Po 3.9.18 19:00 METE1 Celtic THK Torolka   (HL4A)
Po 3.9.18 20:15 METE1 Bruins FC Přezletice SK RSC   (HL4E)
Ne 14.10.18 16:15 ZABEH Athletico Spořilov Pogo Praha FC   (HL7L)
Ne 14.10.18 17:30 ZABEH 1.FC Zahradní Město Koza znezaneřáděná   (HL8N)
Čt 15.11.18 19:15 TEMPO Bulánci U.G.A.R. FC   (HL4B)
Čt 15.11.18 20:30 TEMPO Ministerstvo obrany VET Blesk VK VET B   (VL4C)

4. 12. 18 20:15 ZABEH Praga Calcio CC Masokombinát 11. 4:0 (3:0)
Nepříliš pohledné utkání, ve kterém byli hlavně v prvním poločase jasně lepší domácí a zaslouženě brali dva body.
Praga Calcio CC Masokombinát
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Tržil vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, Ondřej Teslík, Václav Žalud
4. Jaroslav Krejčí
17. Tomáš Bárta
25., 41. Lukáš Jirát
20. 11. 18 19:30 ARIT Masokombinát Killing power FC 10. 6:0 k.
13. 11. 18 19:30 ARIT Masokombinát Žabí hlen 9. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas, který by si zasloužil skončit remízou. Hosté bojovali do poslední minuty.
Masokombinát Žabí hlen
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, Ondřej Teslík, Petr Zátorský vs Marek Berka – Jan Bárta, Petr Lebeda, Václav Los, Vít Pecánek, Patrik Šagala, Luboš Šebek, Miroslav Vokáč
28. Ondřej Teslík
34. Jakub Blažek
55. Petr Lebeda
30. 10. 18 19:30 ARIT Jedna noha netleská Masokombinát 8. 2:0 (2:0)
Na osmou ligu pohledné utkání plné zajímavých akcí. Vyhráli o něco lepší domácí. David Moc, Tomáš Rejlek
Jedna noha netleská Masokombinát
Oleh Makota – Martin Együd, Jakub Hájek, Petr Kanta, Ivan Kleiber, Lukáš Kučera, Filip Mácha, Matěj Šifta vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský
18. Ivan Kleiber
30. OG
23. 10. 18 19:30 ARIT Masokombinát Serus AC 7. 8:3 (3:1)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácích, kteří jasně přehráli svého soupeře.
Masokombinát Serus AC
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud vs Peter Deďo – Lukáš Kopalko, Samuel Marcinov, Martin Molitor, Alexander Rezeš, Michal Šimaľ, Ján Staš, Ervín Tóth
38., 57. Peter Deďo
16. 10. 18 19:30 ARIT Boží bojovníci Masokombinát 6. 5:2 (3:1)
Udatní Boží bojovníci vyhráli.
Boží bojovníci Masokombinát
Michal Valsa – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Petr Lukeš, Tadeáš Pešek, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud
9., 45. Jakub Ducháč
13., 30. Petr Lukeš
54. Tadeáš Pešek
2. Aleš Grulich
60. Václav Žalud
9. 10. 18 19:30 ARIT Masokombinát 64! FC Kobylisy B 5. 3:2 (1:1)
Průměrné utkání skončilo těsným vítězstvím týmu Masokombinát. Trnka
Masokombinát 64! FC Kobylisy B
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud vs Martin Skatula – Kristian Chmel, Jiří Petrášek, Jakub Routner, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka
16. Ondřej Teslík
46., 59. Andrej Štůla
4. Jakub Routner
55. Kristian Chmel
2. 10. 18 19:30 ARIT Dejavu FC Masokombinát 4. 6:3 (3:2)
Na osmou ligu velmi kvalitní utkání, oboustranně pěkná podívaná. Matěj Trcka, Rami Al-Shayeb
Dejavu FC Masokombinát
Radek Šimůnek – Lukáš Babický, Robert Dobrý, Zdeněk Hanzlík, Ondřej Hejtmánek, Petr Kubišta, Michal Michálek, Lukáš Zeman vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský
20., 25. Petr Kubišta
27., 59. Zdeněk Hanzlík
31. Lukáš Babický
41. Ondřej Hejtmánek
6., 49. Václav Žalud
23. Jakub Blažek
18. 9. 18 19:30 ARIT Masokombinát The Hamptons 3. 1:1 (0:1)
Hosté i ve čtyřech dokázali držet těsné vedení až do 48. minuty. Pak sice inkasovali, ale alespoň bod nakonec získali. Zajímavý zápas plný šancí na obou stranách.
Masokombinát The Hamptons
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud vs Jan Stejskal – Robin Fingerhut, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Jakub Stejskal
48. Jakub Blažek 6. Vojtěch Liška
11. 9. 18 19:30 ARIT Real Spořilov Masokombinát 2. 2:3 (2:1)
Velice vyrovnaný zápas. Real nedělal čest svému jménu, rozhodl se betonovat těsný náskok a v závěru přišel i o remízu. Hosté si za aktivitu vyhrát zasloužili.
Real Spořilov Masokombinát
Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Hladík, Petr Jombík, Jan Slezák, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský
17. OG
28. Jan Slezák
20. Václav Žalud
56. Aleš Grulich
59. Andrej Štůla
4. 9. 18 19:30 ARIT Masokombinát UNYP´s Blazers 1. 3:4 (2:3)
První poločas vyrovnané utkání. Hosté měli více šancí, zajistili si však pouze jednogólové poločasové vedení. Po pauze se hra přelévala ze strany na stranu, hosté navýšili vedení a domácí už zvládli pouze snížit. Husák
Masokombinát UNYP´s Blazers
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský vs Kevin Cronin – Omirbek Azbekov, Leonardo Barni, Daniel Frídel, Samuel Jahoda, Matěj Kopecký, Adam Olejček, Mikhail Popkov, Shalhar Suimaliev