Kerata Chíjos

Top obrana Web

Hanspaulská liga, 8C

podzim 2018

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Út 20.11.18 18:00 SCBEC Divočáci Kerata Chíjos 10. 1:7
Út 6.11.18 19:15 STER3 Kerata Chíjos DHL Brohemians 9. 6:0 k.
Út 30.10.18 18:15 BECH DHL Bad Diablos Kerata Chíjos 8. 4:3
Út 23.10.18 20:30 STER1 Kerata Chíjos Bröndby codein IF 7. 3:1
Út 16.10.18 18:00 STER2 Rošťáci Kerata Chíjos 6. 0:5
Út 9.10.18 18:15 HOSTI Kerata Chíjos Pražský axiom 5. 2:2
Po 1.10.18 20:30 STER3 Lokál United Kerata Chíjos 4. 0:2
Út 25.9.18 20:30 STER1 Kerata Chíjos Kulva PVC 3. 2:2
Út 18.9.18 19:15 STER3 Viktoria Bítovská B Kerata Chíjos 2. 1:2
Út 11.9.18 20:15 P2 GFC Regent B Kerata Chíjos 1. 1:4
Kerata Chíjos xVZB 11. 6:0 k.
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Kerata Chíjos 11 8 2 1 42:12 18
2. Kulva PVC 11 8 2 1 47:22 18
3. DHL Bad Diablos 11 7 4 0 38:22 18
4. Lokál United 11 8 1 2 40:12 17
5. GFC Regent B 11 5 2 4 33:20 12
6. Viktoria Bítovská B 11 4 1 6 23:23 9
7. DHL Brohemians 11 4 1 6 30:31 9
8. Pražský axiom 11 3 2 6 26:42 8
9. Bröndby codein IF 11 2 3 6 31:45 7
10. Divočáci 11 5 0 6 31:32 6
11. Rošťáci 11 3 0 8 30:44 6
12. xVZB 11 0 0 11 0:66 0

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 11. 18 18:00 SCBEC Divočáci Kerata Chíjos 10. 1:7 (0:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Kerata měla zápas naprosto pod kontrolou, svého soupeře předčila ve všech ohledech a do tabulky si po zásluze připisuje oba body.
Divočáci Kerata Chíjos
Roman Čermák – David Bazal, Vladimír Bazal, Lukáš Keicher, Petr Matura, Ondřej Moravec, Rudolf Pícha, Martin Včelák, Lukáš Werbynský vs David Souček – Ivo Bronec, Martin Doubrava, Antonín Hejl, Zdeněk Liška, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Petr Špringer, Tomáš Vosátka
Góly Karty Góly Karty
40. Petr Matura 7., 9., 58. Petr Špringer
28., 33. Jiří Novotný
34., 46. Tomáš Vosátka
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
6. 11. 18 19:15 STER3 Kerata Chíjos DHL Brohemians 9. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
30. 10. 18 18:15 BECH DHL Bad Diablos Kerata Chíjos 8. 4:3 (2:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Pohodlné, vyrovnané utkání, ve kterém byli Diablos o kousek lepší v závěru. Jaroslav Havran, Petr Mládek
DHL Bad Diablos Kerata Chíjos
Randolph Tan – Luigi Brunet, Tomas Jose Gonzales Morales, Viktor Kiyashko, Jiří Motejzík, Ajmal Siddiqui, Ľudovít Telecký, Martin Trnovec, Martin Valent vs David Souček – Ivo Bronec, Aleš Carmine, Martin Doubrava, Antonín Hejl, Zdeněk Liška, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Petr Špringer, Tomáš Vosátka
Góly Karty Góly Karty
15. Luigi Brunet
21. Martin Trnovec
44., 48. Jiří Motejzík
4. Jiří Novotný
28., 45. Ivo Bronec
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
23. 10. 18 20:30 STER1 Kerata Chíjos Bröndby codein IF 7. 3:1 (2:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaný zápas průměrné úrovně. V koncovce byli lepší vítězové utkání.
Kerata Chíjos Bröndby codein IF
David Souček – Ivo Bronec, Aleš Carmine, Martin Doubrava, Zdeněk Liška, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Pavel Skála vs Petr PackaJan Karlík, Pavel Mazur, Lukáš Navrátil, Jan Oswald, Martin Stránský, Jan Tóth, Lukáš Weber
Góly Karty Góly Karty
4. Jiří Novotný
27. Martin Doubrava
55. Aleš Carmine
3. Lukáš Navrátil
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
16. 10. 18 18:00 STER2 Rošťáci Kerata Chíjos 6. 0:5 (0:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Jednoznačné utkání. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský
Rošťáci Kerata Chíjos
Michael Lehocký – David Hradil, David Jiřišta, Tomáš Matějka, Martin Novák, Ondřej Novák, Josef Novotný, David Podrábský, Zdeněk Valut vs Martin Doubrava – Ivo Bronec, Antonín Hejl, Zdeněk Liška, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Pavel Skála, Petr Špringer, Tomáš Vosátka
Góly Karty Góly Karty
13. Petr Ševčík
15. Petr Špringer
21. Tomáš Vosátka
51. Pavel Skála
58. OG
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
9. 10. 18 18:15 HOSTI Kerata Chíjos Pražský axiom 5. 2:2 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Kerata vždy vedla, ale soupeř se snažil a dělba bodů je nakonec spravedlivá. Stanislav Roček, Marek Seidel
Kerata Chíjos Pražský axiom
David Souček – Ivo Bronec, Aleš Carmine, Antonín Hejl, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Petr Špringer, Tomáš Vosátka vs Jan Poruba – Martin Bednář, Ondřej Doubrava, Šimon Hrabák, Pavel Janeček, Filip Krechan, Enrique Molina Ruiz, Jakub Vaněček
Góly Karty Góly Karty
16. Antonín Hejl
47. Ivo Bronec
38., 52. Martin Bednář
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 26. 6. 22, 15:35