Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.11.18 | 20:15 | P1 | KáGéčko B Kojots United | 11. | 4:1 |
Út 13.11.18 | 17:45 | MIKU3 | Kojots United Modrý balet A | 10. | 6:0 k. |
Po 5.11.18 | 18:15 | BECH | Kojots United Hustá pěna FC | 9. | 2:3 |
St 31.10.18 | 18:00 | HRAB1 | Kelímci 3.FC Kojots United | 8. | 5:2 |
Út 23.10.18 | 20:45 | HOSTI | Kojots United Těžká demence | 7. | 2:0 |
Po 15.10.18 | 19:15 | TEMPO | FC 1869 Kojots United | 6. | 4:5 |
St 10.10.18 | 20:30 | STER3 | Kojots United A - klub 90 | 5. | 6:3 |
St 3.10.18 | 20:30 | ZAK | VSK MFF UK Praha A Kojots United | 4. | 2:3 |
Út 25.9.18 | 20:30 | STER3 | Kojots United Tajfun AC | 3. | 2:2 |
Po 10.9.18 | 19:00 | MOTO1 | Squadra Azzurra Kojots United | 2. | 2:4 |
Út 4.9.18 | 20:45 | BECH | Kojots United Rychlí banáni | 1. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kelímci 3.FC | 11 | 9 | 2 | 0 | 56:17 | 20 |
2. | KáGéčko B | 11 | 9 | 0 | 2 | 48:20 | 18 |
3. | Kojots United | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:27 | 15 |
4. | A - klub 90 | 11 | 6 | 0 | 5 | 50:36 | 12 |
5. | Hustá pěna FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:24 | 12 |
6. | VSK MFF UK Praha A | 11 | 3 | 5 | 3 | 34:34 | 11 |
7. | Squadra Azzurra | 11 | 3 | 3 | 5 | 22:31 | 9 |
8. | Těžká demence | 11 | 3 | 3 | 5 | 16:29 | 9 |
9. | Modrý balet A | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:36 | 9 |
10. | Tajfun AC | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:32 | 8 |
11. | FC 1869 | 11 | 2 | 4 | 5 | 29:39 | 8 |
12. | Rychlí banáni | 11 | 0 | 1 | 10 | 20:67 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 17.10.18 | 18:00 | STER2 | Sipral Stars Prosím, nesmějte se (HL7D) |
St 17.10.18 | 19:15 | STER2 | AC Tylen Gobi dezert (HL8F) |
St 17.10.18 | 20:30 | STER2 | Rokoska SUP Rychlé pípy SUP (SVL3B) |
Čt 8.11.18 | 17:45 | MIKU2 | Inter Bubeneč F.C.K. (HL5F) |
Čt 8.11.18 | 19:00 | MIKU2 | AC SK Viktoria 1905 Opatoff A K (HL6H) |
Čt 8.11.18 | 20:15 | MIKU2 | Sokol Picasso A A.G.Č.V. (HL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Daňhel Lukáš | 7 | 2 |
Donát Filip | 11 | 14 |
Engst Patrik | 8 | 1 |
Furčák Michal | 2 | 0 |
Jozífek Tomáš | 9 | 2 |
Jupa Ondřej | 11 | 9 |
Kosař Tomáš | 6 | 2 |
Šimek Martin | 10 | 1 |
Svoboda Pavel | 10 | 1 |