Ne 9.9.18 16:15 P2 Basta fidli B Samson Žižkov 1.FC   (HL8M)
Ne 9.9.18 17:30 P2 Fifty-two faders Sever 1.FC   (HL7K)
St 17.10.18 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Kříženeček plus   (VL4C)
St 17.10.18 18:15 DEKAN Vršáci VET Zachovalí   (VL3C)
St 7.11.18 18:15 PRKOP Surtep Beroun Warrior MAC   (HL8F)
St 7.11.18 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Torpedo Ohrobec SKA   (HL3B)

26. 11. 18 19:00 P2 Sanitka AS Fugas CF B 11. 1:3 (1:0)
Parádní utkání o záchranu, které mělo od první po poslední minuty dramatičnost a náboj. Domácí nevyužili úvodní přesilovku, pak zaspali začátek druhé půle, a to rozhodlo. Procházka
Sanitka AS Fugas CF B
Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Jáchym Straka vs Miloš Moravec – Lukáš Burian, Jan Diehel, Boris Kaliský, Jan Klozar, Jan Stiborek, Lukáš Vilkus
30. Aleš Knesl 32., 34. Lukáš Burian
39. Jan Stiborek
12. 11. 18 19:00 MOTO3 F3N FC B Sanitka AS 10. 1:3 (0:1)
Sanitka byla lepším týmem a zaslouženě vyhrála. Boubín
F3N FC B Sanitka AS
Michal Štolc – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Martin Landa, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Marek Teller vs Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka
60. Lukáš Polák 8. Vojtěch Selix
35. David Slaboch
60. Jáchym Straka
5. 11. 18 20:45 DEKAN Sanitka AS Litrpůl FC 9. 7:3 (3:1)
Utkání nevalné úrovně. Výsledek je trochu krutý, Litrpůl nebyl o tolik horší.
Sanitka AS Litrpůl FC
Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, David Slaboch vs Lukáš Kubásek – Peter Munduch, Michael Teplý, Jan Vávra, Jiří Zach, Martin Žák
52., 54. Jan Vávra
29. 10. 18 19:00 ZABEH Tream Deam FC Sanitka AS 8. 3:2 (3:1)
Domácí byli lepším týmem a o kousíček lepší měli i koncovku. Janča
Tream Deam FC Sanitka AS
Tomáš Janský – Petr Aksamít, Ondřej Černík, Filip Chmelík, Matěj Doubek, Adam Drnek, Pavel Janský, Jan Krpata, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš vs Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, David Slaboch
2. Petr Nepraš
11. Matěj Doubek
22. Ondřej Nepraš
26. David Jansa
34. Petr Puchmertl
50. Marek Ducháč
22. 10. 18 19:00 MOTO3 Sanitka AS Traktor Praha A 7. 1:2 (0:0)
Slušný zápas obou celků. Traktor přitlačil soupeře a šťastně se prokousal k vítězství.
Sanitka AS Traktor Praha A
Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch vs Vojtěch Bulíček – Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Pavel Rybář, Marek Seidel, Petr Stiblík, Michal Veverka, Jan Zajíček
60. Aleš Knesl 40., 55. Marek Seidel
15. 10. 18 19:00 MOTO1 Veselá Kráva TJ Sanitka AS 6. 0:3 (0:2)
Veselá Kráva TJ Sanitka AS
Ondřej Mlýnek – Daniel Babický, Matěj Kuc, Luděk Mlýnek, Vojtěch Petrík, Jan Račanský, Jakub Rýdl, Jakub Strauss, Jan Tročil vs Michal Strakatý – Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Lukáš Slaboch
2. David Slaboch
19. Aleš Knesl
58. David Jansa
8. 10. 18 20:15 MOTO2 Prague City FC Sanitka AS 5. 3:2 (3:0)
Utkání ve vysokém tempu, Prague City byli lepším týmem a proto zaslouženě vyhráli. Beneš
Prague City FC Sanitka AS
Josef Kvítek – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Filip Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Dominik Prokeš, Jan Šafařík vs Michal Strakatý – Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka
11. Dominik Prokeš
23. Petr Máša
24. Michal Matějovský
53. Marek Ducháč
59. Jáchym Straka
1. 10. 18 20:15 MOTO2 Sanitka AS Černý koně TMK 4. 1:3 (1:2)
Herně vyrovnaný zápas. V koncovce byli lepší Koně. Sanitka málo využívala výškovou převahu a tak vsítila pouze jeden gól.
Sanitka AS Černý koně TMK
Lukáš Slaboch – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Jáchym Straka vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka
7. Aleš Knesl 2. Jan Vochozka
19. Jan Brouček
48. Petr Konáš
24. 9. 18 18:15 HOSTI Legends are back Sanitka AS 3. 1:1 (1:1)
Pěkné, vyrovnané utkání se spoustou šancí. Oba brankáři si skvěle zachytali, a protože pustili každý po jednom gólu, rozešli se oba soupeři smírně.
Legends are back Sanitka AS
Juraj Jaborník – Milan Bodlák, Marek Černý, Tomáš Hradecký, Jan Mach, David Pecha, Karel Suchan, Marek Týma vs Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, Jáchym Straka
30. Jan Mach 9. Jáchym Straka
20. 9. 18 18:00 KORAB Sanitka AS Inter Letná 2. 1:6 (0:0)
První půle velice vyrovnaná bez jediného gólu. Hosté vstřelili první gól až ve 45. minutě a dále v tom pokračovali v intervalech několika minut.
Sanitka AS Inter Letná
David Slaboch – Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Vojtěch Selix, Jáchym Straka vs Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Marek Mašita, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
53. Marek Ducháč 45., 48., 53., 56., 58. Jakub Cihla
49. Ondřej Dostál
3. 9. 18 19:00 MOTO2 Guláš FC Sanitka AS 1. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání s lepší efektivitou Guláše. Klail
Guláš FC Sanitka AS
Lukáš Paulů – Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, David Petr, Zdeněk Procházka, Tomáš Stráský, Mirko Vasič vs Jáchym Straka – Marek Ducháč, David Jansa, Martin Komárek, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, Lukáš Slaboch