důrazně hrané utkání. Strašnická měla v první půli převahu, ale branky stříleli domácí. Ve druhém poločase byla převaha hostů místy drtivá a nakonec zaslouženě v poslední minutě vyrovnali.
Ďáblice FK Strašnická SK A
Antonín Mareš – Pavel Jamrich, Lukáš Kukla, Ondřej Nosek, Roman Samek, Jan Šmucr, Ladislav Sobotka vs René Kováč – Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Tomáš Krábek, Martin Pavlíček, Petr Silovský, David Šutko, Michal Švára
21., 23. Lukáš Kukla
38. Ondřej Nosek
43 Ondřej Nosek 26., 36. Jiří Jadrníček
60. Michal Švára
32. Jiří Jadrníček
48. David Šutko
3. 10. 18 19:00 MIKU2 Strašnická SK A Dynamo R.U.M. A 4. 6:2 (2:1)
Zápas byl plný šancí a soubojů z obou stran. Ve druhé půli začali dominovat domácí. Vše proběhlo v duchu fair-play. Jedlička
Strašnická SK A Dynamo R.U.M. A
René Kováč – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Tomáš Krábek, Martin Pavlíček, Aleš Potěšil, David Šutko, Michal Švára, Tomáš Vízek vs Milan Matoušek – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský
14., 22., 34., 50. Jiří Jadrníček
36. Aleš Potěšil
44. OG
17., 53. Petr Pohorský
19. 9. 18 20:15 METE2 Viktor 1.FC Strašnická SK A 3. 2:2 (2:2)
Velmi přátelské pojetí vyrovnaného utkání snaživých mužstev. Týmové pojetí Viktoru podpořil spolehlivým výkonem nejlepší jeho hráč brankář Šváb, kterého pokořil pouze nejlepší hráč soupeře Švára. Zaujala jeho výstavní bomba z voleje po vhozeném outu.
Viktor 1.FC Strašnická SK A
Ondřej Šváb – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs René Kováč – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Tomáš Krábek, Jakub Linger, David Šutko, Michal Švára
17. Petr Procházka
19. Tomáš Puč
7., 30. Michal Švára
12. 9. 18 19:00 METE2 Strašnická SK A Alkohol Tea FC 2. 0:1 (0:0)
Po vyrovnaném souboji si odnáší vítězství tým hostů. David Holub, Luboš Cidlinský
Strašnická SK A Alkohol Tea FC
René Kováč – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Tomáš Krábek, Jakub Linger, Martin Pavlíček, Petr Silovský, Michal Švára vs Filip Vodička – David Macháček, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
45. Stanislav Slušný
5. 9. 18 17:45 ZABEH Executors United Strašnická SK A 1. 0:6 (0:2)
Naprostá dominace z pohledu hostů ze Strašnic, kteří domácím prakticky nic nepovolili a zaslouženě vítězí. Novotný
Executors United Strašnická SK A
Lukáš Fiala – Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Dominik Marek, Dominik Megela, Jakub Pavel, Zbyněk Průša, Adam Žáček vs René Kováč – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Jakub Linger, Martin Pavlíček, Aleš Potěšil, Petr Silovský, Michal Švára