Pá 14.9.18 18:45 TEMPO Torpedo Ohrobec SKA Hodkovičky United FC   (HL3B)
Pá 14.9.18 20:00 TEMPO Velký klády FC Los Bimbananos   (HL7I)
Ne 7.10.18 13:45 P1 Terron AC Bozi B Troll FC   (HL7K)
Ne 7.10.18 15:00 P1 Basta fidli B Černý pumy   (HL8M)
Po 22.10.18 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B Lipnice   (HL8A)
Po 22.10.18 20:30 TEMPO Bílý lev CF VET Křídla Ďáblic VET A   (VL3A)

28. 11. 18 20:15 ZABEH Shooters Morava FC Executors United 11. 3:8 (0:2)
V prvním poločase spousta šancí bez efektu, po vyloučení domácího gólmana hra na jednu branku. Robert Hlinák, Vlastimil Halbich
Shooters Morava FC Executors United
Bohumil Stodola – Martin Kuttler, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Lukáš Uher, Petr Urbášek, Jiří Vávra vs Miloš Jíša – Jan Culka, Vítězslav Culka, Martin Lančarič, Dominik Marek, Pavel Nápravník, Jakub Pavel, Zbyněk Švejcar
60. Jan Culka
14. 11. 18 17:45 ZABEH Executors United Real Praga C.F. 10. 6:0 k.
7. 11. 18 17:45 ZABEH Polární záře Executors United 9. 9:3 (4:1)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří svou kvalitou jasně přestříleli soupeře a zaslouženě vyhráli. Hosté třemi góly aspoň kosmeticky zkorigovali výsledek.
Polární záře Executors United
Zbyněk Šaller – Robert Čížek, Radek Hůla, David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Jan Culka – Vítězslav Culka, Vladimír Gazárek, Miloš Jíša, Pavel Nápravník, Zbyněk Švejcar
1., 11., 25., 50., 58. David Lojek
16. Robert Čížek
38., 53. Petr Štěpánek
50. Radek Hůla
22., 44. Pavel Nápravník
57. Vítězslav Culka
24. 10. 18 17:45 ZABEH Ďáblice FK Executors United 7. 5:3 (1:0)
Bojovné utkání s řadou nepřesností.
Ďáblice FK Executors United
Antonín Mareš – Ondřej Nosek, Roman Samek, Pavel Šinágl, Jan Šmucr, Ladislav Sobotka, Kamil Závacký vs Jakub Pavel – Jan Culka, Vítězslav Culka, Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Miloš Jíša, Zbyněk Švejcar
28., 51. Pavel Šinágl
39. Ladislav Sobotka
42. Kamil Závacký
52. Ondřej Nosek
40., 59. Vítězslav Culka
57. Jan Culka
17. 10. 18 17:45 ZABEH Executors United Dynamo R.U.M. A 6. 2:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, v němž Dynamu hrála do karet podstatně početnější sestava. Jan Kroj, Tomáš Mládek
Executors United Dynamo R.U.M. A
Miloš Jíša – Jan Culka, Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Dominik Marek, Jakub Pavel, Libor Smolík vs Milan Matoušek – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Michael Povolný, Radek Říha
12., 50. Vladimír Gazárek 5. Milan Matoušek
37. Vladimír Kopecký
41. Petr Pohorský
10. 10. 18 17:45 ZABEH Viktor 1.FC Executors United 5. 1:7 (1:1)
Viktor šel hned v úvodu zápasu do vedení. Po změně stran začali Executors své šance proměňovat, což se projevilo na konečném skóre zápasu. Klail
Viktor 1.FC Executors United
Ondřej Šváb – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Miloš Jíša – Jan Culka, Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Dominik Marek, Libor Smolík, Zbyněk Švejcar, Adam Žáček
3. Daniel Žížala 24. Vladimír Gazárek
33. Jiří Jiráček
40. Libor Smolík
47. Dominik Marek
50., 52. Jan Culka
55. Zbyněk Švejcar
3. 10. 18 17:45 ZABEH Executors United Alkohol Tea FC 4. 1:1 (0:1)
Utkání odpovídající úrovni šesté ligy skončilo smírně. Beneš
Executors United Alkohol Tea FC
Jiří Jiráček – Jan Culka, Vladimír Gazárek, Richard Müller, Jakub Pavel, Libor Smolík, Zbyněk Švejcar, Adam Žáček vs Daniel Marek – Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík, Filip Vodička
45. Jiří Jiráček 5. Tomáš Václavík
26. 9. 18 17:45 ZABEH Executors United Nottoric Forest 8. 7:2 (2:2)
Jednoznačné utkání, zasloužené vítězství domácích. Július Šaróka, Oldřich Štecha
Executors United Nottoric Forest
Jakub Pavel – Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Richard Müller, Pavel Nápravník, Zbyněk Švejcar, Adam Žáček vs Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Michal Polák, Josef Slánský, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner
10. Adam Žáček
30., 56. Zbyněk Švejcar
32., 50. Richard Müller
48., 55. Pavel Nápravník
27., 29. Petr Svoboda
19. 9. 18 17:45 ZABEH Executors United Yellow Dildos B 3. 2:6 (0:2)
Utkání bylo 20 minut vrovnané, poté si Executors dali vlastní gól a Yellow Dildos. se rozstříleli až na 4:0. V závěru pak oba týmy otevřeli obranu a vstřelili po dvou gólech. Hosté vyhráli zaslouženě, i když skóre je pro Executors až příliš vysoké. Vukovič
Executors United Yellow Dildos B
Zbyněk Průša – Jan Culka, Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Miloš Jíša, Dominik Marek, Dominik Megela, Jakub Pavel, Adam Žáček vs Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt
45. Jan Culka
60. Dominik Marek
20. OG
25., 38., 56. Petr Virt
36., 50. Matěj Vaclík
12. 9. 18 17:45 ZABEH 64! FC Kobylisy A Executors United 2. 3:3 (0:2)
Vyrovnané utkání v obou poločasech. Zasloužená remíza pro oba celky. V první půli lepší Executors, v druhé Kobylisy. Beneš
64! FC Kobylisy A Executors United
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Jan Pěruška, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Jiří Jiráček – Jan Culka, Vladimír Gazárek, Miloš Jíša, Zdeněk Palán, Zbyněk Průša, Zbyněk Švejcar, Adam Žáček
37. Tomáš Belohlávek
40., 56. Vojtěch Rozehnal
1. Adam Žáček
20. Jan Culka
34. Zbyněk Průša
5. 9. 18 17:45 ZABEH Executors United Strašnická SK A 1. 0:6 (0:2)
Naprostá dominace z pohledu hostů ze Strašnic, kteří domácím prakticky nic nepovolili a zaslouženě vítězí. Novotný
Executors United Strašnická SK A
Lukáš Fiala – Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Dominik Marek, Dominik Megela, Jakub Pavel, Zbyněk Průša, Adam Žáček vs René Kováč – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Jakub Linger, Martin Pavlíček, Aleš Potěšil, Petr Silovský, Michal Švára