10. Viktoria Bítovská A 11 3 1 7 26:39 7

Po 1.10.18 19:15 STER3 Slovan Amatéři Vošach gang-bang   (HL8A)
Po 1.10.18 20:30 STER3 Lokál United Kerata Chíjos   (HL8C)
Ne 11.11.18 17:30 CESMI Deus Vult Samson Žižkov 1.FC   (HL8M)
Ne 11.11.18 18:45 CESMI Brazzers Praha FC B Morna to zařídí FC   (HL8L)
Po 26.11.18 19:00 P2 Sanitka AS Fugas CF B   (HL7A)
Po 26.11.18 20:15 P2 Rychlí banáni Kelímci 3.FC   (HL7B)

28. 11. 18 18:15 ARIT Toyota FC Athletico KMF 11. 2:1 (1:1)
Za vydatného mrazu se hrála výborná partie, šťastnější byl tým Toyota FC, který vyhrál nejtěsnějším rozdílem. Husák
Toyota FC Athletico KMF
Svatopluk Křejpský – Michal Geyer, Martin Koubík, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, David Škoda, Jan Šramota vs Ondřej Šíp – Robin Fingerhútt, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Petr Šrutka
14., 42. Tomáš Mestek 22. Ladislav Kříž
13. 11. 18 18:15 STER1 Viktoria Bítovská A Toyota FC 10. 0:2 (0:2)
Jednoznačná záležitost hostů. Domácí nedokázali prolomit střeleckou smůlu ani v závěrečném tlaku. Hosté zaslouženě vyhráli. Janča
Viktoria Bítovská A Toyota FC
Jaroslav Heinitz – Jan Burda, Josef Burda, Jiří Číla, Marek Königsmark, Jan Kučera, Luboš Pamánek vs Ondřej Michálek – Michal Geyer, Martin Koubík, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, David Škoda, Jan Šramota
27. Svatopluk Křejpský
28. Martin Koubík
7. 11. 18 20:45 LITVI Rumburaci A Toyota FC 9. 1:3 (0:2)
Ofenzivní utkání, ve kterém první poločas patřil aktivnější Toyotě. Po změně stran se síly srovnaly, ale nakonec Toyota výhru udržela. Miroslav Vostatek
Rumburaci A Toyota FC
Lukáš Růžička – Petr Čejka, Zdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Vladislav Selivanenko, Jiří Staš, Michal Turek vs Ondřej Michálek – Michal Geyer, Petr Hruška, Martin Koubík, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, David Škoda, Jan Šramota
37. Petr Pechoušek 11., 17. Jan Šramota
38. David Škoda
31. 10. 18 20:30 STER2 Toyota FC OrangeBoom 8. 3:0 (2:0)
Klidné utkání, rozhodla lepší koncovka Toyty. Vostatek
Toyota FC OrangeBoom
Svatopluk Křejpský – Michal Geyer, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, David Škoda, Jan Šramota vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Jiří Ston
10., 36. Ondřej Michálek
20. David Škoda
24. 10. 18 17:00 DEKAN Levá fuska Toyota FC 7. 2:1 (1:1)
Toyota byla lepším mužstvem a kdyby nezaspala úvod, s prázdnou by asi neodešla.
Levá fuska Toyota FC
Pavel Žanta – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jan Janovský, Pavel Mejstřík, Marek Rajsner, Jan Vencour vs Ondřej Michálek – Michal Geyer, Martin Koubík, Tomáš Mestek, David Škoda, Jan Šramota
9., 50. Pavel Mejstřík 22. Jan Šramota
17. 10. 18 19:30 PRKOP Toyota FC Kopanda team FC 6. 5:4 (3:2)
Ze začátku domácí byli lepší na míči, v druhém poločasu hosté zabrali a zápas byl vyrovnaný. Miloš Zrnić, Njegoš Krajišnik
Toyota FC Kopanda team FC
Svatopluk Křejpský – Michal Geyer, Petr Hruška, Martin Koubík, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, David Škoda, Jan Šramota vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Martin Žižka
58. Radek Janoušek
3. 10. 18 18:00 HRAB2 Kontis 1.FC Toyota FC 5. 10:3 (6:2)
Vcelku jednostranné utkání, kde domácím spadlo do brány, do čeho kopli. Hosté nastoupili bez střídání a ještě se zraněným hráčem v poli, což se jim stalo osudným.
Kontis 1.FC Toyota FC
Jan Malý – Lukáš Karásek, Lukáš Knoško, Václav Kovařík, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Martin Koubík – Michal Geyer, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, Jan Šramota
47. Michal Geyer
26. 9. 18 18:00 STER3 Toyota FC Houbařův Ráj 4. 6:1 (2:0)
Utkání hrané na jednu bránu. Melíšek
Toyota FC Houbařův Ráj
Michal Geyer – Petr Hruška, Martin Koubík, Tomáš Mestek, David Škoda, Jan Šramota vs Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Jakub Zais
14., 29., 43. Martin Koubík
33., 55. David Škoda
49. Tomáš Mestek
56. Václav Hoďák
19. 9. 18 20:30 STER3 Czech line Toyota FC 3. 4:5 (1:3)
Vyrovnané utkání, hrálo se hodně ofenzivně a šance střídala šanci.
Czech line Toyota FC
Josef Viktora – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Milan Salavec, Radek Skořepa, Tomáš Smeták vs Svatopluk Křejpský – Michal Geyer, Martin Koubík, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, David Škoda, Jan Šramota
10., 34. Milan Salavec
49. Roman Sahula
58. Jan Kettner
14., 45., 57. Martin Koubík
17. OG
25. Michal Geyer
12. 9. 18 18:00 SCBEC Toyota FC Credit Praha FC 2. 4:8 (2:5)
Utkání bohaté na braky, kde útok byl lepší než obrana. Stanislav Roček, Roman Švejstil
Toyota FC Credit Praha FC
Svatopluk Křejpský – Michal Geyer, Petr Hruška, Martin Koubík, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, David Škoda, Jan Šramota vs Jan Formánek – David Horváth, Robin Jiránek, Ondřej Kučera, David Lafek, Jakub Procházka, Nick Šamko, Jan Sedláček, Dalibor Tužinčin
50. Nick Šamko
5. 9. 18 17:45 MIKU1 Bába FC Toyota FC 1. 6:1 (4:0)
Domácí využili většího počtu hráčů. Hosté v prvních deseti minutách druhé půle tlačili, ale stačilo jim to jen k jedné brance. Domácí si zbytek zápasu pohlídali. Ladislav Just, Michael Štván
Bába FC Toyota FC
Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Petr Nekolný, Jan Pavelka, Vojtěch Říha vs Michal Geyer – Martin Koubík, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, Jan Šramota