Po 3.9.18 19:00 MOTO2 Guláš FC Sanitka AS   (HL7A)
Po 3.9.18 20:15 MOTO2 Těžká demence Tajfun AC   (HL7B)
St 21.11.18 19:00 P2 XXX Sváteční mančaft   (HL6F)
St 21.11.18 20:15 P2 Zelení lenochodi FC Yakuza   (HL8H)

4. 12. 18 20:15 METE2 Rošťáci Bröndby codein IF 11. 1:5 (1:3)
Pěkné bojovné utkání. Oba týmy do toho daly všechno, ale zatímco hosté své šance proměňovali, domácí se v koncovce trápili.
Rošťáci Bröndby codein IF
Michael Lehocký – David Hradil, David Jiřišta, Tomáš Matějka, Martin Novák, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Zdeněk Valut vs Petr Packa – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Lukáš Navrátil, Jan Oswald, Martin Stránský, Jan Tóth
21. Josef Novotný 11. Robert Franěk
18. Pavel Mazur
29., 51., 56. Martin Stránský
20. 11. 18 18:00 MALES Viktoria Bítovská B Rošťáci 10. 2:3 (0:2)
Zápas se odehrával za mírné převahy hostů, kteří sice deset minut před koncem přišli o vedení, ale nakonec ještě strhli utkání na svou stranu.
Viktoria Bítovská B Rošťáci
Tomáš Svoboda – Jakub Červenka, Michal Kriml, Benoit Marcoux, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Petr Šimůnek, Michal Štembera, Lukáš Vitovský vs Michael Lehocký – David Hradil, David Jiřišta, Tomáš Matějka, Martin Novák, Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Kristián Szarka, Zdeněk Valut
42. Petr Šimůnek
50. Lukáš Vitovský
18. Josef Novotný
25., 53. David Hradil
7. 11. 18 18:15 CESMI Pražský axiom Rošťáci 9. 4:8 (2:3)
Pěkné utkání, kde se hosté dostali do tříbrankového vedení, ale domácí se nevzdali a do přestávky dali dva góly v jedné minutě. Po změně stran domácí dokonce vyrovnali a hra byla spíše vyrovnaná. Ale hosté se nechtěli smířit s remízou, mákli a přidali další branky.
Pražský axiom Rošťáci
Jakub Vaněček – Martin Bednář, Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Šimon Hrabák, Pavel Janeček, Filip Krechan, Enrique Molina Ruiz, Jan Poruba vs Michael Lehocký – David Hradil, Tomáš Matějka, Josef Novotný, Prince Oduro, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský
50. Jamal Oraiqat
30. 10. 18 19:00 METE2 Rošťáci Lokál United 8. 0:1 (0:1)
Nepříliš pohledné utkání, které rozhodla jediná trefa kapitána Fulína.
Rošťáci Lokál United
Michael Lehocký – David Hradil, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Zdeněk Valut vs Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Tomáš Kloud, Zdeněk Lichnovský, Milan Mikulka, Matěj Rejhon, Vladimír Sejk, Rostislav Vocásek
25. Tomáš Fulín
23. 10. 18 20:30 STER2 Kulva PVC Rošťáci 7. 5:2 (1:1)
Pohledné utkání s šancemi na obou stranách. Vyhrál efektivnější tým ve férovém zápase. Vitalie Dumitras, Aureliu Secara
Kulva PVC Rošťáci
Richard Reiniš – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, František Papáček, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Michael Lehocký – David Hradil, David Jiřišta, Tomáš Matějka, Martin Novák, Ondřej Novák, Richard Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Kristián Szarka, Zdeněk Valut
7., 50. Michal Víšek
38. Martin Zajíc
57. František Papáček
60. Jaroslav Čižmodij Dušek
8. David Hradil
53. Josef Novotný
16. 10. 18 18:00 STER2 Rošťáci Kerata Chíjos 6. 0:5 (0:3)
Jednoznačné utkání. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský
Rošťáci Kerata Chíjos
Michael Lehocký – David Hradil, David Jiřišta, Tomáš Matějka, Martin Novák, Ondřej Novák, Josef Novotný, David Podrábský, Zdeněk Valut vs Martin Doubrava – Ivo Bronec, Antonín Hejl, Zdeněk Liška, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Pavel Skála, Petr Špringer, Tomáš Vosátka
13. Petr Ševčík
15. Petr Špringer
21. Tomáš Vosátka
51. Pavel Skála
58. OG
9. 10. 18 20:15 P2 GFC Regent B Rošťáci 5. 6:0 (5:0)
Regent dokázal proměňovat šance a po zásluze vyhrál.
GFC Regent B Rošťáci
Martin Janyš – Jakub Chochola, Marek Grössl, Josef Holas, Pavel Lipenský, Jan Mašl, Miroslav Rozporka vs Michael Lehocký – David Hradil, David Jiřišta, Martin Novák, Ondřej Novák, Josef Novotný, Prince Oduro, Ondřej Plocek, David Podrábský, Zdeněk Valut
11., 18., 59. Pavel Lipenský
23., 28. Jakub Chochola
26. Jan Mašl
10 Jakub Chochola 22. Prince Oduro
25. 9. 18 18:00 SCBEC Divočáci Rošťáci 3. 3:2 (1:0)
Po vyrovnaném průběhu Divočáci nakonec zvítězili.
Divočáci Rošťáci
David Bazal – Vladimír Bazal, Lukáš Keicher, Petr Matura, Ondřej Moravec, Rudolf Pícha, Jan Včelák, Martin Včelák vs Michael Lehocký – David Hradil, David Jiřišta, Tomáš Matějka, Martin Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Kristián Szarka
23. Petr Matura
35. Rudolf Pícha
37. Martin Včelák
38. Josef Novotný
50. OG
19. 9. 18 18:00 STER1 Rošťáci DHL Brohemians 2. 4:5 (2:5)
V poločase vedli Brohemians o tři branky. Po změně stran se domácí snažili, ale hosté si výsledek pohlídali. Čapla