Po 22.10.18 18:15 zzNOVOB Rychlí banáni VSK MFF UK Praha A   (HL7B)
Po 22.10.18 19:30 zzNOVOB New Jersey Devils B Admira 97   (HL6B)
Po 22.10.18 20:45 zzNOVOB Ďáblická klička Exact old boys   (VL4A)
Po 12.11.18 17:45 MIKU4 Bohemia AFK Bylo nás pět plus jedna   (HL6A)
Po 12.11.18 19:00 MIKU4 Deportivo bez Coruna A Speciál Bráník A   (HL4A)
Po 12.11.18 20:15 MIKU4 Barclays Turbosršni CF   (HL5B)

4. 12. 18 20:15 ZABEH Praga Calcio CC Masokombinát 11. 4:0 (3:0)
Nepříliš pohledné utkání, ve kterém byli hlavně v prvním poločase jasně lepší domácí a zaslouženě brali dva body.
Praga Calcio CC Masokombinát
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Tržil vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, Ondřej Teslík, Václav Žalud
4. Jaroslav Krejčí
17. Tomáš Bárta
25., 41. Lukáš Jirát
20. 11. 18 18:15 ARIT Jedna noha netleská Praga Calcio CC 10. 3:3 (3:2)
Remíza je spravedlivá a zasloužená.
Jedna noha netleská Praga Calcio CC
Matěj Šifta – Jakub Hájek, Jakub Jiránek, Petr Kanta, Lukáš Kučera, Filip Nováček vs Jan Tržil – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba
11., 17. Petr Kanta
27. Jakub Hájek
8., 38. Karel Hrych
23. Lukáš Jirát
13. 11. 18 17:45 MIKU4 Praga Calcio CC Serus AC 9. 2:1 (2:0)
Utkání pevných obran a nešikovných útoků. Vyhrál šťastnější tým. Šťastka
Praga Calcio CC Serus AC
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil vs Ján Staš – Peter Deďo, Lukáš Kopalko, Samuel Marcinov, Alexander Rezeš, Ervín Tóth
19. Karel Hrych
22. Stanislav Mazouch
43. OG
30. 10. 18 19:15 HRAB3 Boží bojovníci Praga Calcio CC 8. 3:0 (2:0)
Domácí zaslouženě vyhráli, když byli po celý zápas lepší.
Boží bojovníci Praga Calcio CC
Michal Valsa – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Petr Lukeš, Tadeáš Pešek, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk vs Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Lukáš Jirát, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch
19. Petr Lukeš
21. Jindřich Landa
56. Martin Veit
23. 10. 18 19:15 KORAB Praga Calcio CC 64! FC Kobylisy B 7. 7:1 (2:0)
Do čeho domácí kopli, to tam nebohým hostům spadlo. Převaha domácích byla nicméně zřejmá a po zásluze získávají dva body. Šťástka
Praga Calcio CC 64! FC Kobylisy B
Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Martin Skatula – Filip Brenner, Kristian Chmel, Tomáš Hric, Matej Hušták, Jiří Petrášek, Jakub Routner, Tomáš Tumpach, Petr Vojáček, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka
8. Lukáš Jirát
11. Jaroslav Krejčí
33., 35., 46., 54. Stanislav Mazouch
47. Martin Hladílek
50. OG
16. 10. 18 18:00 HRAB3 Dejavu FC Praga Calcio CC 6. 1:1 (1:1)
Kvalitní zápas osmé ligy s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí podržel v první půli brankář, a proto zápas skončil spravedlivou remízou.
Dejavu FC Praga Calcio CC
Radek Šimůnek – Lukáš Babický, Robert Dobrý, Zdeněk Hanzlík, Ondřej Hejtmánek, Lukáš Hemek, Petr Kubišta, Michal Michálek vs Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch
14. Michal Michálek 24. Jan Ramba
9. 10. 18 19:15 STER3 Praga Calcio CC The Hamptons 5. 3:2 (2:0)
Bojovný výkon obou mužstev. Hra měla spád. Vyrovnaný zápas, ve kterém byli v první půli jasně lepší domácí. Po pauze se hra vyrovnala, ale šťastnější nakonec byli domácí.
Praga Calcio CC The Hamptons
Zdeněk Burian – Karel Hrych, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Jan Stejskal – Robin Fingerhut, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda
22., 27. Tomáš Valouch
55. Jaroslav Krejčí
40. Jakub Stejskal
44. Jiří Svoboda
2. 10. 18 20:15 MIKU2 Real Spořilov Praga Calcio CC 4. 3:1 (2:1)
Vyrovnané utkání vynikajících celků 8. ligy, kteří svou výkonností dosahují na vyšší ligu. Dnes vyhrál efektivnější tým v zakončení. Marek Řeháček
Real Spořilov Praga Calcio CC
Karel Ochman – Ivan Černík, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Hladík, Petr Jombík, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch
19. Jan Hladík
23., 52. Michal Fišer
25. Jan Ramba
25. 9. 18 19:15 HRAB2 Praga Calcio CC UNYP´s Blazers 3. 4:4 (0:3)
Utkání proběhlo v klidu.
Praga Calcio CC UNYP´s Blazers
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Daniel Frídel – Alexandr Doležel, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Samuel Jahoda, Marek Kufa, Mikhail Popkov, Shalhar Suimaliev, Peter Žumár
42., 55. Karel Hrych
50., 57. Tomáš Valouch
2. Shawn Jose Fernandes
4. Marek Kufa
9., 51. Mikhail Popkov
11. 9. 18 20:30 MOTO1 Žabí hlen Praga Calcio CC 2. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, kdy domácí své šance proměnili, a proto vyhráli.
Žabí hlen Praga Calcio CC
Jan Bárta – Pavel Jakoubek, Petr Lebeda, Václav Los, Vít Pecánek, Patrik Šagala, Luboš Šebek, Miroslav Vokáč vs Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Tomáš Valouch
5. Luboš Šebek
42. Pavel Jakoubek
12. Jan Ramba
4. 9. 18 17:45 MIKU4 Killing power FC Praga Calcio CC 1. 1:5 (0:3)
Rychlý gól a poločasové vedení 3:0 rozhodlo o výhře Calcia. Soupeř v závěru dosáhl alespoň čestného gólu a snížil na konečných 1:5. Michal Černoch, Patrik Laibl
Killing power FC Praga Calcio CC
Petr TomášJan Hrdina, Milan Hromas, Miloš Malec, Saul Mielgo, Tomáš Popek vs Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch