8. Torpedo Ohrobec SKA 11 4 2 5 34:43 10

St 5.9.18 17:45 MIKU3 Cerveza 18.FC ONBLACK   (HL6F)
St 5.9.18 19:00 MIKU3 Dynamo R.U.M. A Polární záře   (HL6E)
St 5.9.18 20:15 MIKU3 Defect SUP Super Naděje A   (SVL1A)
St 3.10.18 18:15 CESMI Pivušky FC Nova LFC B   (HL8E)
St 3.10.18 19:30 CESMI Dynamo UK Hertha ZMZ   (HL1A)
St 3.10.18 20:45 CESMI Právníci FC Midget   (HL7E)

28. 11. 18 20:15 MIKU4 Torpedo Ohrobec SKA A.G.Č.V. 11. 3:3 (2:1)
V první půli byli jasně lepší domácí, po přestávce se víc dařilo hostům. Pěkné akce na obou stranách, zasloužená remíza.
Torpedo Ohrobec SKA A.G.Č.V.
Ladislav Nezbeda – Viktor Chačaturov, Lukáš Kačena, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Marek Hubička – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Vojtěch Jelínek, Ivo Malina, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Bohumil Vender
3., 26. Viktor Chačaturov
34. Michal Suchánek
30. Marek Hubička
52. Ivo Malina
58. Jiří Hendrich ml.
13. 11. 18 20:15 MIKU4 A.G.Č.V. PAPE Dejvice 10. 0:4 (0:1)
Hosté byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě získali oba body.
A.G.Č.V. PAPE Dejvice
Marek Hubička – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Daniel Krynický, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Ondřej Urbánek, Marek Veselý vs Josef Vaněk – Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Dominik Kadaně, Robert Mariotti, Lukáš Salachna, Ivan Štochl, Miroslav Trier, Tomáš Vostrovský
10. Dominik Kadaně
52. Daniel Beránek
57. Robert Mariotti
58. Lukáš Salachna
51. Daniel Beránek
8. 11. 18 20:15 MIKU2 Sokol Picasso A A.G.Č.V. 9. 1:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, domácí doplatili na absenci hráčů na střídání. Filip Donát, Václav Adolf
Sokol Picasso A A.G.Č.V.
Tomáš Plevka – Lukáš Hora, Kamil Patkáň, Roman Přikryl, Michal Špírek, Lukáš Zahradníček, David Žák vs Kryštof Rzounek – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Matěj Rzounek, Ondřej Urbánek
2. Lukáš Hora 16. Marek Hubička
35. Ondřej Urbánek
48. Daniel Krynický
23. 10. 18 20:15 MIKU2 A.G.Č.V. Scarface AC 8. 4:3 (3:2)
Utkání výborné úrovně a vyrovnaného průběhu skončilo těsným vítězstvím A.G.Č.V. Trnka
A.G.Č.V. Scarface AC
Kryštof Rzounek – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek, Bohumil Vender vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Jan Horáček, Zdeněk Jemelík, Petr Kadeřábek, Martin Plevka, Roman Procházka
2. Bohumil Vender
3. Ondřej Urbánek
27., 54. Jiří Hendrich ml.
3. Zdeněk Jemelík
30. Martin Plevka
49. Jan Horáček
19. 10. 18 18:00 P1 Power Rangers A.G.Č.V. 7. 1:0 (0:0)
Dlouho to vypadalo na bezbrankové utkání, domácí ale v závěru dali gól a berou oba body. Aktivní hra A.G.Č.V. s brankářem na polovině hřiště nakonec k úspěchu nevedla.
Power Rangers A.G.Č.V.
Ondřej Vlasák – David Anděl, Petr Hýsek, Michal Kocourek, Denis Komárek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach vs Marek HubičkaJiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Bohumil Vender, Marek Veselý
55. David Anděl
9. 10. 18 20:15 MIKU3 A.G.Č.V. Kliďas FC 6. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který skončil bezbrankovou remízou. Beneš
A.G.Č.V. Kliďas FC
Daniel Krynický – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Bohumil Vender vs Bohuslav Křeček – Jonáš Čech, Lukáš Hloucal, Aleš Nekvapil, Roman Šinágl, Dan Trtík, Václav Venta
2. 10. 18 20:15 P3 Pavilon 8 AHC A.G.Č.V. 5. 1:1 (1:0)
Rychlé, pohledné utkání se spravedlivou dělbou bodů.
Pavilon 8 AHC A.G.Č.V.
Patrik Balej – David Brožek, Jakub Hnaníček, Michal Knotek, Tomáš Nosek, Michal Schneider, Martin Semrád, Štěpán Široký, Radek Vondráček, Josef Žemlička vs Marek Hubička – Ondřej Dvořák, Jiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Kryštof Rzounek, Jiří Šnýdr, Bohumil Vender
28. Michal Schneider 57. OG
25. 9. 18 20:15 MIKU2 A.G.Č.V. Real TIDE XXL 4. 4:3 (3:0)
Velmi kvalitní zápas, výsledek odpovídá průběhu.
A.G.Č.V. Real TIDE XXL
Kryštof Rzounek – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek, Bohumil Vender vs Jakub Gregora – Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta
15., 30. Jiří Hendrich ml.
21. Matěj Rzounek
52. Bohumil Vender
45., 47. Marek Vošta
55. Michal Sajler
21. 9. 18 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC A.G.Č.V. 3. 4:6 (0:1)
Velmi pěkné utkání, ve kterém se oba týmy rozstřílely až ve druhé půli. Domácí museli dotahovat, nevzdali se ale a bojovali až do poslední minuty. Férový zápas. Michal Žák
Hodkovičky United FC A.G.Č.V.
Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Jan Opletal – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Moris Hyršl, Daniel Krynický, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Marek Veselý
41., 45., 48. Dominik Pechar
46. Lukáš Kraml
12., 33. Marek Veselý
32., 40. Patrik Baroch
42. Kryštof Rzounek
50. Jiří Hendrich ml.
13. 9. 18 17:45 MIKU2 A.G.Č.V. Deportivo Estudiantil FC A 2. 3:3 (0:2)
Hosté vedli v poločase 2:0, nakonec jim ale zachránil bod až nešťastný skluz domácího obránce v poslední minutě. Hošek
A.G.Č.V. Deportivo Estudiantil FC A
Marek Hubička – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Kryštof Rzounek, Bohumil Vender vs Luis A. Padilla Mendoza – Eduardo Alarcon, Jose Alonso Morales, Jesus Castillo, Antuan Maeda Guzman, Andres Mantilla, Vladislav Matetič, Guillermo Sebastian Menendez, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, Florian Reppin, Cristian Reta, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu
37. OG
49. Jiří Hendrich ml.
53. Patrik Baroch
22. Guillermo Sebastian Menendez
24. Diego Perez Lopez
60. OG
4. 9. 18 20:15 MIKU1 A.G.Č.V. Zimbru Olymp A 1. 1:5 (0:3)
Zimbru od začátku udávalo ráz utkání, díky možnosti točit dvě vyrovnané pětky, kterým A.G.Č.V v šesti lidech nemělo šanci vzdorovat. Jinak velmi hezké utkání bez řečí. Petr Bešta, Petr Kostelník